Nespokojenost ve vztahu, jsem moc náročná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 06:04
Nespokojenost ve vztahu, jsem moc náročná?

Krásné brzké ráno všem.
Poslední dobou často přemýšlím o svém vztahu.
Jsme spolu skoro dva roky a přijde mi, že se nikam neposouváme. Naopak, poslední dobou, (zřejmě je to jen můj pocit) vázne komunikace a vůbec, jako by se vše hezké, co bylo mezi námi, vytrácelo…
Jsem z toho dost smutná, miluji svého přítele, ale jsou věci, které ve vztahu potřebuji a bez kterých nechci být.
Jako hlavní problém vidím dva problémy- jeho pití, rád si dá pivo, někdy i po ránu. Ale jen párkrát za celou dobu jsem ho viděla opilého.
To, že přežívá ze dne na den, neumí si rozvrhnout finance, aby vyšel celý měsíc, nenapadne ho naplánovat nějaký výlet či mě něčím příjemně překvapit.
Také poslední dobou nemá tolik chuť na sex. Nedávno mi řekl, že se mi omlouvá, ale (má delší dobu tátu v nemocnici) že teď musí pořád myslet na něj a nemá moc chuť.
Včera šel na koncert a já se večer v posteli ptám, co dělá 14. (Nejsem nějaká přehnaná romantička, ale u nás v kavárně mají exkluzivní menu, ryby, co má rád, navíc mám příští víkend narozeniny, tak jsem chtěla někam vyrazit) a on, že neví, ale, že nějak v únoru pojedou s klukama na čundr co jezdí každý rok… Jako v pohodě, vůbec mi to nevadí, jen mi to celé přišlo tak hrozně líto, že už jsem mlčela. Je mi moc líto, že spolu nejedeme nikam… A taky, že mi slíbil, že vymaluje a je ticho po pěšině.
Ano, taky můžu někam sama, hlídání mám, ale chtěla bych nějakou společnou aktivitu.
Já jsem taková dobrodružná, takže potřebuji občas nějaké vzrušení a oživení. A myslím si, že společné zážitky jsou ve vztahu dost důležité.
Zajímalo by mě, jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineTinuvien
Generální žvanilka 23052 příspěvků 29.01.17 07:05

To dítě je vaše společné?

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 07:09

S tím, že má starost o tátu v nemocnici, to chápu. Taky bych neměla na nic náladu, kdyby byl někdo z rodiny ve špitále. Ale to bych teda neměla náladu ani na nějaký koncert.
Pití po ránu? No, to, bohužel, bych járie osobně netolerovala. Ale já jsem proti alkoholu vysazená, sama nepiju nikdy a přítel také ne. To, že evidentně davá přednost kamarádům, to bych taky nebrala. Co se týče mého vztahu, je čas strávený spolu důležitější.
Ne, nejsi náročná, tvůj partner se očividně vůbec nesnaží.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 29.01.17 07:10

No já byla v něčem podobném, trosku horším, beru to jako dva naprosto ztracené roky života a jsem rada ze je to za mnou…

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8096 příspěvků 29.01.17 08:30

To, co píšeš nejsou žádné maličkosti, ale dost zásadní věci :think: navíc po 2 letech řešit takto zásadní problémy, to nevypadá moc dobře. Počkala bych, až se jeho tatínkovi uleví a jestli se nic nezmění, hodila bych vážnou řeč.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 08:58
@Anonymní píše:
Krásné brzké ráno všem.
Jsme spolu skoro dva roky a přijde mi, že se nikam neposouváme. Naopak, poslední dobou, (zřejmě je to jen můj pocit) vázne komunikace a vůbec, jako by se vše hezké, co bylo mezi námi, vytrácelo…
Jsem z toho dost smutná, miluji svého přítele, ale jsou věci, které ve vztahu potřebuji a bez kterých nechci být.
Jako hlavní problém vidím dva problémy- jeho pití, rád si dá pivo, někdy i po ránu. Ale jen párkrát za celou dobu jsem ho viděla opilého.
To, že přežívá ze dne na den, neumí si rozvrhnout finance, aby vyšel celý měsíc, nenapadne ho naplánovat nějaký výlet či mě něčím příjemně překvapit.
Také poslední dobou nemá tolik chuť na sex. Nedávno mi řekl, že se mi omlouvá, ale (má delší dobu tátu v nemocnici) že teď musí pořád myslet na něj a nemá moc chuť.
Včera šel na koncert a já se večer v posteli ptám, co dělá 14. (Nejsem nějaká přehnaná romantička, ale u nás v kavárně mají exkluzivní menu, ryby, co má rád, navíc mám příští víkend narozeniny, tak jsem chtěla někam vyrazit) a on, že neví, ale, že nějak v únoru pojedou s klukama na čundr co jezdí každý rok… Jako v pohodě, vůbec mi to nevadí, jen mi to celé přišlo tak hrozně líto, že už jsem mlčela. Je mi moc líto, že spolu nejedeme nikam… A taky, že mi slíbil, že vymaluje a je ticho po pěšině.
Ano, taky můžu někam sama, hlídání mám, ale chtěla bych nějakou společnou aktivitu.
Já jsem taková dobrodružná, takže potřebuji občas nějaké vzrušení a oživení. A myslím si, že společné zážitky jsou ve vztahu dost důležité.
Zajímalo by mě, jak to máte vy?

Je to skoro jak kdybys me citovala. Jsme spolu sice tri roky, mame syna a cekame druhe, ale vztah je o nicem. Syn byl plánovaný, hodne z jeho strany, druhe je neplánovaně, ale o potratu bych nechtela ani slyset. Chodi sice do práce skoro nonstop, ale bere si zbytecne zalohy, mame se stehovat, kupovat vybaveni, pračku, atd… A jakoby mu to bylo jedno. Nikam nechodíme, na sex nemam chut ja, ale to jen kvuli tomu, ze se ke me chova tak jak chova. Je to hrozny. Kdybych mohla, odesla bych.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:11

@Tinuvien nn, dceru mám z předchozího vztahu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:15
@Innocence píše:
S tím, že má starost o tátu v nemocnici, to chápu. Taky bych neměla na nic náladu, kdyby byl někdo z rodiny ve špitále. Ale to bych teda neměla náladu ani na nějaký koncert.
Pití po ránu? No, to, bohužel, bych járie osobně netolerovala. Ale já jsem proti alkoholu vysazená, sama nepiju nikdy a přítel také ne. To, že evidentně davá přednost kamarádům, to bych taky nebrala. Co se týče mého vztahu, je čas strávený spolu důležitější.
Ne, nejsi náročná, tvůj partner se očividně vůbec nesnaží.

Děkuji. Potřebovala jsem se ujistit, že to takhle nevidím jen já..
Poslední dobou se potkáváme jen po večerech doma, po práci.
Mám v plánu si o tom všem promluvit až nastane vhodná chvíle.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:18
@Tšekkin Kulpa píše:
No já byla v něčem podobném, trosku horším, beru to jako dva naprosto ztracené roky života a jsem rada ze je to za mnou…

Aha. A já si říkala, že to ještě není tak hrozné. Ale ex byl extra hrubý, takže si tento možná idealizuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:21
@terien píše:
To, co píšeš nejsou žádné maličkosti, ale dost zásadní věci :think: navíc po 2 letech řešit takto zásadní problémy, to nevypadá moc dobře. Počkala bych, až se jeho tatínkovi uleví a jestli se nic nezmění, hodila bych vážnou řeč.

Myslíš to pití? To předtím nebylo tolik. Ale co má táta ty zdravotní problémy, tak se to zhoršilo.
A dřív jsme na výlety a do společnosti chodili často. Nechápu to.
I kamarádi to vidí, jsem o dost mladší, tak všichni říkají, že by se měl víc snažit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:24
@Anonymní píše:
Je to skoro jak kdybys me citovala. Jsme spolu sice tri roky, mame syna a cekame druhe, ale vztah je o nicem. Syn byl plánovaný, hodne z jeho strany, druhe je neplánovaně, ale o potratu bych nechtela ani slyset. Chodi sice do práce skoro nonstop, ale bere si zbytecne zalohy, mame se stehovat, kupovat vybaveni, pračku, atd… A jakoby mu to bylo jedno. Nikam nechodíme, na sex nemam chut ja, ale to jen kvuli tomu, ze se ke me chova tak jak chova. Je to hrozny. Kdybych mohla, odesla bych.

To mě mrzí :hug: my spolu tedy dítě nemáme. A řekla jsi mu to všechno?
On dřív takový nebyl, je to poslední dobou, nebo jestli jsem to dřív tak nevnímala…
Ale vím, že když se to po promluvě nespraví, tak odejdu. Jsem dost mladá, takže nehodlám mrhat svým drahocenným časem.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 29.01.17 10:38

Vy máte očekávání. Ta mu neumíte sdělit tak, aby to slyšel. Jste frustrovaná, že vám nevidí do hlavy a nedělá vám pomyšlení.

Jemu umírá otec.

Potřebujete změnit způsob, jakým oba vyjadřujete a nebo nevyjadřujete svoje potřeby a jak se domlouváte (v tomto případě nedomlouváte) na tom, abyste oba byli spokojení a ne frustrovaní z toho, že ten druhý nedělá to co chcete aby dělal.

Nevidí vám do hlavy. Není jasné, že musí vidět věci stejně a když to nedělá, tak to něco znamená.

Velmi pravděpodobně je podobně frustrovaný z vás, jen z jiných věcí.

Amity
Kecalka 160 příspěvků 29.01.17 10:41
@Anonymní píše:
Krásné brzké ráno všem.
Zajímalo by mě, jak to máte vy?

Kolik je prosím tobě a kolik příteli let? Jak staré je tvé dítě?
Víš, píšeš, že jste spolu skoro dva roky. Možná, že z jeho strany opadla zamilovanost a možná zjišťuje, že jeho pohled na další jeho život bude asi jiný než si myslíš třeba ty.
Ty bydlíš u něj? Možná tato situace má příčiny někde na začátku vašeho vztahu. Nevím, možná ty jsi potřebovala někoho, kdo se tebe a tvého dítěte ujme, ale on to už možná cítí jinak a chce žít opravdu jinak. Jaká je tvá minulost a jeho minulost? Můžeš napsat něco bližšího?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:46
@Ou píše:
Vy máte očekávání. Ta mu neumíte sdělit tak, aby to slyšel. Jste frustrovaná, že vám nevidí do hlavy a nedělá vám pomyšlení.

Jemu umírá otec.

Potřebujete změnit způsob, jakým oba vyjadřujete a nebo nevyjadřujete svoje potřeby a jak se domlouváte (v tomto případě nedomlouváte) na tom, abyste oba byli spokojení a ne frustrovaní z toho, že ten druhý nedělá to co chcete aby dělal.

Nevidí vám do hlavy. Není jasné, že musí vidět věci stejně a když to nedělá, tak to něco znamená.

Velmi pravděpodobně je podobně frustrovaný z vás, jen z jiných věcí.

Otec neumírá. Leží v nemocnici po operaci.
Děkuji, musím mu to říct, to vím. Ale už jsem to i párkrát udělala. Ví, že jsem ráda když zajdeme na večeři, prostě to teď nějak opadlo.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28983 příspěvků 29.01.17 10:51

Pivo i po ránu, neumí hospodařit. Lemtat pivo, jen co se probudím, to snad dělají jen zoufalci. Nemyslím, že je zakladatelka moc náročná, naopak, velmi velmi nenáročná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >