Nespokojená ve vztahu nebo je to normální?

13
23.4.17 09:26

Nespokojená ve vztahu nebo je to normální?

Ahoj všem. Máme s partnerem roční miminko. Partner ma dcerku rad a neda na ni dopustit, za to jsem moc rada. Ale co mi vadí je, že s námi netráví moc času. Nebo spis se chci zeptat, jestli je to takhle normální nebo to mate jinak? Partner od pondělí do pátku pracuje, tzn. že jde na 2-3h pryč, vrátí se, je doma treba 3h a pak zase na dvě hodky odchází a takhle až do 20h. Mezitím co ma to volno a je doma, tak se většinou zavře do pokoje a jde spat nebo je na pc. Takhle je to cely tyden. Vecer přichází, malá už spi a on zase usedne k pc. O víkendu chodí spat pozdě, protože jak říká, chce si odpočinout, podívat se na filmy, net apod.. takze vstava v sobotu i v nedeli kolem 11h. ( Ja si musim chodit lehnout nejpozději ve 22h, protože bych druhy den nezvladala. Mala se budi v noci a vstava každý den v 6h) Říká mi, že je to moje práce, ze ja jsem na materske. To je pravda, ale kdy ja mam to volno? Pracuju vlastně 24h denně 365dni v roce. Přijde mi, ze jsem s ni porad sama. S kočárkem byl za cely rok asi tak 5×. Kdyz uz jsem byla opravdu unavená (mala je velký nespavec), tak jsem mu malou dala a sla si lehnout chvili, to si ji teda vzal. Obcas o víkendu zajedeme společně někam na jídlo nebo se někam podívat. To je cele. Obcas tady čtu, jak táta pomáhá s koupáním apod..to u nas teda nikdy nebylo. Na to mi řekne, co po něm všechno chci, že vydělává peníze a že neni ženská, aby tohle dělal. Sex neni zadnej, ja nemam energii na iniciativu a on za mnou nepřijde, prej mě nechce obtěžovat. Už jsem z toho nase vztahu fakt zoufalá, neni víkend abych nebrecela. Porad nejake hádky. :( Je to takhle všude a jsem fakt tak náročná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4874
23.4.17 09:32

@Nikkyss nejsi náročná. Jsi jen unavená. Znam to, muj ex byl taky takovej. Nepomohl s ničím, ale on me ještě buzeroval. Zkus si s nim promluvit a vysvětlit mu, jak je péče o dítě náročná, nebo mu dítě na jeden celý den sveř, at si to uzije včetně vaření a úklidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
23.4.17 09:35

No, podle mě se milující otec chová jinak :nevim:.A že je to tvoje práce? Dítě je snad i jeho! Na tyhle chlapy jsem s prominutím alergická. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
23.4.17 09:39

Jak kde / je to normalni. je to na vas jak se domluvite. memu to doslo po pul roce ze se musi starat i on, ze to je i JEHO dite. ne cekat kdyz vyroste a kdyz prestanu kojit… byly to douhe diskuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
23.4.17 09:41

@Nikkyss aspon u nas to normalni neni.mame deti dve. manzel dela 8 hodin nekdy i dyl. prijede z prace a odebira mi miminko abych si odpocinula a relaxovala u domacich praci nebp vareni ( nikdy bych nerekla ze uklid bude relax :lol: ) ale manzel je vyjimecnej chlap.

• Citovat
  • Upravit
14374
23.4.17 09:47

Ne, není to normální. Já byla na dítě taky hodně sama, muž dělá na směny a je hodně v práci, to tak v některých rodinách je, navíc z malých dětí má hrůzu, takže se do nějaký péče nehrnul. Ale taky rodinu zabezpečí a když byl doma tak se staral. Buď pomáhal s domácností, to pro něj není problém nebo vzal kočár a trajdal dokud mimino spalo. Když jsem byla unavená a padala na hubu tak vždycky stál při mě, protože on uzná, že starat se o dítě je obrovská dřina.
Tyhle PC to je snad mor, čtu to v každý druhý diskuzi. Není problém že partner hodně pracuje, ale že pokud je s vámi doma, dřepí u počítače, to bych nevydýchala. Není to normální, stejně jako spolu nespat a neřešit to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14374
23.4.17 09:49
@Lenka 80 píše:
@Nikkyss aspon u nas to normalni neni.mame deti dve. manzel dela 8 hodin nekdy i dyl. prijede z prace a odebira mi miminko abych si odpocinula a relaxovala u domacich praci nebp vareni ( nikdy bych nerekla ze uklid bude relax :lol:) ale manzel je vyjimecnej chlap.

A je viď :D já si taky hrozně psychicky odpočinula když si muž vzal mimino a já si mohla v klidu uklidit, uvařit, to mě dobíjelo. Pak večer bylo hotovo a mohli jsme ho mít pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
23.4.17 09:50

@Nikkyss můj byvaly chlap (manžel) byl to stejný… Děti si strašně přál byli vymodlený a nehnul ani prstem co se děti týkalo a mě pak došla trpělivost… Byl jen venku nebo u PC nebo spal a říkal mi že jsem já na mateřské že to je má práce že on chodí do práce, s dětma nešel nikdy sám ven když přišel z prace nadával dečka dejte mi pokoj atp… Jak to dopadlo? Rozvedla jsem se když byli nejmladší 2 roky synovi 3 a nejstarší 5… Teď mám muže který je schopný se postarat o vše jak o děti tak i domácnost úklid prostě muž s velkým M :hug: a neznám že by říkal že sedím doma na piiiip a nic nedělám… Nemáme sice miminko ale doma jsou 4 děti… A závěr? Je to v chlapovi pokud to má zavedené takhle tak se nezmění toť má zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 09:52

Tyhle uniformni predstavy o tom jak by to melo byt uplne zboznuji. a co kdyz to neni na 100% tak jak to ma ta druha, proc by to nemelo byt normalni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 09:54

A co na PC dělá? :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
23.4.17 09:55

Miluje dcerku, nedá na ni dopustit, ale přitom se vůbec nestará. Tohle spojení teda moc nechápu. On je pořád doma a vlastně vůbec nejste spolu..
Ne, u nás doma to tak nebylo, od začátku se o dítě taky staral. Kdo se bude teda starat až ty půjdeš do práce a nebude to „tvoje práce“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 09:55

Hned delate z jejiho manzela pomalu tyrana co mu nezalezi na rodine. vdyt pise ze ma rad rodinu i malou a hodne pracuje, tak asi je normalni ze i chlap si potrebuje odpocinout. hold oba to nemaji lehke kdyz je doma male dite. nemaji se snad rozvest? :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 09:57

Bych chtela videt ty vase dokonale rodiny s milujcimi a pecujicimi tatinkami, kteri ochotne a bez vymluv vzdy a hned dobehnou kdyz zapiskate. tak to je uz jen vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
23.4.17 09:58
@AliaAtreid píše:
Hned delate z jejiho manzela pomalu tyrana co mu nezalezi na rodine. vdyt pise ze ma rad rodinu i malou a hodne pracuje, tak asi je normalni ze i chlap si potrebuje odpocinout. hold oba to nemaji lehke kdyz je doma male dite. nemaji se snad rozvest? :zed: :zed:

Hodně pracuje? To čteš kde když je v práci 2 hodiny a pak 3 doma? A ona snad nic nedělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
23.4.17 10:03
@AliaAtreid píše:
Bych chtela videt ty vase dokonale rodiny s milujcimi a pecujicimi tatinkami, kteri ochotne a bez vymluv vzdy a hned dobehnou kdyz zapiskate. tak to je uz jen vztah…

Můžeš se přijet podívat. Můj muž je samostatně uvažující bytost a netřeba pískat. Stará se od narození, třeba teď byli týden sami u tchýně. Jediné co dělá tchýně je vaření… Jinak vše ostatní tatínek. Dítě je tak zvyklé, když není maminka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama