Reklama

Nespokojenost se sporťákem Mutsy Urban Rider

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mufka
Povídálka 40 příspěvků 02.07.10 08:57
Nespokojenost se sporťákem MUTSY Urban Rider

Ahoj maminky, prosím Vás o radu ohledně sportovní verze Mutsy. Ne že bych byla s kočárkem nespokojena, v mnoha věcech si ho nemůžu vynachválit (hlavně na výlety v terénu je super!!!), ale nelíbí se mi, jak v něm leží nebo sedí naše malá. Většinou hodně sjíždí a drží ji jen ty popruhy, takže kdyby neměla plínu, tak je fakt chudák :-). Taky máme věčně špiavou nožičku, protože ji kouká ven z kočárku a dotýká se kola :-(. Když mám nánožník, tak vpohodě, ale teď v těch vedrech bez nánožníku nejsem nějak spokojena. Hlavní problém je v tom, že nedrží ta poslední polohovatelná část na nožičky!!! Dá se sice zvednout, ale nedá se nijak zafixovat, takže jakmile na ni dá malá nožky, je hned dole. Tak vás prosím maminky, co máte mutsíky a dlouhé děti..jak jste to řešily? Možná, že jen nevím, jak jej správně obsluhovat, Koupila jsem jej totiž ojetý, bez návodu. Děkuju moc za rady. Mufka
:kytka:

Jak maminky hodnotí Mutsy Urban Rider

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 02.07.10 10:08

Taky mi mala sjizdela, resila jsem to dekou, ktera byla po cele sedacce zastrkana… no estetika to uplne nebyla, ale ucel to plnilo. Popruhy jsem nepouzivala.
Polohovani nozicek mi fungovalo, tak asi ho mate rozbite :nevim: Bud dat opravit nebo se s tim smirit…

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 02.07.10 10:40

Ten „podnožník“ by měl držet nahoře, taky bych to viděla na poruchu.
S tím strkáním nožiček do kol jsem taky bojovala, hlavně když jsem měla sedačku nasazenou proti směru jízdy. To bylo až o strach, malá je dlouhán a já se bála, že když mi tam ty nožičky montuje, jednou jí třeba při zatáčení ublížím. Pomohlo až otočení sedačky po směru, pak je mezi sedačkou a kolem rám a jediný, co může malá dělat, je že položí nožičku shora na kolo a brzdí. :lol: Tak jezdíme v botkách.
To sklouzávání je fakt opruz, vyřešila jsem to tak, že jsem Jáje odcvakla popruhy přes ramena a pásám jí jenom tím trekem kolem těla. Jezdí většinou předkloněná, opřená o madlo (nebo do něj zakousnutá :mrgreen: ).

mufka
Povídálka 40 příspěvků 02.07.10 11:01

Takže se ten podnožník nemusí nějak zespoda přichytit? On totiž sám o sobě nahoře drží, ale jakmile tam dá malá nožičky, tak je zase dole. Myslela jsem jestli tam není nějaký fígl:-) Tak asi budeme muset vymyslet nějaký zlepšovák

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 02.07.10 13:35

Mám sice 4 rider- ale sportovní sedačka je úplně stejná- podnožník drží,nijak se nemusí přidělávat,asi bych řekla,že to máš rozbitý!!!!!!!!!! :-?
Taky mi sjíždí- je strašnej drobek,tak jsem koupila podložku na mimibazaru a zlepšilo se to :palec:

vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 03.07.10 17:41

ahoj

• ta část pod nožičkama mi taky nedržela, dokud jsem měla dítě otočené směrem ke mně, jakmile jsem sedačku natočila po směru jízdy, bylo po problému- máte to správně nasazený?

a mám pocit, že dítě mi nesjíždělo…

mufka
Povídálka 40 příspěvků 03.07.10 20:23

No je fakt, že ho máme proti směru jízdy. Zítra to zkusím přehodit. Ale i tak mi přijde, že to je asi rozbité :-( Každopádně děkuju za tipy :-)

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 04.07.10 01:02

Ja jezdila taky proti smeru a drzelo to :nevim: mala proste i ve dvou letech chtela cucet na mamu…

enny3
Extra třída :D 13651 příspěvků 04.07.10 07:10

Mě to taky drří v i protisměru- asi se opravdu nedá nic dělat a bude to muset do Libfinu na opravu :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >