Nespolehlivý prodejce Oerteltová z Mostu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 05.02.18 18:28
nespolehlivý prodejce Oerteltová z Mostu

Pozor na paní jménem Jana Oerteltová z Mostu. Prý ruší bazar a prodává věci, zaplatila jsem jí, ale ona neposlala nic. Do té doby, co jsem jí poslala peníze, reagovala okamžitě. Když jsem jí napsala, že čekám na balíček, neraguje, zpraávy jí chodí, ale ona nic. Takže POZOR na tuto PANÍ. Nemám na ni adresu, telefon, jen kontakt na Facebook. Důrazně varuji…!!! Jak má napsáno na svém FB - Na každou sviní přijde řezník… Takže…

Reakce:
pionyrka
Kecalka 383 příspěvků 3 inzeráty 05.02.18 20:25

Bezte na policii a nahlaste ji tam jednat se bude o prestupek pokud je castka do.5 tis, ale ona bude muset k vyslechu, uvidite jak rychle vrati penize, ke vsemu ji policie oznami na urad, kde dostane pokutu. Na policii si sebou vemte vypis o zaslane platbe na jeji ucet a komunikaci mezi vami, treba okradla takto vice lidi a castka se vysplha nad 5 tis a nakonec bude stihana pro trestny cin.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 06.02.18 08:45
Velký dík

Děkuji Vám za zajímavé informace… To jsem ani nevěděla.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 13.02.18 08:46

Tak jsme to již vyresily. Ale byla to síla.

pionyrka
Kecalka 383 příspěvků 3 inzeráty 13.02.18 09:01

@jennifer2306
Mohu se zeptat jak to bylo vyreseno, musela jste se obratit na policii nebo vratila penize.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 13.02.18 10:02

Psala jsem ji neustále zprávy. Slíbila že ve středu balíček pošle, že prý byla nemocná a děti také. Ve středu měla jít na kontrolu, psala jsem ve středu, čtvrtek, pátek, ptala jsem se, zda balíček poslala. Žádná odpověď. Nakonec o víkendu jsem ji napsala, ať mi pošle peníze zpět nebo bude zle. A ona mi řekla, že balíček poslala. Věci došly, pozdě, ale přece. Ale řeknu Vám, nejhorší zkušenost s prodejem či nákupem od lidí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Prokleté Pardubice: Svoboda málem zabil, Lubina úplně! A v čem jede Čáslava?

Hokejové Pardubice jsou snad doopravdy prokleté. Nejenže zažívají naprosto... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >