Nesnesitelné bolesti v kříži v 19. týdnu těhotenství

131
5.4.16 20:26

Nesnesitelné bolesti v kříži

Milé maminy, jsem v 19tt a už asi 3 týdny meolí záda, boda mě v kříži a bolest vystřeluje az do kolena a kotniku. Je to nesnesitelne, nemůžu ležet sedět ani chodit. Zkoušela jsem obklady, cvičení i masáž. Nic nepomáhá. Poraďte mi jak bolesti alespoň zmírnit. Všem děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
5.4.16 20:29

@barus62 nemáš vyhřezlou ploténku? To vystřelování do nohy by tomu nasvědčovalo.. no zajdi si k obvodnímu, dá Ti žádanku na neuro :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
5.4.16 20:34

@martina.se není problém takové vyšetření v těhotenství? Mas s tim zkušenost? Myslela jsem ze je to bolest souvisejici s tehotenstvim. Nechci zobat léky apod. Tehotenstvi mam hodně komplikovane, přišla jsem o jedno z dvojčat a i to druhé mimco bojuje, nerada bych ho ohrozila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
5.4.16 21:20

Chyropraktik vi, co muze, kdyz jsi tehotna. Nektere zeny mivaji vybocenou panev. To se pry da jeste pred porodem srovnat, jinak s tim i porod probiha trochu hur.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
6.4.16 07:41
@barus62 píše:
@martina.se není problém takové vyšetření v těhotenství? Mas s tim zkušenost? Myslela jsem ze je to bolest souvisejici s tehotenstvim. Nechci zobat léky apod. Tehotenstvi mam hodně komplikovane, přišla jsem o jedno z dvojčat a i to druhé mimco bojuje, nerada bych ho ohrozila.

nepovím Ti, tohle se mi nestalo, ale můj ex zažil několikrát.. a nedokážu Ti říct, co a jak.. rozhodně bych navštívila co nejdřív dr. Oni neudělají něco, co by mrně ohrozilo :hug: třeba to bude cos jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
6.4.16 08:06

Holky děkuju, letím k obvodakovi at mi k tomu řekne vic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu