Nesnesitelná únava v raném počátku těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 19:49
Nesnesitelná únava v ranném počátku těhu

Maminy, snažíme se doma o mimčo, tak 3týdny zhruba, je možné, abych byla těhu a cítila se nesnesitelně unavená z toho? Je to možný takhle na začátku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 09.10.14 19:52

To bude spíš z toho souložení ;)

Adebe
Kecalka 181 příspěvků 09.10.14 19:57

No jestli se ptas na to zda je normalni unava v tehu tak vez, ze ja prvni 4 mesice usinala i ve stoje :))) jestlise ptas na zda je mozne abys byla tehotna tak to netusim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 19:59

Spíš na tu únavu už takhle brzy, jestli jsem třeba ve druhém týdnu, tak jestli je to tak znát…z prvního těhu si nepamatuju, že bych byla nějak extra utahaná

Nicolink
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:01

Já třeba byla děsně unavená a na utz ještě nebylo nic :nevim: za dva týdny už jo takže jsem mohla být ve třetím týdnu a tušila jsem že něco není ok, když jsem prospala odpoledne a nebo cestou z práce usínala ve vlaku :think: takže ano klidně to možné je…jestli je to tvůj případ to fakt netuším ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:03

Intuitivně si myslím, že se zadařilo, uvidíme :) nicméně večer padám jak hruška

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 09.10.14 20:03

Ja jsem byla cca tři týdny a začala me „svedit“ prsa, o asi tři dny později jsem usnula na poradě :D to už mi bylo podezrele a hlavně ten den, neprisla my, tak bylo jasno :) takže mozne to asi je.
Omlouvám se za chyby pusu z mobilu při kojení :lol:

Nicolink
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:06
@Anonymní píše:
Intuitivně si myslím, že se zadařilo, uvidíme :) nicméně večer padám jak hruška

já to taky cítila intuitivně ;) proto mě potom nepřekvapilo, že ms nepřišla…pak jsem ještě týden doufala že nepříjde :lol: za další týden už jsem ji viděla na utz :)

Adebe
Kecalka 181 příspěvků 09.10.14 20:09

No ja to zjistila velice brzo na uyz jeste dva tudny nebylo nic videt a unavena jsem byla

Tullia
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 1 inzerát 09.10.14 20:20

Je, u mě to byl první příznak a teprve když se za týden přidaly bolesti podbřišku, tak mi to začalo být divné a napadlo mě, jestli nemůžu být těhotná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 20:41

Juuu, tak uvidíme, zatím mám nafouklý břicho, tak spíš čekám menzes :))

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 09.10.14 20:48

Já nepotřebovala ani těhotenský test, silná únava pro mě byl pokaždé spolehlivý ukazatel :mrgreen:

Tullia
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 1 inzerát 09.10.14 20:50

Jo, nafouklé břicho jsem měla taky. :mrgreen: Tak držím palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 21:12

Díky holky, zítra skočím pro test, tak snad už něco ukáže :) ty jo, to je stejně směs emocí, když si to najednou člověk uvědomí, dvě děti, teď pro mě je střed vesmíru to jedno a najednou to mám dát trošku do pozadí, zvládá se to dobře? :))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 12:53

Tak dvě čárky milé dámy :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >