Nespolehlivá autoškola, co dělat?

90
21.11.18 18:31

Nespolehlivá autoškola

Zdravím,
začínám teď dělat autoškolu. Zatím jsem měla jenom 2 hodiny teorie. Pán z autoškoly je ale hrozně nespolehlivý a dost často odvolává termíny hodin. Sám se skoro vůbec neozývá, takže mu pak musím volat, abychom se domluvili na další hodině. Já na ten řidičák nějak nepospícham, ale moc se mi tenhle přístup nelíbí, ale slyšela jsem, že tohle dělá většina autoškoláků. Máte s tím nějaké zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4315
21.11.18 18:36

Bohužel s tím zkušenost mám. Měla jsem něco podobného, nakonec jsem dělala autoškolu rok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
21.11.18 18:50
@Paola21 píše:
Bohužel s tím zkušenost mám. Měla jsem něco podobného, nakonec jsem dělala autoškolu rok…

A se závěrečnými zkouškami jste problém neměla? Jestli se můžu zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9671
21.11.18 18:51

Co jsem dělala já, tak jsem poslala sms, naplaánovali mi vždycky dvě jizdy na další týden a v 90% to klaplo, autoškola za 3,5 měsíce hotová. sami i chtěli, aby jsme jezdili 2× týdně. tam spíš měli zas naopak problém s mladými, že třeba nedorazili a ani neposlali sms somluvou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7000
21.11.18 19:08

Instruktor mi nikdy jízdu nezrušil. Jezdila jsem myslím 2× týdne. Určitě bych si stěžovala, tvůj čas také není zadarmo a rušit trvale jízdy je neomalenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
21.11.18 19:12
@peckova píše:
Zdravím,
začínám teď dělat autoškolu. Zatím jsem měla jenom 2 hodiny teorie. Pán z autoškoly je ale hrozně nespolehlivý a dost často odvolává termíny hodin. Sám se skoro vůbec neozývá, takže mu pak musím volat, abychom se domluvili na další hodině. Já na ten řidičák nějak nepospícham, ale moc se mi tenhle přístup nelíbí, ale slyšela jsem, že tohle dělá většina autoškoláků. Máte s tím nějaké zkušenosti?

Asi se uzavírala nějaká smlouva, nebo má nějaké smluvní podmínky. Tam by asi měl být harmonogram. Pokud není a ty si ho nevyžadovala, tak máš asi smolíka a nezbývá než klasická hrozba živňostňák, čoi atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4315
21.11.18 19:17
@peckova píše:
A se závěrečnými zkouškami jste problém neměla? Jestli se můžu zeptat

Měla, ale to spíš byl můj problém než instruktora. :) Jízdy jsem udělala až na 3 pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
21.11.18 19:23

Takhle me vytocil kdysi jeden autoskolak, tak jsem mu ty 2 hodiny zaplatila a sla jinam. U druheho jsem mela hotovo za 2,5 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.11.18 19:41

Tohle teda normální není. Nejde to ještě zrušit a přejít k jiné autoškole?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
21.11.18 19:42

@AlphaOmega smlouva? Tak autoskolu,ktera Ti da podepsat smlouvu s harmonogramem fakt neznam :mrgreen: jinak zakladatelko ja takhle jednou prerusila ridicak a uz jsem se k tomu v te autoskole nevratila,pristup fakt des :roll: treba instruktor prijel o 15 minut pozdeji a ja uz tam samozrejme nebyla,ptze bych umrzla,tak mi hrozil,ze mi to da jako neomluveny prostoj :nevim: nakonec jsem sla do jine,pristup vyborny,priplatila jsem si za rychlokurz,ze jsem jezdila snad 4× tydne,priprava na zaverecne jizdy super a udelala jsem je na prvni pokus :) uz to budou nejake tri roky a dneska drandim uplne bez problemu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
7574
21.11.18 19:43

Já měla řidičák hotový za 5 týdnů. Ale byl to zmatek, jízdy jsem měla 2-3*týdně, nakonec mi instruktor v pátek říká:,,Tak v pondělí v osm na Úřadě, ano. Nejdřív uděláte testy a od desíti jsou pak jízdy. Koukala jsem na něj jak puk, ještě jsem určitě neměla všechny jízdy odježděné. Ale řekl mi, že lépe připravená být nemůžu :nevim:. Ale měla jsem to hned napoprvé, i když jízdy mi daly zabrat a bylo to s odřenýma ušima :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
21.11.18 20:03

ja mela autoskolu hotovou za 3 mesice, jezdila jsem vzdy dvouhodinovku tydne. mela jsem pani instruktorku, zaroven majitelku te autoskoly a byla to skvela zenska. vzdy jsme pokecaly, zasmaly se a tim jsem byla uplne v pohode, zadny strach nebo nervozita. jsme na vesnici a ona vzdy prijela presne na cas, vyzvedla me a pak jsem se zase presne na cas dovezla domu, pripadne jiny zak. uplne jsem zirala, jak to vzdy dokazala zkoordinovat, vyzvedavani vsech doma, zase je tam dovezt, do toho hodiny teorie ve meste, nezrusila nikdy nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 07:16

Dlouhá autoškola

Dobrý den a končí srpna 2018 jsem si podala přihlášku do autoškoly až na konci září začala měsíc teorie 1 týdně 3h v říjnu začali jízdy čekala jsem že max. 2mesice a bude hotovo ale jízdy byly max 1-2 týdně někdo, jsem čekala i 14dni než zavolají měli moc lidí a málo času a já přitom mohla jezdit dene včetně víkendu pak jízda 23.11. Pred sebou už jen 5jizd po1, 5h a další až 13.1. A 14.1. Učitelé znám tykame si (nevedela jsem že učí má to druhou práci) ale k věci stále poslouchám že je třeba jezdit jezdit ale nedávají mi k tomu příležitost teď 3h. Pred zkouškami řekne že na zkoušky to není ať si přikoupit jízdy a plánovat další jízdy nemá cenu prý až se to naučím (kdo jiný mě to má naučit) mám zavolat že má kdykoliv čas stále dělám stejně chyby ze spojkou při jízdách mě strašně depta furt mluví jak ničím auto atd. Při jízdě počítám minuty do konce a vypadnu s auta nevím co dělat nebaví mě to už nemám nervy do teď to protahovali a teď že prý všechny jízdy byly prý k ničemu. Co teď změnit autoškolu?

• Nahlásit
  • Citovat
138
28.1.19 17:06

y prece nejsem takovej debil zkousky jedna katastrofa

muj ucitel byl spolehlivy hodiny jsem planovala podle sveho zamestnani ale prakticky me nic nenaucil v pulce kursu mi rekl ze musim prikoupit 15 jizd nenechal me samostatne porad radil kdy mam radit absolutne jsem to nechapala nakonec jsem prikoupila 30jizd byla jsem z nej hotova uz jsem to vzdavala ale ty prachy mi nedaly zkousky jedna katastrofa testy plny pocet bodu jizdy jen jsem videla komisare tak bylo vymalovano vyhodil me 4krat nevzdala jsem to presla jsem do autoskoly v jinem meste prikoupila 3jizdy a zkouska dopadla na poprve stalo mvazne nic nenaucile to mnoho usili a penez jezdim ale porad vidim ze me skoro ni :palec: nenaucil jeste se musim ucit nedejte se zmente autoskolu drzim vampalce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama