Nesnesitelná pálivá bolest nohy

Anonymní
13.9.21 07:13

Nesnesitelná pálivá bolest nohy

Dobré ráno,
Chtěla bych se s Vámi poradit, její neurolog danou situaci neřeší.
Před třemi týdny moje mamka dostala pásový opar a s tím i bolest nohy.
Teď na nohu nemůže skoro došlápnout, dole na patě a kolem paty ji strašně noha pálí, jí silné každý večer, už tři týdny, tišící léky, dle lékaře je to tak vše prý v pořádku. Léky ji protože bolestí nemůže spát. Dále trpí zimnici a budí se v noci a má mokré oblečení. Je mi jasné, že se to váže k tomu oparu. Avšak mě to v pořádku ani tak nepřijde, co si o tom myslíte? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
13.9.21 07:28

Dobré ráno, kdy jde maminka na kontrolu?
Noha vypadá jinak v pořádku? Není tmavší, nateklá, na omak bolestivá?

Pan doktor má určitě zkušenosti, ale pokud si nejste jistí, zkuste zajít jinam nebo na pohotovost, pokud to bolí víc 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 07:36

@Clue kontrolu ji další nenapsal, on ji nechtěl aby vyřešit, když mu řekla, že půjde do nemocnice, tak ji vyšetřil, no vyšetřil, on si jen vymyslel, že ji prohlížel, podle mamči se jen zběžně kouknul, pod kolenem má modřinu, avšak údajně i tak v pořádku, ano na omak bolí, nedoslapuje na nohu, kulhá. Koleno má trošku nateklé,
stejně by ráda změnila neurologa, ale nevím, až bude volat aby ji neposlal někam.

• Citovat
  • Nahlásit
422
13.9.21 07:51
@Anonymní píše:
@Clue kontrolu ji další nenapsal, on ji nechtěl aby vyřešit, když mu řekla, že půjde do nemocnice, tak ji vyšetřil, no vyšetřil, on si jen vymyslel, že ji prohlížel, podle mamči se jen zběžně kouknul, pod kolenem má modřinu, avšak údajně i tak v pořádku, ano na omak bolí, nedoslapuje na nohu, kulhá. Koleno má trošku nateklé,
stejně by ráda změnila neurologa, ale nevím, až bude volat aby ji neposlal někam.

No já nevím, možná bych zkusila tu pohotovost nebo klidně i obvodaka, že se to nelepší 🤷‍♀️ aby tam neměla nějakou trombózu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 08:55

@Clue obvodák ji poslal za neurologem, neurolog neřeší, takže jsme v začarovaném kruhu.
Změna neurologa bude i tak nezbytná, akorát čekací lhůty asi jsou všude dlouhé, je to někdy opravdu šílené.

• Citovat
  • Nahlásit
422
13.9.21 09:18
@Anonymní píše:
@Clue obvodák ji poslal za neurologem, neurolog neřeší, takže jsme v začarovaném kruhu.
Změna neurologa bude i tak nezbytná, akorát čekací lhůty asi jsou všude dlouhé, je to někdy opravdu šílené.

To je, jsem u neurologa vedená kvůli migrénám, co mám od dětství a vím, že objednat se musím půl roku dopředu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 09:34
@Clue píše:
To je, jsem u neurologa vedená kvůli migrénám, co mám od dětství a vím, že objednat se musím půl roku dopředu 🙂

uf, zkusím ji aspoň přeregistrovat k jinýmu, ale nevím, co s tou nohou trpí, napadlo mě, zda by třeba praktická lékařka ji nedala žádanku do nemocnice na nějaké vyšetření, nebo já nevím, je mi jí líto, strašně trpí :( a dost zhubla, což při epilepsii není žádoucí :?.

• Citovat
  • Nahlásit
283
13.9.21 10:47

A ten pásový opar se řešil jak? Dostala např herpesin v tabletách nebo kapačce? Na infekčním jste se poptali? Něco na posílení imunity bere? (C, D, zinek). Dobrý kožař by s tím taky mohl pomoci, nebo ambulance pro léčení bolesti. Zkuste všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 10:53
@Okta píše:
A ten pásový opar se řešil jak? Dostala např herpesin v tabletách nebo kapačce? Na infekčním jste se poptali? Něco na posílení imunity bere? (C, D, zinek). Dobrý kožař by s tím taky mohl pomoci, nebo ambulance pro léčení bolesti. Zkuste všechno.

dostal léky, myslím, že zrovna herpesin v tabletách, ten již dobrala, praktická doktorka ji řekla ať bere pivovarské kvasnice, tak se snaží brát je.
Dobře děkuji za informaci, ta ambulance pro léčení bolesti je možná dobrý nápad, ale i tam je asi potřeba žádanka od lékaře, že? :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
283
13.9.21 11:28

Žádanku asi ano, nevím. Zavolejte si tam a víte hned. Kupte místo kvasnic milgamu, tu nejdražší, dobře pomáhá regenerovat poškozené nervy. Možná by ji mohla dostat i injekčně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat