Reklama

Nespolehlivý prodejce Oerteltová z Mostu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 05.02.18 18:28
nespolehlivý prodejce Oerteltová z Mostu

Pozor na paní jménem Jana Oerteltová z Mostu. Prý ruší bazar a prodává věci, zaplatila jsem jí, ale ona neposlala nic. Do té doby, co jsem jí poslala peníze, reagovala okamžitě. Když jsem jí napsala, že čekám na balíček, neraguje, zpraávy jí chodí, ale ona nic. Takže POZOR na tuto PANÍ. Nemám na ni adresu, telefon, jen kontakt na Facebook. Důrazně varuji…!!! Jak má napsáno na svém FB - Na každou sviní přijde řezník… Takže…

Reklama

Reakce:

pionyrka
Kecalka 186 příspěvků 05.02.18 20:25

Bezte na policii a nahlaste ji tam jednat se bude o prestupek pokud je castka do.5 tis, ale ona bude muset k vyslechu, uvidite jak rychle vrati penize, ke vsemu ji policie oznami na urad, kde dostane pokutu. Na policii si sebou vemte vypis o zaslane platbe na jeji ucet a komunikaci mezi vami, treba okradla takto vice lidi a castka se vysplha nad 5 tis a nakonec bude stihana pro trestny cin.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 06.02.18 08:45
Velký dík

Děkuji Vám za zajímavé informace… To jsem ani nevěděla.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 13.02.18 08:46

Tak jsme to již vyresily. Ale byla to síla.

pionyrka
Kecalka 186 příspěvků 13.02.18 09:01

@jennifer2306
Mohu se zeptat jak to bylo vyreseno, musela jste se obratit na policii nebo vratila penize.

jennifer2306
Nováček 5 příspěvků 82 inzerátů 13.02.18 10:02

Psala jsem ji neustále zprávy. Slíbila že ve středu balíček pošle, že prý byla nemocná a děti také. Ve středu měla jít na kontrolu, psala jsem ve středu, čtvrtek, pátek, ptala jsem se, zda balíček poslala. Žádná odpověď. Nakonec o víkendu jsem ji napsala, ať mi pošle peníze zpět nebo bude zle. A ona mi řekla, že balíček poslala. Věci došly, pozdě, ale přece. Ale řeknu Vám, nejhorší zkušenost s prodejem či nákupem od lidí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >