Nesnáším otce svého dítěte

37
21.6.13 19:55

Nesnášim otce svého dítěte

Ahoj holky, tak se mi zdá, že mám asi celkem problém… :( A to ten, že od porodu (tři měsíce zpátky) nesnášim svýho přítele a to tak, že úplně. Jen ho vidim, úplně ve mně vaří krev. Stalo se vám něco podobnýho nebo víte o někom? Dá se s tím něco dělat nebo mám zavřít krám a jít o dům dál? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
21.6.13 19:59

@HaniaH záleží na důvodu.. jestli je to z ničeho nic, vyraž k psychologovi (může být forma poporod. deprese), jestli to má důvod, tak buď řešit nebo adie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
21.6.13 20:07

Co asi, resit, hned budes brat kufry a zdrhat??? Myslim, ze nejsi jedina, kdo si tim prosel!! Mluvit, mluvit, mluvit!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
21.6.13 20:08

Souhlas s @martina.se - zalezi, jestli to ma nejaky objektivni duvod. do porodu jste byli uplne v pohode nebo problemy byly a s prichodem prcka to vygradovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.6.13 20:11

Tak to jsem asi zapomněla zmínit. :? Důvod to má. Jde s kamarádama na pivo řekne přijdu v tolik a tolik a návrat ve slíbený čas se nekoná. Když mu to řeknu, tak to otočí proti mně (on je ten chudák - já sem hysterka a podpantofláka z něj neudělám). Když mu řeknu, že mi nejde o to, že šel do hospody, že v tom mu bránit fakt nechci, ale že mi jde o to, že mi něco slíbil. A tohle se děje pokaždý, když někam jde a já už mám takovej vztek, že už mám pocit, že ho nechci už ani vidět. :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
21.6.13 20:13

@HaniaH no nwm.. chtělo by to v klidu promluvit, vysvětlit a pod.. ale z vlastní zkušenosti, když jde chlap na jedno a přijde v 8, tak ho očekávám tak v 5 ráno :mrgreen: ale ten můj to udělá párkrát do roka, tak to nerešim.. zkuste sednout, promluvit.. A v klidu a né pod vlivem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.6.13 20:15

@palapa: po každým návratu mu říkám, aby mi nesliboval v kolik přijde. A je to pokaždý stejný - jako házet hrách sviním na zeď.

@Ali-Ali: problémy byly i předtím, akorát, že jsem to snášela úplně jinak. A dokázala sem nad tím mávnout rukou… Teď mi to prostě nějak nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
21.6.13 20:16

No má zkušenost je taková, že po porodu se z 90% chlapů stanou pitomci :roll: (po čase se to zas opraví)…takže bych to řešila a žádný kufry nebalila. Ony i tvoje hormony asi ještě nejsou v akorátní rovině, že? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
21.6.13 20:19

Tak to bych se rozvadela kazdej patek :mrgreen:
Hele, zkus si s nim promluvit a rict jak hrozne moc ti to vadi, ale jako vazne, ne takovy to nadavani co dela kazda kdyz se vrati pozdejil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
21.6.13 20:21

Ukaz mi chlapa, ktery z hospody prijde vcas ;) my jsme domluveni, ze ma byt na telefonu, nez jdu spat, tak mu brnknu, pripadne se ozve on sam, jak to vypada, chtit po nem, aby chodil na cas, je fakt na nic, nad pivem cas plyne rychlej :) jestli je tohle jediny problem, tak ver, ze resis hloupost. nemuzes spis prekousnout to, ze on se bavi a z tebe se stala matka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5502
21.6.13 20:26

Můj se teď hlásívá, máme takovou dohodu, i já mu píšu, a to proto, že se nám oběma stalo, že ten druhý byl venku, už bylo dost pozdě, nebral mobil a měli jsme o sebe strach, tak oba víme, jaký to je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.6.13 20:29

No po pravdě se přiznám, že moje nervy a hormony dostávaj těžce na pr… Tzn. že ani nechci tvrdit, že je to úplně jen jeho chyba. Při každym jeho odchodu kdy mi řekne třeba že je v 11 doma (podle toho v kolik odchází)já mu na to řeknu, ať neslibuje, že stejně nepřijde, vždycky se urazí, řekne mi že mu nevěřim nebo co by tam asi jako dělal a jde. Podvědomě je mi jasný, že nepřijde ale vždycky doufám a k ničemu mi to není. A pak sem naštvaná už jen kvůli tomu, že byl uraženej, když sem, mu řekla, že stejně nepřijde. Co se týče promlouvání a domlouvání, tak sem si myslela, že sme si to v neděli vyřikali (s čistým svědomim říkám, že to bylo bez křiku, nadávání a výčitek). Řekl mi že to chápe a že už to neudělá a ejhle včera repete - odchod ve 2 hodiny (na pohřeb jako čestná stráž) - slíbený návrat v 7 a návrat ve skutečnosti 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
21.6.13 20:29

@pikola :potlesk: jsme na tom stejne ty patkovy rozvody mne dostaly :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
21.6.13 20:37

Tak se ho neptej v kolik prijde ne? Nebudes se zbytecne tocit. Ja kdyz nekam jdu, tak prijdu az přijdu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.6.13 20:37

@LaddyTommy : jak už jsem se zmínila, nejde mi o to, že jde do hospody, ale o to že neni schopnej dodržet to co mi slíbí a že by se třeba ozval, že je v pohodě, že se jen zaseknul to neexistuje. A úplně nejvíc mě dostal asi před měsícem, když jsem mu řekla, že potřebuju aby přišel včas, protože musim vyzvednout ségru po srazu. Slíbil mi že přijdew abych nemusela brát prcka sebou (tzn v 11 slíbil návrat), nečekaně se nekonal. Přišel ve 2 hodiny ráno a pak se do mě ještě pustil, že tahám mrňouse po nocích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat