Nesnídat/snídat? Jak to vidíte? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mishama
Povídálka 49 příspěvků 29.01.17 08:56
Nesnidat/snídat? Jak to vidíte? :-)

Dobré ráno :kytka:
Holky, taková asi už párkrát omylana otázka…Snídaně ano nebo ne? Je tisíc clanku o prospěšnosti snídaně..Ale já mám při hubnutí v mém případě pocit, že mi je líp bez ní. Kdyz rano vstanu a posnidam (zdravě a tak jak se doporučuje) je mi „těžko“ a zatímco když nesnídám a dám si jen kafčo s mlékem a sklenici vody je mi líp..Navíc pak nemám takový hlad přes den, teda v mém případě spíš chutě…Což se pak samozřejmě projeví na vaze… :? Snidate všechny jak doporučují? Krásnou neděli všem

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 29.01.17 09:00

Já mám taky bez snídaně menší hlad, ale večer mě bolí žaludek. Radši ho ráno nastartují (čímkoli) a večer se nejroztomilejší v křeči.
Jinak si myslím, že je zdravé snídat ;) hlavně v klidu a beze spěchu

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 29.01.17 09:04

A co třeba banan, jablko, jogurt, nebo kefir?

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 29.01.17 09:06

@mishama Co pro tebe znamená nesnídat? Kdy teda poprvé jíš?

Jsem zvyklá snídat spíš méně, cca do hodiny po probuzení v 6:30 (na sucho opečený toast s cottage, ředkvičkami apod.,kávu s mlékem a sklenici vody). Ale když chodím do práce a ráno nestíhám, tak „snídám“ až v práci, cca 2 - 3 hodiny po probuzení v 8:30 (jogurt, ovesné vločky, ovoce, káva s mlékem, sklenice vody nebo ředěného džusu). V ani jednom případě už nesvačím.

Naopak nejsem zvyklá večeřet, poslední jídlo jím mezi 16:00 - 17:00, chodím spát kolem 22:00. Každý máme něco. :nevim:

Každopádně je při hubnutí asi vhodnější snídat.

Příspěvek upraven 29.01.17 v 09:08

terien
Echt Kelišová 8065 příspěvků 29.01.17 09:07

Jestli ti to víc vyhovuje bez ní, tak nesnidej, nebo jenom něco malého. Já bych bez snídaně umřela. Jsem schopná se ráno najíst a v případě nouze nejíst celý den, ale jak se nenasnidam, tak se celý den nemůžu dožrat. Snídám tak 2 hodiny po probuzení, dřív mi to nedělá dobře.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 29.01.17 09:10

Zrovna kafe s mlékem nalačno pro žaludek není to nejlepší. Za mne snídat.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32355 příspěvků 29.01.17 09:16

Dělej jak ti to vyhovuje. Já taky nesnesu snídani. Takže první jídlo jím nejdřív hodinu po probuzení, když chodím do práce tak až po 2 hodinách.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 29.01.17 09:20
@lucenka píše:
Dělej jak ti to vyhovuje. Já taky nesnesu snídani. Takže první jídlo jím nejdřív hodinu po probuzení, když chodím do práce tak až po 2 hodinách.

A to není snídaně? :think: nebo vstáváš v 10 a hned oběd :P

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 29.01.17 09:29
@pikola píše:
A to není snídaně? :think: nebo vstáváš v 10 a hned oběd :P

Taky jsem se chtěla zeptat :mrgreen:

Ja mam malé snídaně. Dnes např. lžíce vloček zalit trochou horké vody, chvilku nabobtnat a pak dolit kefirem a je mi dobře :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44751 příspěvků 29.01.17 09:35

Ja kazde rano, kdyz vstanu piju teplou vidu s citronem dve velke sklenky a pak nemam cas, ani hlad, tak pak az dostanu hlad vezmu si ovoce a mam mix lnene, chia a slunecnicove seminka si nosím v kabelce malou misku, tak si dam dve cajove lzicky hned po ovoci a zapiju.

Kelsey
Hvězda diskuse 44751 příspěvků 29.01.17 09:38
@pikola píše:
A to není snídaně? :think: nebo vstáváš v 10 a hned oběd :P

Snidane by mela byt do hodiny po probuzeni. Nekdo to, ale nahradi tim cajem, kavou, dzusem, teplou vodou s citronem, podle sve chuti, kdyz neni chut na nic jineho.

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 29.01.17 09:38

Ja teda nesnidam, celkove dopoledne nejim, vzdycky kdyz se po rano najim tak je mi zle a sem nepouzitelna :) davam si treba az ve 2 hodiny obed a v 6 veceri a jidlo mi nechybi, akorat musim pres den hodne pit bez toho bych nevydrzela :)

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 29.01.17 09:41

Pokud hubnete hladověním- tedy předevím tím, že jíte málo, tak je vám sice lehko, ale zpomalujete si metabolismus a jen co přestanete držet dietu, tak dorazí jojoefekt.

Navíc se tedy neučíte proměnit životní styl tak, abyste identifikovala špatné vzorce, které vás dovedly k tomu, že potřebujete hubnout a neproměňujete je ve zdravé způsoby chování, jej chvíli vydržíte „trest“, dietní režim a pak se velmi pravděpodobně vrátíte ke starému režimu. A díky jojoefektu jen přidáte další pocit viny a selhání a roztočíte další kolo věčné dietářky.

Vemas
Kelišová 5364 příspěvků 29.01.17 09:41

Ja mam vzdycky po probuzeni sklenici jecmene a za cca hodinu snidani (vetsinou kasi)

Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 29.01.17 09:43

@mishama Dle mého, na tohle není návod a je to dobře, protože každý má potřebu jinou.
Mě dělá velice dobře, když si asi hodinu po probuzení dám smoothie mix - většinou vločky se semínky, oříšky a ovocem.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >