Nesnesitelný tělesný zápach

Anonymní
14.7.21 16:05

Nesnesitelny telesny zapach

Zdravim damy, mam velky problem. Trpim uz spoustu let diabetem a v potu i v dechu je ze mne citit aceton. Ted v lete, kdyz se clovek poti je to extrem. S hygienou problem nemam, doplacime vzdy za vodu a to se manzel sprchuje v kancelari (zalohy 4800kc za vodu) ja se koupu kazdy den, kdyz mam moznost i petkrat denne. Pouzivam antiperspirant Fa telove mleko Mary kay a parfemy stridam HB, Gucci a dalsi. Je mi to trapne, obtezuje to mne, i me okoli. Pouzivala jsem Borotalco proti poceni, alez nej jsem dostala vyrazku, driclor mi pomaha pouze na nohy. Uz si nevim rady, dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3401
14.7.21 16:15

Podle mě se myjes moc 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17395
14.7.21 16:30

No a dodržuješ dietu a užíváš léky/inzulin tak jak máš? Hlídáš si hladiny cukru?

Ten aceton tam není automaticky, ale při ketoze, pokud budeš mít stabilizovaný stav, tak nebude aceton. Jestli fakt dodržuje pravidla, řeš to se svým ošetřujícím lékařem, včetně toho že si budeš chvíli zapisovat hladini krevního cukru a zaznamenávat, jestli je a nebo není cítit ten aceton.

Jestli na to dlabeš, tak zrovna pach je to nejméně problematická část všech zdravotních obtíží, co s tím jsou spojené.

Příspěvek upraven 14.07.21 v 16:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58746
14.7.21 16:30

A tu cukrovku máš léčenou a kompenzovanou? jestli je z tebe cítit aceton, tak je něco blbě zdravotně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32740
14.7.21 17:08

Já bych se sprchovala a jednou nebo dvakrát denně a myla se nějakým dětským mýdlem. A poradila se u lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3141
14.7.21 17:21

U dobře kompenzovaného diabetika se tohle nevyskytuje. Zápach acetonu je HODNĚ špatně.
Jaký typ diabetu máš? Pokud dvojku, jak jsi léčená? Dodržuješ dietu? Máš glukometr, umíš ho používat a pracovat s tím, co ti ukáže? Chodíš na kontroly?
S acetonovým zápachem bych já osobně jela na pohotovost. Protože pokud se u tebe rozjíždí ketoacidóza, tak se bez doktorů neobejdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
14.7.21 17:35

Moc tomu nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
14.7.21 19:08

Fa je sraj.da.. 8) Zkus deodorant ve spreji od Justu, aktuálně ho mám a teda super :palec:
Na to, že je s bylinkami, tak mě velice pozitivně překvapil a koupím znovu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7547
14.7.21 20:19

Jak jsi ns tom s cukrem? Udržuješ si dobrou hladinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14692
15.7.21 00:13

Dobrý večer,

ďakujem za upozornenie, spam bol odstránený.

S pozdravom, :kytka:
Karin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat