Nespavost na začátku nového roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 02.01.19 21:59
Nespavost na začátku nového roku

Měla bych dotaz. Přesně vloni tuto dobou jsem začala trpět nespavostí a letos je to tu zas. Docela by mi pomohlo, kdybych věděla, že nejsem jediný blázen :roll: :oops: Měl to někdo? Jinak poraďte co na nespavost. Minule jsem zoufale hrábla po AD, letos to chci zvládnout sama. Bohužel psychoterapeutka i homeopatika mě vemou až koncem měsíce :think:

Reakce:
Uživatel je onlineJana525
Kelišová 5079 příspěvků 02.01.19 22:48

Nejsi v prechodu ? U me tohle zpusobil prave prechod. Spravily to az prirodni hormony, beru kapsle s jetelem. Pak taky beru ashawagandhu jendou denne, ta je i na nervy a mam od te doby klid.

Ou
Kelišová 5816 příspěvků 02.01.19 23:37

Co za pravidla spánkové hygieny skutečně dodržuje?
 https://www.ikem.cz/…iena/a-1997/

Jaké techniky na kompenzaci stresu aktivně používáš?

Jaké konkrétní relaxační metody zkoušíš?

Co ti dělá melatonin?

free333
Generální žvanilka 21184 příspěvků 02.01.19 23:49

@jun

A jak ta nespavost vypadá, kolik spíš hodin? ;)

jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.01.19 05:24

@Jana525 to nevím, beru antikoncepci, a Dr mi řekla, že díky tomu vlastně přechod nepoznám :nevim: Mám 38, takže možné to je. Mě právě zaráží, že se to opakuje ve stejnou dobu, přesně po roce…

jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.01.19 05:35

@Ou V tom bude právě možná zakopaný pes, stres. Nějak mě válcuje. A je fakt, že si ráda o víkendu trochu přispím. Co se dá dělat, budu vstávat v pět i o víkendu :think:
Chodím na jógu, ale je pravda, že přes svátky jsem to dost flákala......­..jéjda teď se úplně vidím kolik pravidel jsem vlastně porušila. Moc děkuji za možnost sebereflexe ;)

jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.01.19 05:40

@free333 běžně spím max 6hodin. Předevčírem jsem ale nezabrala vůbec. Dnes už to bylo trošku lepší, myslím, že jsem dala i 3 hodiny. Tak snad se to postupně zlepší. Loni jsem nespala v kuse týden. Byla jsem jako chodící mrtvola.....

free333
Generální žvanilka 21184 příspěvků 03.01.19 07:10
@jun píše:
@free333 běžně spím max 6hodin. Předevčírem jsem ale nezabrala vůbec. Dnes už to bylo trošku lepší, myslím, že jsem dala i 3 hodiny. Tak snad se to postupně zlepší. Loni jsem nespala v kuse týden. Byla jsem jako chodící mrtvola.....

Napadá mě, že máš rozhozený režim po svátcích a třeba i ten stres, tak snad se to srovná…
Já spím taky kolem 6 hodin, v létě se budím i dřív… 8)

Uživatel je onlineJana525
Kelišová 5079 příspěvků 03.01.19 15:54
@jun píše:
@Jana525 to nevím, beru antikoncepci, a Dr mi řekla, že díky tomu vlastně přechod nepoznám :nevim: Mám 38, takže možné to je. Mě právě zaráží, že se to opakuje ve stejnou dobu, přesně po roce…

stres po Vanocich ?

jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.01.19 18:52

@free333 asi máš pravdu, ale čekala bych, že po Vánocích budu naopak v pohodě. Přinejmenším s tím příští rok budu počítat :)

jun
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.01.19 18:53

@Jana525 asi ano, musím nejspíš celkově překopat režim :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >