Nesnesu žádnou barvu na vlasy

Anonymní
14.11.20 12:55

Nesnesu žádnou barvu na vlasy.

Mám už docela dost šedivých vlasů na svůj věk. Vlasy jsem si barvila jen kvůli nim. Zkoušela jsem hennu-více značek a nesedí mi. Nedávno jsem si koupila dvě nejšetrnější barvy na vlasy, které existují na trhu a opět mi otekly oči a trochu hlava. Já nevím, co mám dělat. Nechci se smířit s tím, že mi budou říkat šedivka. Vlasy jsem si barvila tak třikrát za rok. Bohužel je nesnesu od 35. roku života, do této doby mi barvení vlasů nedělalo neplechu.
Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1230
14.11.20 13:11

Opuchne hlava? Tak to sem nikdy neslyšela aby se někomu stalo :lol: A proč nezkusíš nějakou kadeřnici? Mají šetrnější barvy než co se prodává v drogerii ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7193
14.11.20 13:12

Nezkusila jsi kadeřnictví? Samozřejmě až to půjde. Moje kadeřnice má nějaké šetrné barvy. Tak jestli by to nepomohlo.

A jen dotaz, kdo by to říkal šedivka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:18
@PeBa12 píše:
Opuchne hlava? Tak to sem nikdy neslyšela aby se někomu stalo :lol: A proč nezkusíš nějakou kadeřnici? Mají šetrnější barvy než co se prodává v drogerii ;)

Nekupuji barvy v drogerii. Použila jsem nejšetrnější barvu. Je na trhu 50 let a stojí skoro 400 Kč.
Nedokážeš si představit oteklé oči a obličej nebo jak? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:20
@bublinek píše:
Nezkusila jsi kadeřnictví? Samozřejmě až to půjde. Moje kadeřnice má nějaké šetrné barvy. Tak jestli by to nepomohlo.A jen dotaz, kdo by to říkal šedivka?

Kadeřnictví jsem zkoušela před pár lety. To mi barvy ještě nevadili. Ale já jsem si koupila nejšetrnější barvu, co existuje. :)
Ptali se mě holky v práci, jestli chodím s šedivými vlasy schválně. Tak třeba ony.

• Citovat
  • Nahlásit
29079
14.11.20 13:20
@Anonymní píše:
Mám už docela dost šedivých vlasů na svůj věk. Vlasy jsem si barvila jen kvůli nim. Zkoušela jsem hennu-více značek a nesedí mi. Nedávno jsem si koupila dvě nejšetrnější barvy na vlasy, které existují na trhu a opět mi otekly oči a trochu hlava. Já nevím, co mám dělat. Nechci se smířit s tím, že mi budou říkat šedivka. Vlasy jsem si barvila tak třikrát za rok. Bohužel je nesnesu od 35. roku života, do této doby mi barvení vlasů nedělalo neplechu.
Prosím anonym.

Zkus nějakou barvu od kadeřnice. Musíš přijít na to, která slozka ti vadí.

Jinak tě chápu, šedivé vlasy pridaji ženské tak patnáct let. Je to vidět, jak jsou zavřená kadeřnictví. Věk to prostě těm, co šediveji, přidává.

Kolegyně nosila upravené šedivé, chodila na speciální barvení, takže je měla až do bíla. Když chtela po čase zmrnu, šla do hnědé a vypadá fakt o deset patnáct mladší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
14.11.20 13:22
@Anonymní píše:
Kadeřnictví jsem zkoušela před pár lety. To mi barvy ještě nevadili. Ale já jsem si koupila nejšetrnější barvu, co existuje. :)
Ptali se mě holky v práci, jestli chodím s šedivými vlasy schválně. Tak třeba ony.

Zajdi si do kvalitního kadeřnictví a uvidíš. Ale bude to určitě stát víc než ty tři stovky. Jde o to, která slozka barvy ti vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7653
14.11.20 13:23

Do chemie už jít nemůžeš. Máš evidentně alergii.

S hennou je hrozná práce, je to dlouhé, ale můžeš je míchat a najít si svůj odstín. Akorát to nebude blond, spíš od měděné do tmava.
Napřed celou hlavu obarvis na zrzavo přírodní rezatou hennou a hned po odmytí dáš druhou vrstvu zvolené barvy.

Problém je, že šedivé vlasy rostou rychleji než vlasy s pigmentem, tak odrosty jsou vidět do měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.20 13:25

Tak tu nejšetrnější sis už koupila… A vyzkoušela jsi i ty „nešetrné“? Taky jen tak nějakou nesnesu, ale třeba Olia od Garnier mi nevadí… A zkoušíš to nejdřív napr na předloktí? Nebo dáváš rovnou na vlasy a pokožku hlavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
14.11.20 13:25
@Anonymní píše:
Nekupuji barvy v drogerii. Použila jsem nejšetrnější barvu. Je na trhu 50 let a stojí skoro 400 Kč.
Nedokážeš si představit oteklé oči a obličej nebo jak? :D

Nemyslim si, že koupíš lepší barvu než co používají v kadeřnictví. Leda by si ji kupovala přímo tam. Je jedno jak dlouho je na trhu, evidentně je tam prostě něco co ti vadí. A propo, psala, že ti oteče hlava ne obličej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:27
@Bábrdl píše:
Zkus nějakou barvu od kadeřnice. Musíš přijít na to, která slozka ti vadí.

Jinak tě chápu, šedivé vlasy pridaji ženské tak patnáct let. Je to vidět, jak jsou zavřená kadeřnictví. Věk to prostě těm, co šediveji, přidává.

Kolegyně nosila upravené šedivé, chodila na speciální barvení, takže je měla až do bíla. Když chtela po čase zmrnu, šla do hnědé a vypadá fakt o deset patnáct mladší.

Přesně. Věřím, že tvá kolegyně omládla. Vadí mi prostě jakákoliv chemie. Nesnesu ani lak na nehty. Však se mě kadeřnice ptala, jestli nechci nabarvit, že mám nehezké ty vlasy a já jsem ji řekla, že ne, že mi nedělají dobře. Smála se i její kolegyně, co mi to jako dělá. Nevěřila mi.
Však tady se mi taky směje jedna, co je to opuchlá hlava. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:31
@LaPaloma píše:
Do chemie už jít nemůžeš. Máš evidentně alergii.

S hennou je hrozná práce, je to dlouhé, ale můžeš je míchat a najít si svůj odstín. Akorát to nebude blond, spíš od měděné do tmava.
Napřed celou hlavu obarvis na zrzavo přírodní rezatou hennou a hned po odmytí dáš druhou vrstvu zvolené barvy.

Problém je, že šedivé vlasy rostou rychleji než vlasy s pigmentem, tak odrosty jsou vidět do měsíce.

Mám alergii, viď. Hennu jsem zkoušela a byla jsem oteklá taky stejně. Ne-li víc. Jsem smutná. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:33
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Tak tu nejšetrnější sis už koupila… A vyzkoušela jsi i ty „nešetrné“? Taky jen tak nějakou nesnesu, ale třeba Olia od Garnier mi nevadí… A zkoušíš to nejdřív napr na předloktí? Nebo dáváš rovnou na vlasy a pokožku hlavy?

Nezkouším to rovnou na předloktí. Tušila jsem, že mi nebude sedět. Je to chemie…Nezkoušela jsen Olia. Co znamená, že jen tak něco nesneseš? Co Ti to dělá?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 13:35
@PeBa12 píše:
Nemyslim si, že koupíš lepší barvu než co používají v kadeřnictví. Leda by si ji kupovala přímo tam. Je jedno jak dlouho je na trhu, evidentně je tam prostě něco co ti vadí. A propo, psala, že ti oteče hlava ne obličej :lol:

No ano, oteče mi obličej i hlava. Těžko se to popisuje. Ale v kadeřnictví používají chemické barvy. Vždy to bude chemie. :(

• Citovat
  • Nahlásit
3006
14.11.20 13:47

Máš alergii na nějakou složku barev. Proto všichni výrobci varují, že před barvením je třeba si udělat test snášenlivosti. Jenže kdo z nás ho dělá, že :lol: Já taky ne. Doporučuji ji ti, zeptat se na nějakém odborném fóru nebo to řešit s opravdu dobrou a zkušenou kadeřnicí. Barvit je u tebe s rizikem anafylaktického šoku (jak když tě bodne včela). Mohla by ses i začít dusit. Možná poradí kožní lékař nebo alergolog - určitě se s tím v ordinaci setkávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama