Nespavost - nástup do nového zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jun
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 05:39
Nespavost - nástup do nového zaměstnání

Je to týden co jsem nastoupila po mateřské do nového zaměstnání. Všichni se tam zdají fajn, o děti mám taky postaráno, ale trpím nespavostí. Zrovna jsem po jedné takové probdělé noci. Hrůza. Zkoušela jsem Persen, ale nezabral. Zažil to někdo? Poradíte co s tím? Nemůžu se v práci soustředit, pořád se mi motá hlava

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3325 příspěvků 08.01.18 05:47

Je to zmena. Pracovala jsem cca 7 let z domu a od ledna jsem opet na hpp a mam to same. Nebo spis asi podobne. Vstavam nejdele v 5h, ac bych mohla az v 7h. Prace na pohodu, kolegyne super, zapadla jsem a zvladam bez problemu. Cekam, az si to sedne.

iiiv
Extra třída :D 10753 příspěvků 08.01.18 06:44

Bachovy esence. Buď mi pomohli nebo jsem si to vsugerovala a prolévala jsem se medunkovým čajem

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 08.01.18 08:09

Obvodacka ti muze napsat prasky na spankovou poruchu. Z vlastni zkusenosti vim, ze fakt pomahaji. A tim nemyslim prasky na spani.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43086 příspěvků 08.01.18 08:23

Leky bych nebrala, je to velka zmena a musis si zvyknout nejdriv. Zacala bych brat horcik, pred spanim pila meduňku, nejak se zkusila odreagovat. Leky az na poslednim miste.
Ja nikdy nemuzu spat z nedele na pondeli, protoze vim, ze musim po vikendu do prace :zed:

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1936 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 09:09

Mne pomohly na nespavost od nervu resp. psychiky (poporodni deprese) homeopatika, i kdyz ty jsou taky hodne o placebo efektu, na me asi fungoval - musi se tomu ale verit, na myho chlapa by treba určitě nezabraly, to je individualni;) nekomu staci si chvili cist :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama