Nesnesitelná bolest prsou - těhotenství?

Anonymní
16.9.21 07:42

Nesnesitelná bolest prsou - těhotenství?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak vás bolela prsa na úplném začátku těhotenství. MS mi zatím nedorazila, ikdyž ji mívám nepravidelnou, momentálně jsem 30 DC. Poslední měsíc jsme měli s partnerem skoro obden nechráněný styk, začali jsme se snažit o mimi. PMS mám vždy, cca týden před MS mě bolí bradavky, ale spíš při doteku nebo když jsem ležela na břiše, občas mě bolela hlava, břicho a záda. Nyní ale už víc jak týden mám problém s hrozně nateklými prsy, které bolí úplně celé, pálí mě bradavky, což mi nikdy nedělalo, nesnesu na sobě ani tričko, už jsem z toho zoufalá, v noci nemůžu spát a při každém pohybu hrozná bolest. Dnes jsem spíš jen posedávala a čekala až zazvoní budík, už jsem se z toho doslova rozbrečela. Mám hrozně vystouplé žíly jak na prsou tak i kolem bradavek. K tomu mám i zvýšený hlen a křeče v podbřišku. Zkoušela jsem dnes TT, ale ani náznak druhé čárky. Je možné, že bych i tak mohla být těhotná, že je na testování ještě třeba brzy? Budu ráda za jakoukoliv radu, odpověď. Díky! ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2186
16.9.21 07:49

Ne, spiš těhotná nebudeš. Priznaky vyvolava HCG, ktere je v tele pri tehotenstvi, zaroven bys mela pozitivni test, dnesni testy umi zachytit i hodne nizkou hladinu HCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1201
16.9.21 08:09

Spis ne, ale udelala bych jeste test za tri dny a uvidíš, pro uplnou jistotu pak krev, kdyby ms nešla. Dost ovšem zalezi, jestli mas alespon ramcove. prehled, kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:15

@Villanelle ovulační test byl pozitivní 7.9., ten den byl i styk, vždy obden. MS mi chodí tak 30. - 35. DC, někdy i déle, proto si říkám, jestli netestuju brzo…ale ta prsa mě trochu vyděsila, proto jsem test zkusila už dnes :?

• Citovat
  • Nahlásit
1201
16.9.21 08:40
@Anonymní píše:
@Villanelle ovulační test byl pozitivní 7.9., ten den byl i styk, vždy obden. MS mi chodí tak 30. - 35. DC, někdy i déle, proto si říkám, jestli netestuju brzo…ale ta prsa mě trochu vyděsila, proto jsem test zkusila už dnes :?

Tak to je fakt brzo na test no, to by ti neukazal, to chce opravdu az za ty tři dny. Je brzo i na ms, ta chodi az 12-15 dni po ovulaci (v prumeru).
K těhotenství bych ta prsa spis nepripisovala, kdyz uz ti to trvá tyden, to by bylo moc brzo i na nejaky vyraznejsi narust ostatnich hormonu, spis nejaka nerovnovaha, cysta nebo divocejsi pms :nevim:
Každopádně to nemusi znamenat, ze tehotna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat