Nespí se mnou a psal si s ex

Anonymní
19.11.20 02:09

Nespí s semnou a psal si s ex

Jsme spolu dva roky. Už cca po půl roce se frekvence sexu dost snížila. Jednou za týden, pak 14 dní.. jednou dokonce nebyl sex i 3 měsíce. Po hodně mnou neúspěšných pokusech zjistit proč - jestli je to skrz zdraví nebo je to mnou, co mu chybí atd. mě vždy jen odbyl s tím, že je unavenej, ztloustnul apod. Usoudila jsem, že je možná asexuál a prostě to nepotřebuje. Když sex já nezačnu, tak není žádný. Nemusím říkat, jaký to pro ženu je asi pocit když to ten druhý nechce řešit. Podotýkám, že už si za vztah psal s více ženami a ví moc dobře, že mi to vypisování vadí Našla jsem mu screenshot kde si psal s bývalkou, měl to ve smazaných sms. Ten den jsem byla na odpolední a mezitím si psali, co přesně nevím koncerzaci smazal a v tom screenshotu je jen pár vět jak si píšou o telefonech. Večer po práci byl docela protivný a už to má ženská intuice nějak vycítila. Šla jsem si tedy lehnout. A ten večer sám od sebe mě svedl. Po roce, v den kdy si psal s bývalou… je mi jasné, čím si tu “chuť” najednou vyvolal. Je to 14 dní, mezitím jsem se chtěla milovat já, ale opět jsem byla asi dvakrát odmítnutá, že není umytý a že až po koupelia ž si lehnem a jiné výmluvy. Ten screenshot jsem mu našla dnes. Já už nevím co dál..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
258
19.11.20 04:19

A proc s nim jsi? Dokazes si predstavit takto zit x dalsich let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 04:27

@Amity Protoze jinak se ke mne chova hezky
To nedokazu, celou noc nespim. Vycetla jsem mu to a sel spat

• Citovat
  • Nahlásit
2983
19.11.20 04:47

Pokud ti to stačí, že se k tobě chová jinak hezky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
19.11.20 04:57

Nemam pochyb o to, ze i pro tebe nekde existuje chlap, kterej se k tobe bude nejen chovat hezky, ale bude s tebou chtit mit i sex.
Preju Ti, at ho brzy najdes. Ten aktualni to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 05:01

No tak pokud používá takový výmluvy po dvou letech, proč s Tebou nespat, tak to se na to vyprdni. Měl jsem také problémy s libidem, ale u mě to bylo asi psychikou a špatnou komunikací. Ale narozdíl od tvého přítele jsem si nepsal s jinýma. Budeš se trápit, je tu kopice diskuzí jak se ženy trápí s protějškem který má nízké libido, frustruje je to i když ten muž je skvělý táta a je hodný a pracovitý. A nebo se musíš dostat k jádru problému a dostat z přítele, proč je,,unavený,, buď je tam zdravotní problém a nebo ho třeba vzrušuje nějaká praktika s kterou se stydí svěřit.

• Citovat
  • Nahlásit
2839
19.11.20 05:10

Pokud bych za něj nebyla vdaná, neměla s ním děti a společný majetek nebo mi nebylo 60+ let, tak bych ho nechala jít. Řešit to evidentně nechce, asi mu musí být jasné, ze sex chceš, kdyz si o něj říkáš. Pokud si nevybereš někoho vadného, tak hezky se k tobě bude chovat téměř každý, pokud tě bude milovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 06:42
@Anonymní píše:
No tak pokud používá takový výmluvy po dvou letech, proč s Tebou nespat, tak to se na to vyprdni. Měl jsem také problémy s libidem, ale u mě to bylo asi psychikou a špatnou komunikací. Ale narozdíl od tvého přítele jsem si nepsal s jinýma. Budeš se trápit, je tu kopice diskuzí jak se ženy trápí s protějškem který má nízké libido, frustruje je to i když ten muž je skvělý táta a je hodný a pracovitý. A nebo se musíš dostat k jádru problému a dostat z přítele, proč je,,unavený,, buď je tam zdravotní problém a nebo ho třeba vzrušuje nějaká praktika s kterou se stydí svěřit.

Snaží se to z něj dostat pomalu celý vztah, ale marně.. Já jsem mu i řekla, že mi nevadí, kdyby byl asexuál co to nepotřebuje. Což se ovšem ale evidentně vylučuje, takový typ by neměl potřebu vyhledávat jiné ženy. On je tim jak posedlej, na insta furt taky nějaký pozoruje

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 06:59

Vim, ze to nechces slyset, ale rozejdi se. Mela jsem doma uplne to stejne, doma jsem se o sex musela skoro plazit po zemi. Zeptala jsem se sama sebe, jestli tohle chci dalsich 20 let a rozesla se s nim. Po rozchodu jsem zjistila, ze me podvadel doslova na kazdym kroku. Dlouho jsem se z toho vzpamatovavala. Jo a byl taky"hodnej". Anonym, dost osobni info.

• Citovat
  • Nahlásit
5505
19.11.20 07:10

Pokud to nehodlá řešit plus to psaní s ex tak bych ho poslala dál do oběhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18792
19.11.20 07:42
@Anonymní píše:
@Amity Protoze jinak se ke mne chova hezky
To nedokazu, celou noc nespim. Vycetla jsem mu to a sel spat

A jak jinak by se k tobě měl parter chovat? Že se chová hezky je samozřejmost, ne žádná cnost, to by tak mělo být v každém vztahu. Klidně s ním zůstaň, ale pak si nestěžuj. Mmch ten sex tedy musí stát za to, jednou za uherák z donucení, to se musí proměnit v úplného Bivoje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
19.11.20 07:46

Zase chybí informace o věku :roll: A jinak jak bylo napsáno, pokud to nebude řešit, budeš se s tím muset buď smířit (což pochybuji) nebo se s ním rozejít. Zbytek života bych takhle strávit nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
19.11.20 07:49

Smutné, ale tohle nemá budoucnost.
Myslím, že se oběma uleví, když se rozejdete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 08:31
@Anonymní píše:
Vim, ze to nechces slyset, ale rozejdi se. Mela jsem doma uplne to stejne, doma jsem se o sex musela skoro plazit po zemi. Zeptala jsem se sama sebe, jestli tohle chci dalsich 20 let a rozesla se s nim. Po rozchodu jsem zjistila, ze me podvadel doslova na kazdym kroku. Dlouho jsem se z toho vzpamatovavala. Jo a byl taky"hodnej". Anonym, dost osobni info.

To me moc mrzi :( Je to hrozny jak se muzou takhle lidi vubec chovat.. ja bych na to nemela svedomi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 08:34

@carsin Dekuji moc
Ja uz nikoho snad radsi ani nechci.. Mam na vztahy smulu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie