Nespím v noci, třetí trimestr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 10:36

Nespim v noci, treti trimestr

Ahoj holky :mavam:
Mate nekdo trik na nespavost? Jsem ted asi 34+1 a vecer treba usinam hodinu a pul. V noci se vzbudima na zachod s desivou pravidelnosti a pak pokazde usinam dost dlouho. Mela sem s tim problem i driv, ale ted je to uz extrem.
Dneska sem se v noci vzbudila z nocni mury a usinala 3hodiny. Nevadi mi kopani maleho a moc ani nemam problem najit spravnou polohu (i kdyz vite jak to pak uz je),ale i kdyz uz pohodlne lezim a sme unavena tak leda cumim do tmy :zed:

Rikaji pred porodem se vyspete, protoze pak uz se nevyspite. Ale nejde to moc. Dneska uz me i docela boli hlava. Zkousela sem medunkovy caj s medunkovym sirupem a dal fakt nevim :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27343
4.1.22 10:54

Trik nemám, ale soucítím, jsem 36tt a mám to stejně :D v noci 10× na záchod, mě teda budí i ty kopance, pohodlná poloha nejde najít a když už usnu, tak mám živé sny, že mám pocit, že si moc neodpocnu :D já si pak teda lehnu aspoň hodinku přes den, jinak bych asi pošla :D dýl to nejde, doma už mám dvě děti co mě moc nenechají, s prvním sem pak prolezela většinu dne a pospavala po chvilkách :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
4.1.22 10:59

Trik na to snad ani není. Za mě o bylo vždycky nejhorší období v životě, kde jsem se ve spaní i dusila žaludečníma štávama, nespavost, bolest všeho…nepomáhaly triky - spaní na určité straně, povolené bylinky, ani celodenní aktivita v rámci možností…

Vyspala jsem se až po porodu, doma - sice s přestávkama na krmení, ale i ty tři hodiny bezbolestného, klidného spánku byly ty nejlepší a když se povedlo tak byly i dvě za sebou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
4.1.22 11:11

V pátek rodím (indukce) a v noci mám takové nervy, že skoro nespím..
A neboj, lidi pořád cpou do matek nějaké bludy. Za sebe Ti můžu říct, že za prvních 6 měsíců staršího dítka jsem naspala tolik, jako snad nikdy v životě.
Na nespavost mi pomáhá knížka. Když neusnu např. 20 min., čtu si…
Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
4.1.22 11:20

Heřmánkový čaj, mě pomáhala teplá sprcha ještě. Po poradě s lékařem se dá použít i nějaký dormian, nebo jiné bylinkové tablety na podporu spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
4.1.22 11:21

Taky jsem nemohla v těhotenství spát, ale zato jsem prospala celé šestinedělí - novorozenec spal tak 15 hodin denně a já taky. Před porodem jsem vůbec nemohla spát, po něm jsem usinala naprosto bez problémů. Zbytek šestinedělí jsem ležela a kojila a jedla.

Na tu nespavost jsem ale nic nevymyslela - leda pustit si audioknizku, aspoň si odpocines, nenervujes se tolik, že nespíš, a rychleji ta noc uteče :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66398
4.1.22 11:22

Přestaň nad tím přemýšlet a bude to v pohodě. Jo, taky jsem nespala, nešlo.. teď usínám asi dřív jak mrnous :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat