Nesnesu děti ani jejich přítomnost

Anonymní
19.6.21 00:09

Nesnesu děti ani jejich přítomnost

Zdravím :)), omlouvám se za anonym ale snad pochopíte :(( mám dotaz. Nesnáším děti, nesnesu jejich přítomnost a to abych někdy měla děti neexistuje. Většina lidi mi říká ze to přejde v průběhu života a hodně lidi mi říká ze jsem sobec. Že dost lidi se snaží a nemůže je mít. Od malinka je nesnáším, máma vždy chtěla tři děti, mám starší sestru kterou zbožňuju a nedokážu si bez ni představit život ale mít ještě mladšího sourozence bych nesnesla. Máma původně chtěla abych se starala a pomáhala, to by nepřipadalo v úvahu. Nechci aby to vyznělo nějak zle ale snažím se být upřímná a brát věci vážně. Vadí mi jejich křik, mumlaní prostě všechno. Když je vidím jsem naštvaná a nemám náladu na nic. Je mi 21 a čím jsem starší tím více je nesnáším. Mám přítele který má stejný názor a taky děti nechce. Beru antikoncepci a všechno proto aby se něco nestalo, kdyby náhodnou, vzala bych si tu rychlou pilulku případně potrat. Přijde mi to strašně divné když jsem byla jeden čas dítě i já ale mám do života dost plánu a vím ze by mi dítě vše zkazilo.
Nedokázala bych to milovat a dávat mu to co by mělo dostávat ale spíše bych se toho chtěla zbavit. Proto se chci zeptat zda to někdy přejde či máte podobné problémy? Na kritiku jsem připravená :))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
114
19.6.21 00:16

Je ti 21, teprve hledáš, jak co chces..ja ve 21 letech děti nevyhledavala, příliš nedumala o tom, jestli je chci, určitě mě vytacely cizí urvane děti.. Zlomilo se to asi v 28..
Třeba se to u tebe zlomí.. Nebo ne a děti mít nebudeš. Není povinnosti každého mít děti. Je to tvůj život, nemusíš mít děti, nemyslím si, že jsi kvůli tomu sobec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.6.21 00:17

Našla jsem v textu akorát tvůj věk. Přijdi za 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
934
19.6.21 00:24

Buď v pohodě. Je od Tebe hezké, že bereš antikoncepci a jsi zodpovědná.
Uvidíš, jak se život vyvine. Nestresuj se, každý má právo žít tak, jak potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 00:34

@Cimada Děkuji moc, jsem ráda ze to někdo dokáže pochopit :)) Rodiče jako pochopení brát určitě nemůžu. Vadí jim ze nechci děti, což naprosto chápu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 00:37

@Svetluska55 Děkuji za odpověď :)) Myslím ze to bude asi v rodině 😅 sestře bude 30 a děti nesnáší stejně jako já. Možná to přenesla i na moji osobnost. Nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
934
19.6.21 00:38
@Anonymní píše:
@Svetluska55 Děkuji za odpověď :)) Myslím ze to bude asi v rodině 😅 sestře bude 30 a děti nesnáší stejně jako já. Možná to přenesla i na moji osobnost. Nevím.

Však nic nelam přes koleno. Co má přijít, to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
19.6.21 00:40

21 let, ale dle tvého projevu dost nevyzrálá. Žádný puberťák nemá rád děti.

Nechápu, proč je řešíš.. To jako od tebe někdo očekává, abys už plánovala děti? Sama jsi ještě dítě.

Příspěvek upraven 19.06.21 v 00:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
19.6.21 00:41
@Anonymní píše:
@Svetluska55 Děkuji za odpověď :)) Myslím ze to bude asi v rodině 😅 sestře bude 30 a děti nesnáší stejně jako já. Možná to přenesla i na moji osobnost. Nevím.

Hele já jsem ve věku tvých rodičů, možná starší a taky mi děti nikdy nic neříkaly a to ani dnes, kdy už opravdu mám věk. Dokonce znám dvě ženy věkově podobně jako já a mají to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.6.21 00:46

@Wendy.C94 Děkuji za reakci. Rodiče hodně naléhají a ptají se. Vždy se zeptají proč nechci být mladá maminka což je dost nepříjemné poslouchat.

• Citovat
  • Nahlásit
938
19.6.21 00:58

Takhle jsem to měla do mého 19. Roku :nevim: pak jsem se zamilovala a najednou jsem si miminko přála :nevim:
Heleď ikdyby se to u tebe změnit nemělo tak to tak prostě je a nenech se do ničeho tlačit.
Ignoruj otázky zvědavejch lidí, hlavně že jsi ty šťastná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
19.6.21 01:02

A proč to vůbec řešíš? Za prvé proč zrovna na emiminu :roll: a za druhé proč vůbec? Přece když tě děti štvou a zatím je nechceš a neplánuješ, nemá cenu o tom vůbec přemýšlet, obzvlášť ve tvém věku.
Jak tu někdo psal, děti a jejich křik a pláč nesnáší skoro každý puberťák nebo mladší člověk (no leckdy i dospělý). Ve tvém věku mi to nepřijde nic neobvyklého. Já sice děti chtěla vždy, ale že bych byla z cizích capartů odvařená? To vůbec. Mám dítě a čekám druhé. A zrovna nedávno jsem s malou seděla na lavičce a kolem nás šla družina buď předškoláků nebo prvňáků. Děti byly neskutečně protivné, uřvané a vlezlé, že za tu chvíli, než kolem mě prošly, jsem si v duchu říkala, jak to ty učitelky vydrží tohle celý den poslouchat, mně by bouchla hlava. A nemít děti, spolehlivě mě to odradí :lol:
Takže to prostě neřeš, ono to za pár let vyplyne samo. Buď se ve svém názoru utvrdíš nebo časem názor změníš i třeba tím, že potkáš toho pravého partnera, se kterým budeš ty děti přirozeně chtít. Ať to bude tak či tak, hlavní je, aby sis to zařídila tak, abys byla v životě spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32637
19.6.21 01:05
@Anonymní píše:
@Wendy.C94 Děkuji za reakci. Rodiče hodně naléhají a ptají se. Vždy se zeptají proč nechci být mladá maminka což je dost nepříjemné poslouchat.

Vzdyt je ti jen 21, to uz po tobe chteji abys mela dite? V dnesni dobe? Nechapu.
Byt tebou tak o tom ted nepremyslim, muzes mit deti klidne az za 15 let nebo vubec, neni to povinnost. Uvidis co zivot prinese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6993
19.6.21 01:27

Není to povinnost můžeš se třeba nechat sterilizovat a nemusíš brát celý život antikoncepci a máš jistotu. Rodičům to říkat nemusis :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.6.21 01:50

Můj partner děti opravdu, ale opravdu hodně nesnášel. já jsem mohla vystát jen ty, které jsem znala od miminka. Otěhotněla jsem přes tělísko a naši dceru bezmezně milujeme. Jsme z ní oba úplně láskou mimo. Dokonce nám to mění postupně vztah i k cizím dětem. Je ti 21, jsi hrozně mladá, není potřeba o tom vůbec nějak do hloubky přemýšlet. Nemusíš mít děti, to je v pořádku, já bych je třeba taky plánovaně neměla. Teď vidím o jakou lásku bych přišla, ty bys to ale mohla mít zase jinat, třeba to opravdu není pro tebe.

Ale jestli se snažíš mít image, kdy dáváš lidem co ty děti mají najevo jak je nenávidíš, tak to nění úplně ok, je to stejně bezohledné, jako když ti někdo cpe, že bys je mít měla. Rodiče mají ke svým dětem neskutečně ochranitelské pocity, proto na tebe mohou takto reagovat. Už jen to, že jsi šla toto téma založit na server emimino na mě působí touhou po pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat