Nespí mi v kočárku a jen pláče

27.4.17 18:13

nespi mi v kocarku a jen place

Ahoj vsichni :) maly ma 12 tydnu konecne zacal spavat v noci ve sve postýlce a vice jak 6 hodin ale prestal mi spat v kocarku a jen place. Jen kdyz ho zacnu oblekat aby jsme slo ven tak zacne chce byt jen na rukách a divat se kolem sebe problem je ze kdyz jsem sama tak tahnout 6kg na rameni treba hodinu je docela zahul. Zkousela sem hracky a dokonce i vymenila kocarek za takovy kde muze polosedet aby videl. Nic nezabira nevite co delat?? A jeste sem zkusila satky na noseni nanoseni atd. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

915
27.4.17 18:20
@lucyanglie píše:
Ahoj vsichni :) maly ma 12 tydnu konecne zacal spavat v noci ve sve postýlce a vice jak 6 hodin ale prestal mi spat v kocarku a jen place. Jen kdyz ho zacnu oblekat aby jsme slo ven tak zacne chce byt jen na rukách a divat se kolem sebe problem je ze kdyz jsem sama tak tahnout 6kg na rameni treba hodinu je docela zahul. Zkousela sem hracky a dokonce i vymenila kocarek za takovy kde muze polosedet aby videl. Nic nezabira nevite co delat?? A jeste sem zkusila satky na noseni nanoseni atd. Dekuji

Malej byl to samy.. Pokud jsme sli ven, tak jedine na ruce, jakmile se dal do kocarku, tak rev a rev. At byl po jidle, ze by eventualne mel v kocarku i usnout, nebo byl vzhuru a mohl koukat kolem sebe, tak proste kocarek ne. Nelomahalo nic, dokazal rvat i pul hodiny. Pak uz jsem na to nemela nervy, takze ven jen na ruce anebo pred barak na deku. Zlomilo se to kdyz mu bylo pul roku, zacal sam sedet, koukal ven, kolikrat i v kocarku usnul a uplna pohoda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
27.4.17 19:08

Jsem na tom stejně. Malýmu je deset měsíců a dělá to od narození. Oblíkání v pohodě a po maximálně dvaceti minutách v kočárku začne brečet. Vozím s sebou šátek. Když začne, tak ho dám do šátku, tam usne a šup s ním zpátky do kočárku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 19:11

Ten polosed bych ještě zvážila…
předpokládám, že je ještě v hluboké korbě, co odepnout boudu a dát ho pást koně, aby se z bříška rozhlížel, naše malá to milovala, ale nesmí pršet, noo…to je nevýhoda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 19:44
@Conulka píše:
Ten polosed bych ještě zvážila…
předpokládám, že je ještě v hluboké korbě, co odepnout boudu a dát ho pást koně, aby se z bříška rozhlížel, naše malá to milovala, ale nesmí pršet, noo…to je nevýhoda…

Jak jsem psala tak sem vyměnila kočárek za jiny nez korbu aby sen ho mohla dat do polosedu kocarek je od 3 mesicu ale stejně je to na prd. Pas konicky v kocarku se mu libilo jen jednou a jak pisete kdyz prsi tak to nejde a bohuzel ja bydlim v anglii a ty prsi porad ???? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32866
27.4.17 19:48

Malý byl stejný…jsme už všem říkali, že jsme si koupili uřvaný kočár..
vyřešili jsme to tak, že jsem vozila v autosedačce připevněné na kočáru - prostě byl zvědavý a musel všechno vidět - to ho unavilo a usnul ( dívat se z kočárku do nebe ho nebavilo )..posléze v zimě prostě do hluboké musel - tam už to v sedačce nešlo a vyřešili jsme to tak, že jsem si stáhla tichý šum do mobilu a pouštěla mu ho v kočáru..to ho uspalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 19:55

@lucyanglie jééé aha, tak to je teda na prd…tak jak píše @smurfka zkusit ten šum, to by mohlo pomoci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
28.4.17 13:51

Náš malý byl na tom podobně. Jakmile uviděl kočár, tak řval. Takže jsem to řešila nosičkou, baby vakem, přes den spal v postýlce. Později - nějak kolem 8. měsíce se to zlomilo a dnes spí krásně v kočárku na zahradě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama