Nesnáším svoji vypočítavou švagrovou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 22:22

Nesnáším svoji vypočítavou švagrovou

Zdravím, máte také někdo problém se svoji švagrovou? Já tu svojí začínám nesnášet. Vždy je chytrá jak rádio, při hovoru s ní si člověk připadá jako blbec, pod její úroveň. Nedávno se pustila se svým přítelem do stavby domu. Můj manžel ji jezdil ve volných chvílích neustále pomáhat, na úkor rodiny. Samozřejmě, že pomoc v rodině beru, i my to tak máme, ale přeci jen mi už pak vadilo, že na nás s malým synem (1 rok) nemá čas, protože buď pracuje, má koníčky a ve zbývajícím čase řeší jen její barák (už x měsíců) :zed:
Nejvíc mi pak vadí, že jsou Vánoce a za to všechno dá synovy totální blbost za 150 kc… nám taky úplnou kravinu…. jasně, není to o dárcích a ceně, ale za to všechno bych prostě čekala, že se bude taky trochu revanšovat…. Nikdy nikdy pro nás nic neudělala, s ničím nepomohla…a jen využívá manžela. Ano je to jeho dobrovolné rozhodnutí, že jí obětuje všechen čas, ale co my se synem? Jak to vidíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5192
8.1.22 22:31

Vidím to tak, že naštvaná bys měla být na manžela, ne jeho sestru. Vadí ti, co dělá on, ne ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6009
8.1.22 22:31

Proc nadavas na svagrovou a neresis manzela? On je snad svepravny a dela to co dela, takze s nim komunikuj. Svagrova je podruzna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14116
8.1.22 22:32

Protože je vždycky jednodušší to hodit na někoho, koho nepotřebujeme a nemáme rádi. Manžel je dobrák, za všechno může ONA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
8.1.22 22:51
@SlečnaDahlia píše:
Vidím to tak, že naštvaná bys měla být na manžela, ne jeho sestru. Vadí ti, co dělá on, ne ona.

Souhlasím. Řešíš problém tam, kde není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
8.1.22 22:56

Taky nemám zrovna přívětivou švagrovou, ale naštěstí jsme v tom s manželem za jedno a on jí nevyhledává. Spíš ona jeho, možná i mě a nehodlá se smířit s tím, že pro nás je minulost uzavřená a nehodláme nic měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4414
9.1.22 01:57

Se svagrovou se nemame rady navzajem a stykame se minimalne. Ale to je jina situace, jsme obe privdane a v rodine meho manzela rozhoduje tchan a svagr, my s manzelem jsme se osamostatnili a trochu odstrihli. Jestli mas problem se svagrovou, res ho primarne s manzelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
9.1.22 05:56
@Anonymní píše:
Zdravím, máte také někdo problém se svoji švagrovou? Já tu svojí začínám nesnášet. Vždy je chytrá jak rádio, při hovoru s ní si člověk připadá jako blbec, pod její úroveň. Nedávno se pustila se svým přítelem do stavby domu. Můj manžel ji jezdil ve volných chvílích neustále pomáhat, na úkor rodiny. Samozřejmě, že pomoc v rodině beru, i my to tak máme, ale přeci jen mi už pak vadilo, že na nás s malým synem (1 rok) nemá čas, protože buď pracuje, má koníčky a ve zbývajícím čase řeší jen její barák (už x měsíců) :zed:
Nejvíc mi pak vadí, že jsou Vánoce a za to všechno dá synovy totální blbost za 150 kc… nám taky úplnou kravinu…. jasně, není to o dárcích a ceně, ale za to všechno bych prostě čekala, že se bude taky trochu revanšovat…. Nikdy nikdy pro nás nic neudělala, s ničím nepomohla…a jen využívá manžela. Ano je to jeho dobrovolné rozhodnutí, že jí obětuje všechen čas, ale co my se synem? Jak to vidíte?
Že řešíš a ses naštvaná na člověka, který za to nemůže. Vyřeš si tento problém s manželem. On je ten hlavní. Prostě má říct, že nemůže tolik, že má i vlastní rodinu.

A když staví dům, tak pochybuji, že mají dost peněz na rozhazování za dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
9.1.22 07:07

Pokud sis ještě normálně doma s mužem nesedla a v klidu mu neřekla, že bys byla ráda, aby se vám doma více věnoval, tak mu dej tohle přečíst. Je to totiž o tvém muži, jeho ségra jen využívá, když se brácha nabídne 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
9.1.22 07:57

Jako je to manželova chyba, ale zase on má kolem sebe dvě ženský, obě z rodiny, obě s rozdílnýma požadavkama, obě mající představu, že ten jejich požadavek je ten nejoprávněněnjší a nejvymahatelnější, narozdíl od toho druhýho. On to nemá lehké, on to má velice těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19628
9.1.22 07:57
@Anonymní píše:

Stavi dum, tak asi potrebuji penize na stavbu :nevim:
Domluvte se pro priste, ze si darky davat navzajem nebudete. A je po problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
9.1.22 08:25

Chudák manžel a švagrová :think:
Už jen ta slova - nesnáším a že je švagrová vypočítává a v čem přesně?? Že ji brácha pomáhá? Že vám dala pozornost, ale ne dostatečně drahou?
Je otázka jestli ten manžel třeba není rád, že tak moc nemusí být s tebou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23050
9.1.22 09:03

To tak bývá, že užárlená Máňa od plotny nesnáší ty chytřejší a úspěšnější, kterým se manžel věnuje víc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 12:30

@terien Neurážejte, trapná máňa od plotny jste možná tak vy. ;) nevím, co je na ní úspěšnějšího, já už barák mám postavenej a rozhodně jsem nikoho nepotřebovala tahat ve volnu od rodiny, práci mámlepší a vzdělání také vyšší, tak se uklidněte. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 12:33

@Magical-eyes v čem přesně je vypočítavá?? Třeba v tom, že manželovi volá i 10× denně už x týdnů? Že už x týdnů ho věčně tahá na stavbu??? Manžel už se sám nenabízí, jen tak mimichodem, ale odmítnout ji je mu blbý, když je to ségra. Už ho to taky nebaví. Prachů maj jak šlupek, jen jsou škrti a sami pomlouvaj, když jim nedame hezký dárek. Nesuďte a neurážejte, když o tom nic nevíte

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat