Nesnáším svojí švagrovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:08
Nesnáším svojí švagrovou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda někdo zažil něco podobného..
Mám švagrovou 40 let je to sestra manžela a ma syna 17 let, ve 3 letech ho opustila a do péče dostal jeji byvalý manžel, on se staral od miminka vztaval k němu krmil ho vse…ona bylaz něho na nervy ze syna panikařila byla v nervech…jenže syn jí bydlí daleko 100km…ona od te doby za ním jezdí max 3× za rok jinak nechce, ted se vymlouva že ma jen víkend volny že se jí to nevyplatí…hlavně už je i velky..ale takto to praktikuje co ho opustila a vsem vyklada jak jí manžel sebral syna!!! Jsem s manželem 13 let proto to vím, jak to ma…a ted ke mě. ja mam dceru 4 roky a syna 1 rok a ona furt chce k nam..a ja chytam nerva furt ji opakuji že ma syna a ona že ví a je vytocena mluvit na toto téma!!! a vidí se v mé dceri furt jí říka že je jeji holcicka že vždycky chtěla holcicku a hlavně je strasně mila na moje děti ma je rada a hraje si jak je nejlepší mama na světě a mě říka že to jsou děti že to musím zvladnout že prostě se jim musím věnovat a kaslat na uklid a tak…ja jsem totiž na děti sama a musím fungovat na baraku manžel furt pracuje…a od ní slyším jak to vše zná!!! dceru furt objíma hladí jak jí miluje..jako ano jsem rada je to hezké, dcera jí ma ráda…jenže ona tím jak mam děti uplně zazdila syna…Dokonce syn si nevzpoměl na její narozeniny a ona předemnou řekla jo tak když na mě ty kaslel tak ja ti to vratím a kašlu na tebe…tak sem jí řekla cochce když jede za ním 3× za rok a nezna ho od 3 let…takže se to ve mě pere, nesnaším jí…Už sem i tak zoufala že když se dcera zepta na tetu tak jí řeknu at jde za ní at se k ní odstěhuje (ano žarlím trochu) bohužel…kor když vím jaka je matka jak kašle na dítě a mojí dceru si uplně přivlastnuje…furt se s ní mazlí a chce aby ona jí objimala…a ja už fakt nemužu…nemáte někddo něco podobné…?
Mám zatnout zuby a brat jí takovou jaka je a byt rada za obcasné pohlídaní a dusit v sobě to jak jí nesnaším za to jaka vlastně je a nechat dceru jí mít tak rada a říkat o tetě že je hodna a dobra jak jí vidí ona :-( fakt jsem z toho už hotova…potřebuju nějakou utěchu…jinak babicky ani dědečkvé nemame s manželem jsme sami a mame jen tu svagrovou jinak nikoho…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 25.06.19 09:15

Těžká situace, zkusil bych si promluvit s manželem. Pokud to je tak jak říkáš, štvalo by mě, že mi do výchovy kecá někdo kdo sám má před prahem nasráno. Prostě nee. Já sám v takové situaci nikdy nebyl, ale neumím si představit, že bych někoho takového snesl.

Příspěvek upraven 25.06.19 v 09:19

unuděná
Echt Kelišová 8108 příspěvků 25.06.19 09:18
@Anonymní píše:
Mám švagrovou 40 let je to sestra manžela a ma syna 17 let, ve 3 letech ho opustila a do péče dostal jeji byvalý manžel, on se staral od miminka vztaval k němu krmil ho vse…ona bylaz něho na nervy ze syna panikařila byla v nervech…jenže syn jí bydlí daleko 100km…ona od te doby za ním jezdí max 3× za rok jinak nechce, ted se vymlouva že ma jen víkend volny že se jí to nevyplatí…hlavně už je i velky..ale takto to praktikuje co ho opustila a vsem vyklada jak jí manžel sebral syna!!! Jsem s manželem 13 let proto to vím, jak to ma…a ted ke mě. ja mam dceru 4 roky a syna 1 rok a ona furt chce k nam..a ja chytam nerva furt ji opakuji že ma syna a ona že ví a je vytocena mluvit na toto téma!!! a vidí se v mé dceri furt jí říka že je jeji holcicka že vždycky chtěla holcicku a hlavně je strasně mila na moje děti ma je rada a hraje si jak je nejlepší mama na světě a mě říka že to jsou děti že to musím zvladnout že prostě se jim musím věnovat a kaslat na uklid a tak…ja jsem totiž na děti sama a musím fungovat na baraku manžel furt pracuje…a od ní slyším jak to vše zná!!! dceru furt objíma hladí jak jí miluje..jako ano jsem rada je to hezké, dcera jí ma ráda…jenže ona tím jak mam děti uplně zazdila syna…Dokonce syn si nevzpoměl na její narozeniny a ona předemnou řekla jo tak když na mě ty kaslel tak ja ti to vratím a kašlu na tebe…tak sem jí řekla cochce když jede za ním 3× za rok a nezna ho od 3 let…takže se to ve mě pere, nesnaším jí…Už sem i tak zoufala že když se dcera zepta na tetu tak jí řeknu at jde za ní at se k ní odstěhuje (ano žarlím trochu) bohužel…kor když vím jaka je matka jak kašle na dítě a mojí dceru si uplně přivlastnuje…furt se s ní mazlí a chce aby ona jí objimala…a ja už fakt nemužu…nemáte někddo něco podobné…?
Mám zatnout zuby a brat jí takovou jaka je a byt rada za obcasné pohlídaní a dusit v sobě to jak jí nesnaším za to jaka vlastně je a nechat dceru jí mít tak rada a říkat o tetě že je hodna a dobra jak jí vidí ona :-( fakt jsem z toho už hotova…potřebuju nějakou utěchu…jinak babicky ani dědečkvé nemame s manželem jsme sami a mame jen tu svagrovou jinak nikoho…

Není náhodou možné, že své životní chyby lituje a snaží se teď být alespoň dobrou tetou, když si neumí (nebo už nechce) najít cestu ke skoro dospělému synovi? Proč ho tehdy „opustila“? Jsi si jistá, že do toho vidíš? Já bych do těhle cizích věcí vůbec nestrkala nos a připomínat jí, že má syna, když chce přijít na návštěvu k vám, je teda pěkně hnusný. Já mám taky děti, znamená to, že nemůžu na návštěvu ke kamarádce, sestřenici?

Co se týče toho mazlení a hýčkání dcery, o tom bych si s ní promluvila, speciálně tedy aby neupřednostňovala dceru před synem. Pokud ale malé nevadí mazlení a pozornost tety, tak na tom nevidím nic špatného. Moje sestra a skoro-švagrová taky zbožňují mou dceru (se synem tolik neví, co si říkat a jak s ním jednat), kupujou jí oblečení, které samy nosí atd. Nijak jim to neberu, jsem moc ráda, že se zajímají :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9295 příspěvků 25.06.19 09:22

Do toho, jak to má tvoje švagrová se svým synem, ti nic není. Nechápu, proč do toho šťouráš a pořád jí to předhazuješ :roll:. Možná byla jen mladá a svoje mateřství nezvládla, proto ti teď říká ať se věnuješ dětem. Teď si to s tvými dětmi trochu vynahrazuje a ty místo toho, aby jsi byla ráda, že děti mají milující tetu, tak žárlíš. Za to, že říkáš dcerce, ať se odstěhuje za tetou, bys zasloužila nakopat do kušny. Jsi normální? To dítě nemůže za to, že nezvládáš svoje pocity a ty v něm vyvoláváš pocity viny, že má rádo i někoho jinýho než tebe. Prober se. Ty nepotřebuješ útěchu, ty si to nutně potřebuješ srovnat v hlavě.

unuděná
Echt Kelišová 8108 příspěvků 25.06.19 09:24

@Janli Ježiš, to jsem úplně přehlídla. Tak to je mazec 8o

Heivka
Závislačka 4118 příspěvků 25.06.19 09:26

Já se znám, jsem horká hlava a na rovinu bych jí řekla ať si nehraje na tetu roku když jako máma stojí za starou bačkoru. Já pochopím že se svěří dítě otci, ale nepochopím „matku“ která to dítě opustí, jako 100km vzdálenost je při nejhorší kombinaci (myslím dostupnost hromadné dopravy) je max 3 hodiny cestování a to se dá v klidu zvládnout 2× měsíčně a ne 3× ročně.

Moje švagrová je z mých dětí taky unešená, ale ona se o svého syna stará (sice mám výtky k jejímu stylu výchovy, ale to je její boj) a vzhledem k věku to vypadá že další svoje dítě pravděpodobně mít nebude, tak si to vynahrazuje u mých (s puberťákem se prostě mazlí dost blbě) ale ten kontakt je velmi sporadický protože jako samotná matka s náročnou prací toho času taky moc nemá.

panenka87
Extra třída :D 13520 příspěvků 25.06.19 09:30
@unuděná píše:
@Janli Ježiš, to jsem úplně přehlídla. Tak to je mazec 8o

Kde to píše? Nevidím to tam :think:

35ja
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 25.06.19 09:30

Omezila bych návštěvy, řekla bych že už s dětma mám nějakej program..

unuděná
Echt Kelišová 8108 příspěvků 25.06.19 09:32
@panenka87
@Anonymní píše:
Mám švagrovou 40 let je to sestra manžela a ma syna 17 let, ve 3 letech ho opustila a do péče dostal jeji byvalý manžel, on se staral od miminka vztaval k němu krmil ho vse…ona bylaz něho na nervy ze syna panikařila byla v nervech…jenže syn jí bydlí daleko 100km…ona od te doby za ním jezdí max 3× za rok jinak nechce, ted se vymlouva že ma jen víkend volny že se jí to nevyplatí…hlavně už je i velky..ale takto to praktikuje co ho opustila a vsem vyklada jak jí manžel sebral syna!!! Jsem s manželem 13 let proto to vím, jak to ma…a ted ke mě. ja mam dceru 4 roky a syna 1 rok a ona furt chce k nam..a ja chytam nerva furt ji opakuji že ma syna a ona že ví a je vytocena mluvit na toto téma!!! a vidí se v mé dceri furt jí říka že je jeji holcicka že vždycky chtěla holcicku a hlavně je strasně mila na moje děti ma je rada a hraje si jak je nejlepší mama na světě a mě říka že to jsou děti že to musím zvladnout že prostě se jim musím věnovat a kaslat na uklid a tak…ja jsem totiž na děti sama a musím fungovat na baraku manžel furt pracuje…a od ní slyším jak to vše zná!!! dceru furt objíma hladí jak jí miluje..jako ano jsem rada je to hezké, dcera jí ma ráda…jenže ona tím jak mam děti uplně zazdila syna…Dokonce syn si nevzpoměl na její narozeniny a ona předemnou řekla jo tak když na mě ty kaslel tak ja ti to vratím a kašlu na tebe…tak sem jí řekla cochce když jede za ním 3× za rok a nezna ho od 3 let…takže se to ve mě pere, nesnaším jí…Už sem i tak zoufala že když se dcera zepta na tetu tak jí řeknu at jde za ní at se k ní odstěhuje(ano žarlím trochu) bohužel…kor když vím jaka je matka jak kašle na dítě a mojí dceru si uplně přivlastnuje…furt se s ní mazlí a chce aby ona jí objimala…a ja už fakt nemužu…nemáte někddo něco podobné…?
Origamia
Kecalka 297 příspěvků 25.06.19 09:32

To posílání za tetou uz NIKDY nedělej, to jsi tak nevyrovnaná? Je to faul jako prase a věř, že se dítě si to bude pamatovat.
Jinak tvé pocity vůči švagrové chápu, jsem vysazená na krkavčí matky, takže u nás by doma otevřené dveře taková ženská neměla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:34

Moje švagrová se taky teší na naši malou, ale ta už má 3 děti a stará se o ně. Co se týče tebe, asi bych si o tom s ní promluvila. Nevadilo by mi mít jí jako hodnou tetu, ale kecat do výchovy bych si od ní nenechala - s mojí povahou bych asi bouchla a řekla jí ať si s tím jde do věčných končin, když ani není dobrou matkou ani pro svého syna. Přítel má taky rozvedený rodiče (zůstal s otcem), ale jeho mamka si vždycky pro něj našla čas a to má další 2 o dost mladší děti

Lalelale
Závislačka 4970 příspěvků 25.06.19 09:35

Mně přijde hrozně pokrytecký ten přístup: je to krava a nesnáším jí, ale potřebuju od ní hlídat mé děti. A pak ti vadí, že ji tvé děti mají rády? Buď ji teda nesnášej, a zaplat si hlídání a prestante se vídat, nebo svagrovou tedy využívej jako hlidacku zadarmo, ale pak si nestěžuj.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9465 příspěvků 25.06.19 09:36

Moje svagrovy jsou taky kravky, nasesti je vidat nemusim :dance:, ale ty by sis to mela srovnat v hlave :think: ano, jak se znam, tak bych nebyla uplne potichu vzhledem k jeji historii, ale zarlit na ni, to je fakt trochu moc…

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11555 příspěvků 25.06.19 09:38

Děláš si srandu? Nikdy si nesmíš vylívat zlost na svojí 4 leté dceři! Je to tvoje frustrace, ta malá za to nemůže. Děti ještě nemají tak vyvinuté smysly, aby pochopily kdo je zlý a kdo dobrý a kdo je má upřímně rád. To koneckonců neumí kolikrát ani lidi v letech. Děti tíhnou k tomu, kdo je na ně hodný a věnuje se jim. Vůbec nemůže pochopit proč se zlobíš. Akorát v ní vypěstuješ pocity viny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 09:40

@Janli mlada nebyla bylo jí 25 let a právě že jsem to s ní zažila jejího syna vubec se o něj nestarala vadilo jí že řve, nevěděla co s ním…a pak jí to neklapalo s manželem ten jí vyčítal že se nestara a tak odešla od manžela a nechala mu syna ten totiž díky tomu jí odmítal a chtěl jen tátu…takže vím jak to bylo…bohužel a ničeho nelituje ona za ním prostě nejede od 3 let max 2× za rok a to ja jí furt přemlouvala a tak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama