Nesnáším svůj tlustý velký nos, jak se přijmout-sebeláska

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 15:35

Nesnáším svůj tlustý velký nos, jak se přijmout-sebeláska

Dobrý den, vím, že jsou horší věci a měla bych být ráda za to, že jsem zdravá a mám se dobře, ale hrozně mě psychicky vysává vzhled mého nosu. Z předu je hrozně „tlustý“, hlavně když se usmeji. Hrozně mě to psychicky ničí:,(. Hlídám si i když se směju, abych moc neotevřela pusu… Na zš jsem za to byla šikanována, potom se to sice zlepšilo, ale stále slýchávam narazky od okolí.

Prosím poraďte, jak se s tím mám vyrovnat, přijmout ho a mít trochu sebelasku🙏🏼. Nebo jestli nemáte nějakou radu, jak ho zmenšit bez toho, aniž bych si ho musela každé ráno konkurovat…
Za všechny rady budu moc vděčná

Edit: moc děkuji za vaši pomoc, už nemusíte dál odpovídat, budu zkoušet tu práci na psychice a knihu o sebelasce, ještě jednou moc děkuji za pomoc jste hrozně hodné :srdce:! Fotku jsem smazala

Příspěvek upraven 05.11.21 v 16:35

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12633
5.11.21 15:37

Nepřijde mi, že by to bylo nějak strašný, normální nos :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 15:37

Normalni nos🙄

• Citovat
  • Nahlásit
1576
5.11.21 15:41

Mě teda přijde normální, ale pokud tě tak traumatizuje, že na to musíš furt myslet a nejsi schopna s ním žít, tak plastika je taky řešení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27162
5.11.21 15:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, vím, že jsou horší věci a měla bych být ráda za to, že jsem zdravá a mám se dobře, ale hrozně mě psychicky vysává vzhled mého nosu. Z předu je hrozně „tlustý“, hlavně když se usmeji. Hrozně mě to psychicky ničí:,(. Hlídám si i když se směju, abych moc neotevřela pusu… Na zš jsem za to byla šikanována, potom se to sice zlepšilo, ale stále slýchávam narazky od okolí. Přiložila jsem fotku nosuProsím poraďte, jak se s tím mám vyrovnat, přijmout ho a mít trochu sebelasku🙏🏼. Nebo jestli nemáte nějakou radu, jak ho zmenšit bez toho, aniž bych si ho musela každé ráno konkurovat…
Za všechny rady budu moc vděčná

Neseš si psychické následky šikany ze ZŠ… naprosto zbytečně. Nos máš úplně normální. Každý máme nějaký… můj vypadá jako bambulka. No a? Je můj a je speciální… :srdce: :mrgreen:

Za mě - nos máš v naprostém pořádku, v nepořádku máš psychiku. :kytka:

S tou ti asi úplně nepomůžu - je to o vnitřním nastavení. To za tebe nikdo neudělá. Musíš sama.. uvědomit si to. :kytka:

Příspěvek upraven 05.11.21 v 15:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
5.11.21 15:43

Nos mám dost podobný a zdaleka nemam tak krásné zuby :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
5.11.21 15:44

To je nějaká provokace? Vzala jsi fotku nějaké modelky a vydavas to za sebe? Pokud jsi to opravdu ty, tak se bez léčit, protože tvůj nos je krásný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16016
5.11.21 15:51

Jsi krasna, co blbnes?

Jestli se kvuli tomu neusmivas, tak si to akorat sama kazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
5.11.21 15:56

Jsi pěkná holka, ale proč mám pocit, že tohle slyšet nechceš? Nos máš, jak píšou ostatní, úplně ok, normální, nevidím žádný chobot. Je to o psychice. Ale pokud ti sebevědomí zvedne úprava nosu, nebo pokud tu nikomu nevěříš, jdi si nos zkonzultovat na kliniku plastické chirurgie. Tam ti buď nos zoperují, samozřejmě pro ně je to kšeft, nebo narazíš na doktora, který ti nenávist k nosu rozmluví.

Příspěvek upraven 05.11.21 v 15:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
5.11.21 15:56

Tvůj nos mi přijde úplně v pohodě, v obličeji jsi moc hezká.

Nicméně - pokud Tě to opravdu trápí tak jak popisuješ a jsi z toho tak v křeči, zvážila bych plastiku. Tím nechci říct že ji potřebuješ - podle mě opravdu ne, ale někdy lepší to vyřešit takhle než se při pohledu do zrcadla trápit a opruzovat si tím roky život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18803
5.11.21 15:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
5.11.21 15:58

Nos normální a moc hezký zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18803
5.11.21 15:58
@Magika VonCary píše:
Tvůj nos mi přijde úplně v pohodě, v obličeji jsi moc hezká.Nicméně - pokud Tě to opravdu trápí tak jak popisuješ a jsi z toho tak v křeči, zvážila bych plastiku. Tím nechci říct že ji potřebuješ - podle mě opravdu ne, ale někdy lepší to vyřešit takhle než se při pohledu do zrcadla trápit a opruzovat si tím roky život.

ne - plastika jí opravdu porouchané sebevědomí nevyléčí. Pak jí začne vadit něco dalšího. Přestně takhle vzniká závislost na plastikých a ony přeoperované zrůdy.

Zádrhel je v mizerném sebevědomí, to řeší psychoterapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.11.21 15:59

Tak můžete na plastickou operaci, ale operace nosu jsou nejnáročnější a taky díky tomu drahé. Upřímně si ale myslím, že máte krásný nos a sluší Vám! Raději si zkuste někam zajít s pracovat na té sebelásce a sebevědomí, protože se to pak odráží i v jiných aspektech života.
Já to samozřejmě chápu, je to těžké, když nevypadáte tak, jak byste chtěla, koukáte na sebe každý den…no prostě není to jednoduché a podle mého je nejlepší řešení zvýšit si to sebevědomí.
Začnete třeba tím, že si každý ráno řeknete do zrcadla “Jsem krásná, jsem svá,…” (prostě co si myslíte, že potřebujete slyšet). V prvních dnech si budete připadat jako idiot, ale pak, věřím, že se to začne zlepšovat.
Moc držím palce! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8686
5.11.21 16:18

Devce, potrebujes terapii. Jses krasna a nevidis to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat