Nespokojené mimčo v noci

483
5.1.21 07:58

Nespokojené mimčo v noci

Ahoj holky potřebuji poradit.mam doma teď skoro půlroční holčičku, usměvavá, baští pěkně příkrmy, mléku moc nedá tedy, ale máme problém v noci, večer usíná mezi 20-21h do půlnoci spí krásně, od půlnoci pravidelně poutavá, dáváme dudlika, chvíli klid a za půl hodiny znova kolem 2h krmíme tak spi třeba holku v klidu a pak takhle po pul hodinách znovu a úžasem docela zoufalá, řekla bych, ze ji trápí prdíky, ale nevím jak na ně kapky dostává, probiotika taky a stále noci takový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1335
5.1.21 08:01

@pavlinakleinova
Podobne jsme to měli taky, pak jsem si ji začala brát do postele a mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
5.1.21 08:18

To v posteli s námi spí a změna žádná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
5.1.21 08:23

Nam rikala doktorko, ze kolem 6,7m je takove blbe obdobi, ze je tam spousta zmen a spani je horsi..nam se kolem 6m budila dcera uplne s jecenim a kojila jsem ji treba co 2hod a najednou to preslo samo a spala zase normalne..nepomohlo na to nic a trvalo to asi 14 dni…davala bych ji usinat na bricho, i kdyz v 6m uz se zas otoci…poradne zacla spat celou noc, az kdyz jsem uplne prestala krmit v noci nekdy kolem 8m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
5.1.21 08:29

@pavlinakleinova mně to přijde normální. Časem to přejde. Co mně opravdu pomáhá, je jít s miminem spát, pak není člověk tak nevyspalej :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7040
5.1.21 08:32

Spanek se detem holt meni a nekdy nenadelas nic. Pokud myslis brisko, zkusit muzes jeste masaz, nahrivani, olejicky nejaky, pripadne rourku (neni navykova)…

Nemuzou ji trapit zuby? Nemusi byt nic videt, ale v okostnici lezou a to je boli kolikrat vic, jak prorezavani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 13:20

Tak to se přidávám se stejnym problemem. Po zavedeni prikrmu velka zacpa, v noci pořád fnukala i ze spani, no zkousela jsem vse mozne, vystridala jsem prikrm, varene vlocky, kapku oleje do prikrmu… ale vubec to na spani nepomohlo. Vyradila jsem prikrmy a tak jsme opet jen kojili - zase spala krásně. Nyni uz je ji vice jak 6 měsíců a zkusili jsme opet pomalounku zavest nejaky prikrm. Noci stoji opet za houby.. :( Proste jí to brisko trapi. Nepomaha nic. Probiotika, espumisam, babycalm. Navic spinka svazana - je schopná se v noci pretocit na bricho i pri spani a pak zacne plakat, ze ji to vzbudi.
Ja ted chodim jako strasidlo, nevyspala, unavena, a to jsem mela krasne spave miminko…(22:00-9:00 s jednim buzenim kolem 5hod)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
5.1.21 13:27

@Horká.cokolada jaký zkoušíš příkrmy? Kolik ho dáváš? A proč vadí, že se v noci pretoci na bříško? Nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 14:28
@Secado píše:
@Horká.cokolada jaký zkoušíš příkrmy? Kolik ho dáváš? A proč vadí, že se v noci pretoci na bříško? Nechápu :nevim:

Protoze se pretaci do polohy - paseni koníků s hlavou vzhuru.
Zkousela jsem tri lžičky postupne vse mozne…mrkev, pak mrkev jablicko, dyne, svestka, svestka jablko, hruska…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
5.1.21 17:21

Aha. Moje dítě, když začalo spát na bříšku - kolem těch 6m-tak se mu prdy výrazně zlepšily..

Jestli ji bolí brisko, vyhýbala bych se mrkvi (ja se jí vyhýbám doteď, fakt děsně staví), i ovoci - to je dost sladký.

Jestli používáš skleničky, tak já byla překvapená, že v nich obvykle není třeba čisté ovoce, ale je to zahuštěno škrobem - to bolesti zhorsovalo.

Na začátek bych zkusila tu dyni, cuketu, batat.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat