Nesmím si domů vodit kamarádky, manželovi to vadí

Anonymní
31.5.20 21:01

Nesmím si domů vodit kamarádky, manželovi to vadí

Ahoj, chci se prosím zeptat jak to máte vy doma… můžete si domů vodit návštěvy pokud máte doma manžela? Mně to manžel teď zakázal a to přitom jsem tu měla kámošku cca 1× do měsíce. Kolikrat chodím já k někomu a ráda bych to pak oplatila, nevím je mi z toho nějak divně… :( Přes týden jsem v práci a o víkendu když je manžel doma tak nemohu :( Díky za odpovědi. Hezky večer :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

53809
31.5.20 21:04

A důvod? Vy si vzájemně něco zakazujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309
31.5.20 21:04

Mně to manžel nikdy nezakázal, ale z principu to nedělám. Když, tak se scházíme dvě rodiny a nebo si zvu kámošky, když je mužský v práci. Popravdě, ani mi není příjemné, když sedí a poslouchá babské drby a nelíbí se mi to ani, když přijdu ke kamarádce já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
31.5.20 21:05

Jak zakazal? Vy nemate obcanku? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2530
31.5.20 21:07
@Aduš8 píše:
Mně to manžel nikdy nezakázal, ale z principu to nedělám. Když, tak se scházíme dvě rodiny a nebo si zvu kámošky, když je mužský v práci. Popravdě, ani mi není příjemné, když sedí a poslouchá babské drby a nelíbí se mi to ani, když přijdu ke kamarádce já.

Presneee. Můj manžel jako na potvoru když mám někoho doma, tak nemá práci a posloucha :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Rebísek píše:
Jak zakazal? Vy nemate obcanku? 8)

Prostě mi řekl že se mu to nelíbí a ať je nezvu když on bude doma :nevim: Že chce mít svůj klid

• Nahlásit
  • Citovat
7201

Mě doteď nenapadlo, že by mi to vůbec mohl zakázat :nevim: Nijak extra to nedělám, protože se chceme s holkama vidět v klidu a bez dětí, které máme ještě malé…takže spíš vyrážíme a dáváme sraz. Ale obecně kdybych chtěla čas od času… proč ne. Že není nadšený ok, nějaká domluva, aby to byl kompromis, vysvětlení co mu vadí…ale zakázat? Co ti zakáže příště?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
31.5.20 21:09

A proč ti to zakázal? Vysvětlil ti co mu vadí? Podle popisku, kdyby tam nebylo komu to vadí, myslela bych si, že ti to zakázali rodiče, vy nejste rovnocenní partneři, on je nad tebou, že ti může zakazovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8309
31.5.20 21:11

@mackA159 ono je to těžký. Když člověk bydlí v bytě, tak nemá kam vypadnout. Já bych tu taky o víkendu nechtěla nějakého manželova kamaráda. Ale je pravda, že my se scházíme jako banda a většinou vyrazíme s holkama někam s dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2317
31.5.20 21:15

Já teda koukám, kolik lidí to má tak, že jim vadí „vzájemne“ návštěvy :zed: Já se ho neptám, prostě mu oznamim, že se někdo staví na kafe… Byt je napůl můj, sedět s náma ho nenutím 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3879
31.5.20 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se prosím zeptat jak to máte vy doma… můžete si domů vodit návštěvy pokud máte doma manžela? Mně to manžel teď zakázal a to přitom jsem tu měla kámošku cca 1× do měsíce. Kolikrat chodím já k někomu a ráda bych to pak oplatila, nevím je mi z toho nějak divně… :( Přes týden jsem v práci a o víkendu když je manžel doma tak nemohu :( Díky za odpovědi. Hezky večer :mavam:

„Vodit“ kamarádky? Já bych řekla „pozvat“, nejsme snad na základce.

A ne, pokud si chceme pozvat návštěvu, tak takovou, abychom z toho měli radost oba, nejen já. S kamarádkou si spíš chodíme někam sednout ven, než že bych je zvala domů, pokud to nejsou zároveň i manželovy kamarádky - to si takto zveme spíš celé páry.

Manžela chápu, když chci mít klid, taky bych nebyla nadšená z návštěvy nějakého jeho kamaráda, kterého nemusím… ať si s nim jde do hospody… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5296
@Anonymní píše:
Prostě mi řekl že se mu to nelíbí a ať je nezvu když on bude doma :nevim: Že chce mít svůj klid

Já ho i chápu. Chce mít klid a mít doma babinec a ještě třeba s kupou urvanych dětí. Asi bys taky nebyla celá bez sebe, když by domů po práci vodil kamarády a bavili se"po chlapsku". Zkuste se tedy domluvit na nějakém kompromisu např. že třeba jednou za nějakou dobu můžeš někoho pozvat a on půjde třeba někam ven apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042

Já si tedy zvu kamarádky automaticky, když muž není doma. Chci si pokecat v klidu. Na jednu stranu se mu nedivím, já bych taky nebyla pravidelně zvědavá na jeho kámoše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4976
31.5.20 21:17

U nás ctíme klid na víkend, pokud to není domluvená akce.
Soukromá v týdnu je každému z nás fuk. kazdeho věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
31.5.20 21:17
@Anonymní píše:
Prostě mi řekl že se mu to nelíbí a ať je nezvu když on bude doma :nevim: Že chce mít svůj klid

tak to mi nepřijde jako zákaz, chce mít klid a nemusí poslouchat štěbetání ženských
se sejděte někde jinde nebo jindy, když není doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama