Nesnáší nás syn naší rodinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 23:44
Nesnáší nás syn naší rodinu?

Dobrý večer, chci se zeptat jestli náš syn nesnáší naši rodinu? Nebo jak si mam vysvětlit jeho chování? Mam 13 měs. syna kterého kdykoliv vezme do náruče někdo z rodiny začne okamžitě řvát jak kdyby ho někdo vraždil a někdy stačí aby na něj jen promluvili a spustí řev. Občas se stane zázrak a může si ho vzít na klín moje sestra ale to je tak vše. A přitom na cizí lidi se culi o sto šest. Uz to pomalu začínám vzdávat to snažení se aby si na rodinu zvyknul. Jenže jak jim mám vysvětlit ať na něj nesahaji že to nemá rád? Budu raději když zůstanu v anonymitě. Děkuj předem za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
welovefashion
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 100 inzerátů 04.08.19 00:02
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci se zeptat jestli náš syn nesnáší naši rodinu? Nebo jak si mam vysvětlit jeho chování? Mam 13 měs. syna kterého kdykoliv vezme do náruče někdo z rodiny začne okamžitě řvát jak kdyby ho někdo vraždil a někdy stačí aby na něj jen promluvili a spustí řev. Občas se stane zázrak a může si ho vzít na klín moje sestra ale to je tak vše. A přitom na cizí lidi se culi o sto šest. Uz to pomalu začínám vzdávat to snažení se aby si na rodinu zvyknul. Jenže jak jim mám vysvětlit ať na něj nesahaji že to nemá rád? Budu raději když zůstanu v anonymitě. Děkuj předem za odpovědi.

neber to osobně, ono ho to časem přejde, obě moje dcery měli tohle obobí, první nejen že někoho nesnášela, ale dokonce mužské členy naší rodiny totálně ignorovala, nezdravila, neodpovídala na dotazy…

mladší jen zaslechla strejdu za dvěřma chytla hysterák…moje máma jí dlouho dobu nesměla vzít do rukou, ted už jí vzala na milost :) My z toho máme spíš srandu :mrgreen:

AnastazieB
Echt Kelišová 8833 příspěvků 04.08.19 00:14

Proboha, proč by měl 13 měsíční syn nesnášet vaší rodinu? Prostě chce být u tebe/tatínka, je ještě malý, je to úplně normální. Hlavně ho nic „neuč“, on se začne o jiné lidi zajímat, až bude připravený. Nějakým zkoušením a „zvykáním“ mu to akorát zhoršíš. Nebuď vztahovačná, je to ještě mimino :roll:.

veria
Nadpozemská drbna 26048 příspěvků 04.08.19 00:15

VzdYt je to mimino. Neřešila bych, to bude dobrý.  ;)

Maden
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 04.08.19 00:26

:mrgreen: Moje dcera (20 měs.), když vidí mého bratra, tak začne hystericky ječet a zdrhat až strhává židle. Do nedávna tohle dělala na kohokoliv, kdo k nám přišel, včetně babiček. Mamka z toho vinila mě, že je na mě příliš fixovaná. Časem to přešlo - u mamky. Ostatní už většinou bere - neřve, ale mrčí. Ale na bráchu má pifku.
Dělá tohle ale jen v uzavřených prostorách. Doma, na návštěvě. Když jsme na hřišti, tak by odešla s kýmkoliv. I s bráchou.
Dej tomu čas. To bude dobrý :)

Dulii
Kecalka 358 příspěvků 04.08.19 01:12

Je malej, časem to bude dobrý.
My máme něco podobného s dcerou. V září ji budou dva roky, do roka to bylo v pohodě, šla ke všem. Od roka nesnesla žádného chlapa, včetně manžela. U něj ji to přešlo asi za dva měsíce, ale k mému tátovi, ani k tchanovi nejde do teď. Jen na ni promluví a už ječí, vzteká se a utíká. Snad ji to brzo pustí.

mrav
Vesmírná mluvilka 31348 příspěvků 04.08.19 05:10

Dítě je v tomto věku nejspokojenější u toho, s kým je nejčastěji. Teď jsi to ty. :mavam:

Terez001
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 04.08.19 06:51

Můj téměř 18 měsíční to dělá, taky. Už Teda ne takove výlevy jak v těch 13m co řval tak, že jsme od našich museli odjet, pac byl k neutiseni. Nechtěl jist ze stresu, takže jsme omezili návštěvy a naši jezdili k nám. To si taky porval, ale doma se cítil bezpečněji. Teď někdy řve 5 min, někdy už ne a klidně jde i za rodinou. U prvního to neznám. Tomu bylo Sumak kde je, hlavně že je zábava. Nerval jedinkrát kvůli cizí osobě, šel by s kýmkoliv. Teď sice je společenský, ale zas nechce k našim nebo k tchyni ani na noc, nikam. A to je mu 3.5, nikdo ho ještě nehlidal dyl jak 3 h :?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 04.08.19 07:22

Bude to asi malý génius. :think: Kdo ví, co se mu v tomhle věku honí hlavou, když tak přesně rozlišuje členy jedné rodiny od milionů ostatních lidí.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 04.08.19 07:34

Separačka? Moje prvni mela rada kohokoliv. Druhy mimino rve, jakmile na ni tchyne promluvi :P a to nekecam :lol: chlapi ma rada, ty ji nevadej. U zenskych byt nechce… tak ji nenutim, me kdyby nekdo cpal at jdu objimat cizi lidi, tak budu taky rvat

Pajka89
Závislačka 2507 příspěvků 04.08.19 07:35

Aha, cekala jsem minimálně nejakeho pubertaka a ono jde o male miminko :D Dej si obklad :roll: Tohle dela skoro kazde dite a nejspis ho to za par mesicu zase prejde. Vubec to neznamena, zd by nekoho nesnaselo.. Nejspis nejaka separacni uzkost. A nasilne nuceni do kontaktu s jinymi lidmi to jedine zhoršuje.

Florimo
Kecalka 170 příspěvků 04.08.19 08:17

Nase mladsi delala to stejne. Jakmile prisla na navsteva tak hysterak a pryc… navsteva ji videla az pri odchodu, kdyz jim prisla zamavat :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.19 08:36

Tak děkuji za vaše názory. Uz malého do toho chování tedy nutit nebudu. Akorát nevím jak to vysvětlím rodině přijde mi že už takhle na mě kvuli tomu koukají skrz prsty proto že se tahle zatím žádné jiné dítě z naší rodiny nechovalo.

Florimo
Kecalka 170 příspěvků 04.08.19 08:48
@Anonymní píše:
Tak děkuji za vaše názory. Uz malého do toho chování tedy nutit nebudu. Akorát nevím jak to vysvětlím rodině přijde mi že už takhle na mě kvuli tomu koukají skrz prsty proto že se tahle zatím žádné jiné dítě z naší rodiny nechovalo.
No tak pokud jsou normalni tak to pochopi ne? Vsak je malinkej. U nas to vzali jako vyzvu koho vezme na milost jako prvni :) no pojali to trochu nestastne, ale uplatky zabraly :D akorat se jim ta navsteva krapet prodrazila.
Terez001
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 04.08.19 08:49
@Anonymní píše:

To je klasika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tohle mi říká mamka - toto jste vy nedělaly, toto neznám, seděly jste v 5 m, chodily v 7 a bez plenek v roce. Jojo :mrgreen: dokonce říká, že nás jako malé děti neznala, že jsme otvíraly šuplíky a kramarily. Že jsme se ségrou jen seděly a způsobne si hrály celý den a mluvily ve větách v roce :roll: pak mám pocit, že z mých děti dělá retardy. Myslím si svoje :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama