Nespolehlivý učitel (a zároveň majitel) autoškoly

Anonymní
15.2.20 17:37

Nespolehlivý učitel (a zároveň majitel) autoškoly

Dobrý den, měla bych dotaz k následující situaci:
Začátkem ledna jsem si podala přihlášku na autoškolu. Dnes je 15.2. a já mám za sebou teprve 2 jízdy :(
Pan učitel a bohužel zároveň i majitel autoškoly jízdy už 3 x odvolal! Tento přístup se mi nelíbí a nevím, jak mám nyní postupovat. Myslím si o sobě, že jsem spolehlivá, dochvilná a to samé očekávám od ostatních, zejména když si autoškolu platím.
Jak byste prosím postupovali vy? Manžel mi radí, abych s panem majitelem domluvila, aby mě na jízdy bral častěji (mám jen 2!). Tato varianta podle mě fungovat nebude, protože se pan majitel neustále na něco vymlouvá a sám os sebe v podstatě nezavolá. Já se mu musím sama připomínat. Já bych nejraději přešla k autoškole jiné, ale nevím, jak probíhá vrácení peněz a jak by se celá situace dál řešila.
Chtěla jsem mít řidičák do konce prázdnin, ale obávám se, že s tímto tempem ho budu dělat minimálně rok :,(
Děkuji za případné rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11514
15.2.20 17:41

Tak zalezi proc to zrusil. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
15.2.20 17:59

A proč je odkládá? Jestli třeba z důvodu nemoci, tak se nedá nic dělat a onem9cnet může i instruktor v jiné (zvlášť teď když je všude spousta chripek)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 18:10

Musíš ho otravovat no, mě se to taky stávalo, ale já na to tenkrát nepospíchala, takže mě to až tak netrápilo, tak se s nim dohodni na termínech na měsíc dopředu, 2 x týdně, nebo třeba mě pak místo hodinových jízd dával hodinu a půl, takže se to odjezdilo rychleji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2877
15.2.20 18:17

Když jsem dělala autoškolu, odjezdila jsem téměř všechny jízdy poslední 2-3 týdny před zkouškou. Jezdila jsem i obden. A každou hodinu jsem si byla jistější a jezdila jsem lépe. Nic nemáš ztraceno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
15.2.20 18:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, měla bych dotaz k následující situaci:
Začátkem ledna jsem si podala přihlášku na autoškolu. Dnes je 15.2. a já mám za sebou teprve 2 jízdy :(
Pan učitel a bohužel zároveň i majitel autoškoly jízdy už 3 x odvolal! Tento přístup se mi nelíbí a nevím, jak mám nyní postupovat. Myslím si o sobě, že jsem spolehlivá, dochvilná a to samé očekávám od ostatních, zejména když si autoškolu platím.
Jak byste prosím postupovali vy? Manžel mi radí, abych s panem majitelem domluvila, aby mě na jízdy bral častěji (mám jen 2!). Tato varianta podle mě fungovat nebude, protože se pan majitel neustále na něco vymlouvá a sám os sebe v podstatě nezavolá. Já se mu musím sama připomínat. Já bych nejraději přešla k autoškole jiné, ale nevím, jak probíhá vrácení peněz a jak by se celá situace dál řešila.
Chtěla jsem mít řidičák do konce prázdnin, ale obávám se, že s tímto tempem ho budu dělat minimálně rok :,(
Děkuji za případné rady.
Řekla bych mu, že na řidičák spěchám a potřebovala bych aby mě bral častěji, pokud by to byl problém, tak se domluvit na vrácení peněz. Já první autoškolu dělala půl roku s tempem ucitele, samozřejmě jsem ji neudělala, druhou ve 20, do dvou měsíců hotovo, ale tuším, že jsem platila o 1000,– navíc jako za „rychlokurz“.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
15.2.20 18:22

Já jsem dělala autoškolu přes půl roku, protože u nás byl problém v tom, že do autoškoly vzaly úplně všechny, co se přihlásili a pak absolutně nestíhali jízdy… Většinu jízd jsem odjezdila 2 týdny před zkouškou - jezdila jsem skoro každý den a poslední jízdu jsem jela až v den zkoušky a jenom 15 minut…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 18:25

To je ještě dobré, mě instruktor při jízdách osahával, ale to byly naštěstí až kondiční jízdy, tak jsem si z toho dělala spíš srandu, jestli to jako myslí vážně. Ovšem jízdy jsem z toho důvodu utnula dřív, než jsme se dostali k parkování, takže k ničemu, no. :? Instruktora uháněj, mě ten původní zase pořád vozil po známých na pokec a nic moc praktického jsme neprobírali, parkování snad až na poslední jízdě, inspektor to naštěstí po mně nechtěl, jinak bych letěla. Ve výsledku neřídím vůbec a jsem už otrávená dopředu si hledat dalšího instruktora na kondičky, asi mám smůlu na lidi.
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama