Nesnesitelná bolest zad- těhotenství

28.3.16 14:11

Nesnesitelná bolest zad- těhotenství

Mám skoliozu druhý stupeň, k ortopedovi jsem přestala chodit, protože mi jen hrozil operací, naposled jsem byla u něj před 10 lety a rehabilitace, které mi tenkrát předepsal byli absolutně k ničemu. Jsem těhotná a záda dostávají pořádně zabrat, přemýšlela jsem jestli nezajdu opět k ortopedovi, jenže nechci rentgen. Má vůbec potom smysl k němu chodit? Chodím pořád ohlá, bolesti jsou šílené, myslíte, že budu moct porodit normálně nebo císař?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

LN
15519
28.3.16 14:13

K porodu by se určitě měl vyjádřit odborník. Rentgen si myslím dělat určitě nebudou. Mně dost pomohl kvalitní těhotenský pás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.3.16 14:14
@katerina.Tr píše:
Mám skoliozu druhý stupeň, k ortopedovi jsem přestala chodit, protože mi jen hrozil operací, naposled jsem byla u něj před 10 lety a rehabilitace, které mi tenkrát předepsal byli absolutně k ničemu. Jsem těhotná a záda dostávají pořádně zabrat, přemýšlela jsem jestli nezajdu opět k ortopedovi, jenže nechci rentgen. Má vůbec potom smysl k němu chodit? Chodím pořád ohlá, bolesti jsou šílené, myslíte, že budu moct porodit normálně nebo císař?

však k nemu muzes zajit a vůbec nemusíš na RTG když jses tehotna vždyt prohlídku ti muze udelat i bez nej stejne tak něco naordinovat ale cim vic tehu budes tak tim to na ty zada bude jen a jen horsi ;)

• Citovat
  • Upravit
28.3.16 14:15

@JayLee popravdě si nedovedu teď představit, jak bych rodila přirozeně, když ani nemůžu si obléct ponožky, celý den bych jen ležela v posteli, jak hrozně to bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
28.3.16 14:17
@katerina.Tr píše:
@JayLee popravdě si nedovedu teď představit, jak bych rodila přirozeně, když ani nemůžu si obléct ponožky, celý den bych jen ležela v posteli, jak hrozně to bolí.

no jasny ja to vim taky mam skoliózu a jsem po 2 detech ;) ja bych si tam zasla a uvidíš co ti napise nebo doporuci pro tehotny ale na rtg te dle me hnat nebude vůbec ;)

• Citovat
  • Upravit
Tunrida
28.3.16 17:13

Nejhorší je, že to ležení ti na ty záda ještě přihorší. Ono, bohužel, ta bolest není ani tak způsobená tou skoliózou, ale to samotný těhotenství je prostě na záda záhul. V kolikátým jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
28.3.16 17:36

@Tunrida už v 8 měsíci, ale opravdu už to nedávám, dokonce nedokážu ani vylézt na gynekologické křeslo, minule mi musel pomoct doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18133
28.3.16 17:42

A co by s tebou ten ortoped v 8. mesici delal? Ted uz to doklepej a uvidis, co zada po porodu. Cvicis pravidelne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.16 17:46

@Cuddy dělala jsem jogu, ale momentálně se nemůžu hnout, stěží si dojdu na záchod, jakýkoliv pohyb bolí. Bojím se vůbec jestli budu moct rodit s tímto stavem. Za ortopedem jsem chtěla, zeptat se ho hlavně na to, jestli půjde rodit přirozeně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.3.16 20:43

@katerina.Tr Tak jako jestli máš pocit, že je to prostě za hranicí únosnosti, tak si k doktorovi zajdi, ať se ti k porodu vyjádří. Každopádně při případným císaři počítej s celkovou narkózou. Jinak zkusit nějaký ten podpůrný pás a pak už jenom vydržet. Není to holt sranda to dítě donosit.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama