Nesnáším svého chlapa

Anonymní
31.7.15 09:59

nesnáším svého chlapa

Máte taky někdo averzi na svého přítele (manžela) já teda těžkou, nesnáším pohled na něj, všudypřítomný smrad a debilní řeči, ale musím to vydržet ještě 4 roky, pak budu mít dost na koupi bytu a mizím i s dětmi pryč :dance:.Dnes jsem se fakt vytočila už tov fakt nedávám :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
31.7.15 10:01

Není tenčí hranice než mezi láskou a nenávistí… přeju pevné nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82645
31.7.15 10:07

Všudypřítomný smrad? :? 8o on se nekoupe? Debilní řeči bych i pochopila :think: Taky mě manžel někdy leze na nervy, averzí bych to teda nenazvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
31.7.15 10:08

Manžel nebo přítel? Bacha, aby koupený byt pak nebyl v SJM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
31.7.15 10:09

To jsem zažívala s partnerem po pětiletém vztahu, vadilo mi i jak dýchal :pocitac: :pocitac: Rozchod to vyřešil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
31.7.15 10:18
@Anonymní píše:
Máte taky někdo averzi na svého přítele (manžela) já teda těžkou, nesnáším pohled na něj, všudypřítomný smrad a debilní řeči, ale musím to vydržet ještě 4 roky, pak budu mít dost na koupi bytu a mizím i s dětmi pryč :dance:.Dnes jsem se fakt vytočila už tov fakt nedávám :zed:

a on to ví, že ho nesnášíš? nebo se před ním přetvařuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
20518
31.7.15 10:18

Jojo, když někoho začnu nesnášet, pak mi vadí, když vůbec je. Nesnáším ho = smrdí mi, a m§ůže být v tý sprše imrvere.

Tak hodně sil a nervů. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
31.7.15 10:20

Také jsem byla alergická na bývalého přítele, vyřešila jsem to rozchodem, naštěstí v tom nebyly děti, ani jsem na něm nebyla žádným způsobem závislá, takže to bylo jednoduché.
Neumím si představit žít s někým, koho nesnáším, ještě další roky.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
31.7.15 10:22
@Anonymní píše:
Máte taky někdo averzi na svého přítele (manžela) já teda těžkou, nesnáším pohled na něj, všudypřítomný smrad a debilní řeči, ale musím to vydržet ještě 4 roky, pak budu mít dost na koupi bytu a mizím i s dětmi pryč :dance:.Dnes jsem se fakt vytočila už tov fakt nedávám :zed:

jj to znama říká kazdej mesic uz 5 let a zadna změna :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
5411
31.7.15 10:30
@brko píše:
a on to ví, že ho nesnášíš? nebo se před ním přetvařuješ?

To je zase otazka :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
31.7.15 10:35
@Denis11 píše:
To je zase otazka :zed: :zed:

co se ti nezdá? určitě je jasný, kam tou otázkou mířím, nejsem tak tupá, abych si nedala dokupy 1+1. Jen si říkám, že právě takový ženský pak jsou ten duvod, proč se o nás ženách mluví jako o vypočítavých mrchách.. když chlapa nesnáším, tak s ním prostě nejsem. :zed: :zed: :zed: btw nejsou hloupé otázky, jen hloupé odpovědi

Příspěvek upraven 31.07.15 v 10:38

• Nahlásit
  • Citovat
brko
31.7.15 10:36
@JayLee píše:
jj to znama říká kazdej mesic uz 5 let a zadna změna :mrgreen:

tak to se mají asi rádi, ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
5411
31.7.15 10:39
sko píše:
co se ti nezdá? určitě je jasný, kam tou otázkou mířím, nejsem tak tupá, abych si nedala dokupy 1+1. Jen si říkám, že právě takový ženský pak jsou ten duvod, proč se o nás ženách mluví jako o vypočítavých mrchách.. když chlapa nesnáším, tak s ním prostě nejsem. :zed: :zed: :zed:

Samozrejme, ale kazda zenska bude takhle premyslet kdyz nema dost penez a ma deti. To je sbad logicky, nepujde s detma pod mist zrat korinky. Oni chlapi taky nejsou zadny svatousci. Ja vych te chtela videt jak bys hrde odesla i s detma s holym zadkem do azylaku jen proto abys byla ferova k chlapovi kterej te s*re. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
31.7.15 10:42

S bývalým kdysi v dávnověku jsem to tak měla…vadilo mi jak jedl, vadilo mi úplně všechno. Pak to přešlo v naprostou lhostejnost. Vysvobodila nás moje tehdy velká kamrádka, která se ho „ujala“ :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
1841
31.7.15 10:53

Tak, mě taky někdy leze na nervy, ale to je asi normální, jsme spolu už 24 let. Někdy je k sežrání a někdy na zabití. :lol: Nenávist to určitě není, pokud bych to cítila takhle, jdu od toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama