Reklama

Nespíme spolu a dítě stále ještě nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 12:37
Nespíme spolu a dítě stále ještě nechce

Ahoj chtěla bych požádat o radu a taky se zeptat zda nemáte někdo stejný problém ve vztahu. S přítelem jsme přes 2 roky začátek byl super milování a vše co k tomu patří. Postupem času a opadnutí zamilovanosti se vytratilo líbání což někteří chlapi zcela nemusí tak jsem to moc neřešila i když mě to mrzelo. Nic méně asi po necelém roce začal mít přítel bolesti,, dole'' a tak i náš sex začal ochabovat kde to začalo na sex 2 týdně pak 1 za týden nakonec to bylo 1 za měsíc a teď už 5 měsíců nic. Zkoušela jsem o tom mluvit přítel vyhledává lékařskou pomoc kde však na nic nemohu přijít a já už jsem zoufalá snažím se být stále tolerantní, ale chtěla bych už žít jako dřív a mít dítě. Což navazuje i na druhý problém a to že dítě momentálně neplánuje prý až bude zdravý. Nevím co dělám špatně dbáme o sebe, vařím uklízí vše starám se az si říkám zda i to už není špatně. Když jsme o tom mluvili, vždy říká že já nic špatného nedělám a mnou že to není. Moc ho miluji, ale už jsem zoufalá a nevím co dělat.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 12:41
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych požádat o radu a taky se zeptat zda nemáte někdo stejný problém ve vztahu. S přítelem jsme přes 2 roky začátek byl super milování a vše co k tomu patří. Postupem času a opadnutí zamilovanosti se vytratilo líbání což někteří chlapi zcela nemusí tak jsem to moc neřešila i když mě to mrzelo. Nic méně asi po necelém roce začal mít přítel bolesti,, dole'' a tak i náš sex začal ochabovat kde to začalo na sex 2 týdně pak 1 za týden nakonec to bylo 1 za měsíc a teď už 5 měsíců nic. Zkoušela jsem o tom mluvit přítel vyhledává lékařskou pomoc kde však na nic nemohu přijít a já už jsem zoufalá snažím se být stále tolerantní, ale chtěla bych už žít jako dřív a mít dítě. Což navazuje i na druhý problém a to že dítě momentálně neplánuje prý až bude zdravý. Nevím co dělám špatně dbáme o sebe, vařím uklízí vše starám se az si říkám zda i to už není špatně. Když jsme o tom mluvili, vždy říká že já nic špatného nedělám a mnou že to není. Moc ho miluji, ale už jsem zoufalá a nevím co dělat.

evidentně nemáš problém ty, ale Tvůj chlap. Tak se přestaň obviňovat.. teď je to na něm.. najít problém, vyřešit ho. Tohle je pro chlapa citlivé, takže těžko říct..

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 15.03.18 12:50

Opadnutí zamilovamosti po tak krátké době? Opravdu byl u lékaře? Chlapi jsou na tohle hodně citlivý a než aby šli k doktorovi tak budou lhát. Pokud má bolesti tak někde musí být příčina a tu je potřeba řešit, ne říct že nikdo nic nenašel a neřešit to. Pochybuji že budeš tolerantní dalších x let :think: Hlavně nehledej chybu u sebe, problém má on, ne ty.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19557 příspěvků 15.03.18 12:50

Chlap by měl začít řešit, co ho dole bolí, co má za problém, to ty za něj nevyřešíš a jestli s tebou přestal spát pro bolest, tak to s tím, jestli vačíš, uklízíš nebo jak se staráš, nemá nic společného. Řekla bych mu, že nehodláš žít po zbytek života jako jeptiška jen proto, že on se bojí zajít za obvoďákem…

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 15.03.18 12:56

On vás nemiluje a je srab na to, aby se s váma rozešel. Možná nezvládá vaše případné scény, kterými se bráníte přiznat si realitu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:05

U lékaře byl a ne u jednoho má lékařské správy a bral léky. To jsem mu taky říkala že chápu jeho bolesti, ale ale že není normální aby jsme spolu nespali. Jenže čím déle to už je tím víc se kvůli tomu už začínáme hádat. Mě to mrzí a nevím zda nedělám něco špatně a je mi smutno a někdy i podrazdena a on mi říká že když jsem naštvaná takhle teď skoro častěji že pak nechce a takhle to začíná být začarovaný kruh. Vím že jsem asi taky už nepříjemná a taky jsem řekla že ani pro mě není moc příjemný když o tom musím mluvit a takto si to vylučovat a být odmítnuta. :(

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 15.03.18 13:10
@Anonymní píše:
U lékaře byl a ne u jednoho má lékařské správy a bral léky. To jsem mu taky říkala že chápu jeho bolesti, ale ale že není normální aby jsme spolu nespali. Jenže čím déle to už je tím víc se kvůli tomu už začínáme hádat. Mě to mrzí a nevím zda nedělám něco špatně a je mi smutno a někdy i podrazdena a on mi říká že když jsem naštvaná takhle teď skoro častěji že pak nechce a takhle to začíná být začarovaný kruh. Vím že jsem asi taky už nepříjemná a taky jsem řekla že ani pro mě není moc příjemný když o tom musím mluvit a takto si to vylučovat a být odmítnuta. :(

No a jak si on tedy představuje život dál? Že vedle sebe budete žít jako brácha se ségrou?

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 15.03.18 13:19

Dám jen příklad z mého okolí, neříkám že u vás je to totéž, ale jen tak z zamyšlení - pár kolem 30 let, on přestal uplně chtít sex (nespali spolu už rok), že prý už je na to starý. No ted po tom roce se přiznal, že má paralelně ještě jinou, dotyčná absolutně nic netušila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:29
@Popokatepetla píše:
Dám jen příklad z mého okolí, neříkám že u vás je to totéž, ale jen tak z zamyšlení - pár kolem 30 let, on přestal uplně chtít sex (nespali spolu už rok), že prý už je na to starý. No ted po tom roce se přiznal, že má paralelně ještě jinou, dotyčná absolutně nic netušila. [/citace

Popravdě taky mě to už napadlo v předchozím vztahu jsem zažila nevěru, ale na druhou stranu on není z těch co se seberou jdou do hospody a je více méně doma a hraje si hry v mobilu a nebo pracuje doma na baráku. Rozhodně neříkám že to nemůže být možné po předchozím vztahu jsem to taky nepoznala, ale s tím jsem nebydlela a někdy jsme se neviděli i 14 dní. Je pravda, že mi hodně spadlo i sebevědomí protože nikdy jsem nezažila aby chlap neměl chuť.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 13:31

Popravdě taky mě to už napadlo v předchozím vztahu jsem zažila nevěru, ale na druhou stranu on není z těch co se seberou jdou do hospody a je více méně doma a hraje si hry v mobilu a nebo pracuje doma na baráku. Rozhodně neříkám že to nemůže být možné po předchozím vztahu jsem to taky nepoznala, ale s tím jsem nebydlela a někdy jsme se neviděli i 14 dní. Je pravda, že mi hodně spadlo i sebevědomí protože nikdy jsem nezažila aby chlap neměl chuť.

Kajcatko
Kecalka 227 příspěvků 15.03.18 13:49

Nechci plašit, ale něco za tím stopro bude. Protože i kdyby měl nějaký zdravotní problém a nemohl s Tebou mít klasický sex, určitě je spousta dalších praktik. Neříkám, že Ti musí být nutně nevěrný, ale myslím, že pokud se k Tobě moc nemá, tak to bude mít nějaký hlubší důvod a bolest je jen výmluva…

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 15.03.18 13:57

A proc bys mela neco delat spatne? Jestli ma opravdu zdravotni problemy, tak chapu, ze nechce delat veci, ktere mu zpusobuji bolest. A pokud by nemoc byla vazna, pak i chapu, ze dite ted nechce.
Anebo, jak uz tady bylo naznaceno, je pricina jina nez zdravotni :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 14:02

Já si to taky myslím a nemá je stále 24 hodin přes rok. Prostě nevím co už udělat jak se chovat ale už takto dál žít nechci chybí mi to i mazlení a nestačí mi obětí a pusi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >