Neslušný návrh. Existuje hranice, kdy svolí každá??

Anonymní
3.11.19 15:15

Neslušný návrh. Existuje hranice, kdy svolí každá??

Představte si situaci: Jste žena, s manželem, rodinou. Teď jste ale mimo domov na firemní akci. Akce skončí, kolegové odjedou, vy jediná zůstáváte na hotelu přes noc, protože to máte domů nejdál. V baru vás osloví cizí muž, ani starý, ani mladý, ani hezký, ani ošklivý. Chvíli si povídáte, dá se s ním mluvit. Zaplatí útratu a přímo vám řekne, že se mu líbíte a že by s vámi rád strávil noc. Mluví klidně, věcně, nenaléhá. Dodá, že mu jde jen o dnešek a že by samozřejmě použil kondom.

Vy samozřejmě odmítnete, ale on vám naznačí, že by se vám finančně odměnil. To vás urazí ještě víc, přeci byste nikdy nešla za peníze! On vám klidně vysvětlí, že se mu opravdu líbíte a že má neomezený přísun financí. Že vás bere jako hru, že si usmyslil, že se pokusí vás přeplatit, schválně, jestli se mu to povede. Rovnou nabídne padesát tisíc za noc a dodá, že slibuje, že neočekává žádné neobvyklé praktiky. Automaticky vrtíte hlavou, že ne. On obratem zvyšuje na sto tisíc… Jste zděšená a zaskočená… Pak zazní dvěstě tisíc, čtvrt milionu…

Kde je hranice, kde byste svolila vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.11.19 15:16

To je jak v tom filmu. Pod 50 mega nejdu, kdyby měl někdo zájem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4152
3.11.19 15:21

:lol: Tolik, za kolik bych sla, mi nikdo za sex neda, takze ja bych nesvolila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31605
3.11.19 15:21

Hele a proč anonymně? Zajímavá hra… Napíšeš, jestli má dotyčný kromě prachů i charisma. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2753
3.11.19 15:23

Jako čím vyšší částka, tím menší bych byla ku.va?  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
3.11.19 15:23

A jaká je tvoje hranice??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ratno
3.11.19 15:29
@medunka23 píše:
A jaká je tvoje hranice??

No kdyby ta dole nebyla vyloženě šeredná, tak bych se obětoval za sejkory maštěný máslem/podkrkonošský bramboráky/ a k snídani pak palačinky a pak bych vypadnul…to je více než férová cena, co říkáte ženský?

• Citovat
  • Nahlásit
545
3.11.19 15:30

A tuhle diskuzi jako mysli opravdu nekdo vazne, jo? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
3.11.19 15:31
@Melpel píše:
Jako čím vyšší částka, tím menší bych byla ku.va? :lol:
:potlesk: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22668
3.11.19 15:33

Takova hranice urcite je, ovsem kazda( kazdy) ji ma jinde. A navic, pro kazdeho bude jinde, nekdo by mel mozna smulu i za miliony… Hodne hloupy pruzkum, nekdo se nudi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
3.11.19 15:34

Sakryš, škoda, že mně se tohle stát nemůže, mě nikdo nechce :D Já bych se tak dlouho divila, až bych to nevědomky vyšroubovala k částce, jejíž praktické využití si už ani nedovedu představit a byl by to fajn večer. Protože stav „rozvedená“ už se do občanky nepíše. A bylo by mi ráno i úplně jedno, že to byl jen velkej kecal :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17334
3.11.19 15:41

NO hele, ja bych asi odesla hned po tom prvnim navrhu. Jinak si myslim, ze ti rozhodne nechtel zaplatit padesat tisic a vic. Jen te chtel ponizit, az bys na to kyvla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6974
3.11.19 15:44

Hadam, ze ti dva kralici a demizon rybizaku od hrobnika asi nebyla ta hranicni nabidka, co? Jsem si k tomu mohla rict i o slepici :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25889
3.11.19 15:56

To jsi ty, Wakame39 z amatérů!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
3.11.19 15:57

@ontarova.stara nebo este aspoň tucet vajec