Nespí se mnou, protože se bojí

Anonymní
20.11.20 20:00

Nespí semnou protože se boji

Ahojte, trápí mě už dlouho jedna věc a to je to že přítel semnou nechce spát, nebo spíše spíme spolu ale pouze občas. Mě je 21 let a jsem studentka jemu 27, nebydlime spolu vídáme se skoro každý víkend když to jde… přítel má svůj BYT mám tam plno svých věcí.(vím ze nikoho nemá) Když jsem se ho ptala proč to tak je tak mi odpověděl nechci ti zkazit budoucnost protože vím ze studujes a nechci ti přerušit školu.
Antikoncepci sice neberu jelikož ze zdravotního důvodu ji brát nemohu ale je přece plno jiných další ochran…
co si o tom myslíte?
Ještě bych chtěla zmínit ze jsme spolu necelý rok

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
301
20.11.20 20:11

Sex spolu občas máte, každý nechce sex denně. Ze začátku by to mělo být, ale on to má jinak.

Příspěvek upraven 20.11.20 v 20:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8933
20.11.20 20:11

To je ujetý a divný. Zdravý mladý muž má chtít sex denně navíc se svojí přítelkyní. Něco podobného jsem kdysi zažila a byl na mladší a sexuálně jsem ho nepřitahovala a ve finále jsme se rozešli. Za tím něco je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.11.20 20:13
@Anonymní píše:
Ahojte, trápí mě už dlouho jedna věc a to je to že přítel semnou nechce spát, nebo spíše spíme spolu ale pouze občas. Mě je 21 let a jsem studentka jemu 27, nebydlime spolu vídáme se skoro každý víkend když to jde… přítel má svůj BYT mám tam plno svých věcí.(vím ze nikoho nemá) Když jsem se ho ptala proč to tak je tak mi odpověděl nechci ti zkazit budoucnost protože vím ze studujes a nechci ti přerušit školu.
Antikoncepci sice neberu jelikož ze zdravotního důvodu ji brát nemohu ale je přece plno jiných další ochran…
co si o tom myslíte?
Ještě bych chtěla zmínit ze jsme spolu necelý rok

Zprvu bývá ve vztahu sexu hodně, časem už méně. Pokud se k tomu od začátku nemá a tvrdí, že je to kvůli strachu, asi by opadl i můj zájem o něj a pokukovala bych po jiném. Žena by neměla mít pocit, že není pro muže dost atraktivní, když s ní odmítá mít sex (samozřejmě ani naopak).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.11.20 20:21
@Ariadne píše:
To je ujetý a divný. Zdravý mladý muž má chtít sex denně navíc se svojí přítelkyní. Něco podobného jsem kdysi zažila a byl na mladší a sexuálně jsem ho nepřitahovala a ve finále jsme se rozešli. Za tím něco je

To teda nevím, nikdy jsem nenarazila na chlapa, který by chtěl sex denně. S manželem jsme zprvu sice měli sex několikrát denně, ale teď, když se snažíme o miminko, ho stěží přesvědčím k sexu obden. Po 8 letech nám oběma stačí tak 2× do týdne, jemu ani někdy to ne.

Ale co píše zakladatelka, na rok vztahu mi to prostě nesedí. Buď nemá zájem, má jinou nebo už se mu podařilo někoho někdy takto oplodnit :lol:

Edit: omylem jsem citovala špatný příspěvek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17291
20.11.20 20:24
@Anonymní píše:
co si o tom myslíte?

a o vynálezu kondomů jste ještě neslyšeli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
20.11.20 20:25

@stinga prostě se vymlouvá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 20:29

Páni… tuhle diskuzi ukážu asi doma :D mám přítele 3 roky a sex by chtěl mít snad pořád a jsme zhruba ve stejném věku. Ze začátku jsem na to nebyla tolik, ale když se člověk uvolní a ví co mu dělá dobře, tak si na to rychle zvykne. Takže tohle by teda tomu mýmu neprošlo, mít sex jen o víkendu a jen o některým je nic moc teda… na váš věk a délku vztahu

• Citovat
  • Nahlásit
8229
20.11.20 20:30

Asi se prostě boji, abys neotehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14243
20.11.20 20:30

Se boji že otehotnis? Vy nepoužíváte kondomy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
20.11.20 20:33
@Anonymní píše:
Nespi se mnou, protoze se boji

Divil bych se, kdyby jeho strach by byl duvod.
Bude v tom neco jineho.

Příspěvek upraven 20.11.20 v 20:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2846
20.11.20 20:34

Možná ti nevěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
20.11.20 20:37

Asi si mysli, ze ostatni cekaji se sexem do 25, az ukonci VS. Takze budete dalsi 3 nebo 4 roky bez sexu? U 27leteho muze trochu divne. Proc teda nenavrhnes jinou ochranu? Jine sexualni praktiky, kde je otehotneni vyloceno, zrejme tez nedelate, ne? Pokud ne, tak je to spis asexual.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28440
20.11.20 20:44
@Anonymní píše:
co si o tom myslíte?

A co tak hrozného by se stalo, kdybys otěhotněla? Nedostuduješ? Spadne svět? Spíš ti nevěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
20.11.20 22:10

Take si myslim, ze vas vztah nepovazuje za zivotni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama