Nesrovnalost v chování přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 09:04
Nesrovnalost v chování přítele

Ahoj, jsem s přítelem čtyři měsíce a včera mě zarazilo jeho chování. Asi čtrnáct dní zpátky mi oznámil, že tuhle sobotu jede někam s klukama. Kluci jsou jeho dva kamarádi, se kterýma tráví část svého volného času (když není se mnou), nechci soudit jestli je to moc nebo málo, kromě toho mají taky skupinovou konverzaci na facebooku, takže si tam sem tam přes den napíšou a řeší tam různé věci, podotýkám, že nevím jaké. Nechci mu nic nařizovat nebo rozkazovat, jsme spolu celkem často, ale jen tak pro zajímavost jsem se zeptala kam jede. Jeho odpověď byla, že prostě jen tak na výlet. To mě lehce zarazilo, jindy bývá celkem konkrétní. Tak jsem to nechala být, ale červíček pochybností ve mně hlodal. Během těch dvou týdnů jsem se ho zeptala asi ještě třikrát nebo čtyřikrát a jeho odpověď byla ve stylu „zlato neřeš to, prostě na výlet“. Tím mě rozhodně neuklidnil, spíš naopak. Takže jsem na něj v pátek večer uhodila s tím, že buď mi řekne kam jede a nebo se už nemusí vracet. A on mi zcela vážně řekl, že se s klukama jedou smát do jednoho nejmenovaného autobazaru autům a lidem, kteří si tam auta kupují (nevím, jestli sem můžu psát jeho název, je největší v ČR a má v názvu tři písmena ze začátku abecedy). Když mi to řekl, tak jsem úplně ztratila řeč. Vůbec nevím, co si o tom myslet. Může to být pravda a nebo taky mohli být s „klukama“ někde úplně jinde? Včera odjeli hned v deset a vrátili se až v osm. Když jsem se ho zeptala, jaký to bylo, tak řekl, že bezva, že si užili spoustu srandy. Fakt nevím, co si o tom myslet :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 03.03.19 09:07

Zvlášťní záliba… A co tam tak dělají celý den? To je nějaká parta tak do 25 let, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 09:08

To nevím, je jim 24. Ale jestli tam vůbec byli a není to nějaká výmluva :nevim:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 03.03.19 09:09

8o :mrgreen: buď si neumí vymyslet nějakou normální výmluvu, nebo řekl pravdu, a v tom případě je to deb.l :nevim:.

pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 03.03.19 09:10
@Anonymní píše:
To nevím, je jim 24. Ale jestli tam vůbec byli a není to nějaká výmluva :nevim:

Tak nevidím důvod proč někomu nevěřit, nebo co myslíš že dělali, dali si celý den v nevěstinci?

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 03.03.19 09:13

Podle mě to výmluva není, protože takovouhle blbost prostě nevymyslíš. Každopádně z toho na mě dýchá nevyzrálost odpovídající věku. Měli byste se naučit spolu komunikovat. Copak je takový problém říct upřímně: „Jedu tam a tam, s tim a tim, budeme tam dělat to a to“?

Kdyby mě přítelkyně takhle odbyla s odpovědí, tak se jí rovnou zeptám, co má za problém, že mi to nemůže říct jak normální člověk. To není vyzvídání, jen běžnej zájem. Když se ho zeptáš, co dělal celej den, taky ti řekne jen: „Nic zajímavého.“?

Příspěvek upraven 03.03.19 v 09:15

karkarka
Závislačka 3472 příspěvků 03.03.19 09:13

Jestli budeš pořád taková stíhačka,tak jednou odjede a uz se nevrátí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 09:13

Já nevím, třeba právě ten nevěstinec. Teďka spí, tak docela bojuju s pokušením podívat se mu do telefonu, jestli tam nemá fotky, nebo něco

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 03.03.19 09:14

Já bych řekl, že lidi jsou schopní všeho. Kór ve 24 :)

A že v tomhle případě nelhal, protože by vymyslel uvěřitelnější lež.
Podle mě se za to před Tebou jednoduše styděl, nebo to nechtěl říct detailně, protože se bál, že to nepochopíš. Jak vidno, bál se oprávněně.

BaMaK
Závislačka 2995 příspěvků 19 inzerátů 03.03.19 09:16

Tak tohle by si asi nevymyslel. :lol: trochu pubertální zábava. Ale evidentně se sám za to stydí, protože ti to nechtěl říct. Spíš se divím, že skousnul tvoje chování. Já bych si po 4 měsících vztahu takto zasahovat do soukromí a vyhrožovat nenechala. Každý člověk má právo na soukromí, není povinen ti hlásit každý krok.

Titty
Echt Kelišová 8268 příspěvků 03.03.19 09:16

Tak to se vůbec nedivím, že ti to původně nechtěl přiznat, co mají v plánu! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trošičku dětinská zábava,ale celkem neškodná. :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 09:17

A vy byste jako pochopili, když se jde 24letej chlap smát autům do autobazaru? :D

Milan42
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 03.03.19 09:18
@karkarka píše:
Jestli budeš pořád taková stíhačka,tak jednou odjede a uz se nevrátí.

Souhlas, jednou ho tím zakladatelko sestřelíš.

Nepřeháníš to tím, že ses ho ptala kam jede. Ale tím, že takovou blbost řešíš na emimi a ještě ty myšlenky na lustraci jeho telefonu.

Pokud partnerovi nevěříš, tak ten vztah půjde časem do háje.

BaMaK
Závislačka 2995 příspěvků 19 inzerátů 03.03.19 09:18
@Anonymní píše:
Já nevím, třeba právě ten nevěstinec. Teďka spí, tak docela bojuju s pokušením podívat se mu do telefonu, jestli tam nemá fotky, nebo něco

To fakt?Holka vzpamatuje se. Pokud mu nevěříš, vztah utni, nebo zadelas oběma na pěkně peklo. Měla by sis sama ujasnit priority a dospět.

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 03.03.19 09:19
@Anonymní píše:
Já nevím, třeba právě ten nevěstinec. Teďka spí, tak docela bojuju s pokušením podívat se mu do telefonu, jestli tam nemá fotky, nebo něco

Výborný začátek vztahu. Nejdřív ultimáta a pak kontrola telefonu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama