Nespí 2,5mesíční miminko nějak moc?

Anonymní
22.5.20 23:41

Nespí 2,5mesicni miminko nějak moc?

Ahoj maminky, mám 2,5mesicni holčičku a chci se zeptat, jestli je tu někdo, komu miminko taky takhle krásně spí a jestli to není až moc. Ráno vzdáváme kolem 7-8, pak vydrží max 2 hoďky vzhůru a jde spát, spí maximálně hodinu, pak vydrží koukat 1,5hod a chce jít zase spát. Když jsme doma, spí zase hodinu, v kočárku vydrží spát klidně i 2,5-3.. no a takhle to jde až do večera. Vydrží vzhůru prostě nejvíc ty 2 hodiny a to spíš jen ráno a pak večer, přes den spíš ta 1,5hodka.. kolem sebe spíš potkávám miminka, co spát nechtějí a ta moje vybočuje z řady :-D tak jestli je to normální, že takhle moc spí. Večer jde spát taky mezi 7-8 a si až do rána se dvěma kojenima, ale to se nají, krkne a zase hned spinká. Maminky, které máte doma nespavce, tak mi to sem hlavně nepiste. Ty mám kolem sebe a spíš si přečtu prispevky od maminek, které mají taky doma spící detatka. Díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

262
22.5.20 23:51

Moje dcera, když byla takhle maličká, tak jen spala, jedla, spala, jedla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
22.5.20 23:53

Jo, maly taky takhle spal, kdyz byl miminko, v noci se vzbudil 1-2× na mleko a pres den vydrzel 1,5-2hodky vzhuru, spal 3-4× pres den.Ted je mu 15m a spi celou noc od 19-8 a pres den dopo 11-14 a odpo 16-17. Diky tomu si materskou fakt uzivam od zacatku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14671
23.5.20 00:18

Do konce čtvrtýho měsíce mi malá vstávala v 9-10. Vydržela vzhůru do cca 13hodin, pak usnula a spala do 19h. Do 21h byla vzhůru a pak zase spala s jednou přestávkou až do rána. Pomalu jsem ani nevěděla, že mám dítě… No, druhý mi to bohatě vynahradilo… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2604
23.5.20 06:16

Mě oba synové spali o něco méně přes den než popisuješ, zato v noci s max jedním probuzením a brzy spali celou noc… Některá miminka jsou prostě spavá, buď ráda. Spíš je to horší teď se dvěma, protože mimino se budí kolem pátý a když konečně můžu závrať, vzbudí se starší. Ale vyspím se parádně…

@Janli
Jo, tak toho jsem se bála, že mi to druhý vynahradí, ale tuk tuk tuk. Je o něco horší spavec ale furt nadprůměr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6284
23.5.20 06:28

Dcera takhle spala do cca pul roku, v noci se budila jednou a nebo vubec a spala od 8 do 6-7 hodin. Pak zacaly rust zuby a jak rostla, tak v noci spala hur a i mene pres den. Ted ji budou dva a je to sileny nespavec :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
23.5.20 07:28

Dve hodiny vkuse vzhuru ve 2,5m? To je docela dlouho..nase vydrzela tak pul az hodinu tak akorat na prebaleni a kojeni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24130
23.5.20 10:09

Mám doma 6m a vydrží taky tak ty dvě hodiny vzhůru, někdy 3. Ale pak spí jen 30 min až hodinu. Myslím, že na 2 měsíční jsou i ty dvě hodiny vzhůru dost, to tenkrát skoro jen spal a občas se vzbudil na jídlo přebalit a mohlo se jít zase skoro spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 10:27

Děkuju moc za příspěvky. Právě že jedna moje kamarádka má asi o 2 týdny starší holčičku a ta spí prý 2×20 minut a jednou hodinu za celý den a dokáže být vzhůru i 4 hodiny a další kamarádky holčička je o týden mladší a to samé.. a diví se, jakou máme šípkovou Růženku.. tak jsem si nebyla jistá, jestli je to běžný nebo ne :-D :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama