Nestabilní chování u chlapa

Anonymní
22.4.21 22:05

Nestabilní chování u chlapa

Ahoj holky, jsem v situaci kdy už opravdu nevím…začnu od začátku, známe se už pár let a všechno začalo úletem, čtyři roky jsme se neviděli a letos v lednu si začali psát a vídat se, to by bylo v pohodě ale máte někdo zkusenost s chovanim chlapa ktery pise ze me miluje, chce deti, spolecne bydleni, ze si me vazi, ze si me jednou vezme, a spoustu hezkych veci, ale po tom co dojde k sexu me zacne ignorovat a je na me zly…tohle se strida uz cele mesice, je to jako na horske draze a uz jsem z toho vycerpana, pritom je to normalni chlap, neni agresivni, je pracovity, ale jeho zachvaty lasky stridajici se s totalnim nezajmem a opovrzenim, nedokazu pochopit, snazila jsem se to nekolikrat ukoncit, ale pokazdy kdyz se ozval jsem zase zblbla :,( nevim jak z toho ven…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
785
22.4.21 22:10

Normální chlap :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pardon, ale to se nedalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
22.4.21 22:11

Když chce sex, tak Ti naslibuje hory i s horákama a když ho dostane tak chce mít od Tebe pokoj, co na tom nechápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
22.4.21 22:14

Tys na něj celé ty čtyři roky čekala???
Jestli ti tahle adrenalinová horská dráha vyhovuje, tak proč ne… Pro mě by to nebylo, já mám radši stabilitu, klid, pohodu, téměř až nudu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 22:18
@Karamba2020 píše:
Tys na něj celé ty čtyři roky čekala???
Jestli ti tahle adrenalinová horská dráha vyhovuje, tak proč ne… Pro mě by to nebylo, já mám radši stabilitu, klid, pohodu, téměř až nudu :-)

Neeee necekala, prislo po tych letech tak nejak samo, jen jsem myslela ze ve 30 bude vedet co chce, podle me jeste potrebuje dospet :(

• Citovat
  • Nahlásit
232
22.4.21 22:19
@brisco píše:
Když chce sex, tak Ti naslibuje hory i s horákama a když ho dostane tak chce mít od Tebe pokoj, co na tom nechápeš?

Líp bych to nenapsala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
22.4.21 22:20
@Anonymní píše:
Neeee necekala, prislo po tych letech tak nejak samo, jen jsem myslela ze ve 30 bude vedet co chce, podle me jeste potrebuje dospet :(

Tak to zase jo, on ví naprosto přesně, co chce i jak toho dosáhnout. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
22.4.21 22:21
@Anonymní píše:
Neeee necekala, prislo po tych letech tak nejak samo, jen jsem myslela ze ve 30 bude vedet co chce, podle me jeste potrebuje dospet :(

Na druhé nespoléhej, sama musíš vědět, co chceš, jestli tě tohle baví.
Dospět potřebujete oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16403
22.4.21 22:26

A proč si to necháš líbit a proč mu ty kecy žereš? Prostě ti naslibuje cokoliv, aby si vrzl, ale v žádném příapdně nechce nic víc.

opravdu máš na víc. jen potřebuješ posbírat něakou sebeúctu a nenechat si takhle ubližovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
22.4.21 22:57

Nenapadlo tě jen čistě teoreticky, že tě má jen na šukání? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
23.4.21 00:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v situaci kdy už opravdu nevím…začnu od začátku, známe se už pár let a všechno začalo úletem, čtyři roky jsme se neviděli a letos v lednu si začali psát a vídat se, to by bylo v pohodě ale máte někdo zkusenost s chovanim chlapa ktery pise ze me miluje, chce deti, spolecne bydleni, ze si me vazi, ze si me jednou vezme, a spoustu hezkych veci, ale po tom co dojde k sexu me zacne ignorovat a je na me zly…tohle se strida uz cele mesice, je to jako na horske draze a uz jsem z toho vycerpana, pritom je to normalni chlap, neni agresivni, je pracovity, ale jeho zachvaty lasky stridajici se s totalnim nezajmem a opovrzenim, nedokazu pochopit, snazila jsem se to nekolikrat ukoncit, ale pokazdy kdyz se ozval jsem zase zblbla :,( nevim jak z toho ven…

Nějak nechápu, že zlý člověk, není agresivní. Máš tohle zapotřebí? Tenhle týden jsou tady diskuse jak vejce vejci. Dyť to je jeden citový mrzák vedle druhého… poslední dobou. Násilí už je jen poslední kapka a to zakladatelkam rovněž přijde normální. Kde se to bere, tenhle materiál :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5430
23.4.21 00:21
@Anonymní píše:

Tak dospět potřebuješ především ty. On ví proč to dělá. Ta naivní jsi tady ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.4.21 01:41

Já si nemůžu pomoct ale tyhle hudby to přesně vystihují, a tak to má být. :)
https://youtu.be/WxU_l7huxwU

https://youtu.be/3KmOZFsGDY4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
23.4.21 01:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem v situaci kdy už opravdu nevím…začnu od začátku, známe se už pár let a všechno začalo úletem, čtyři roky jsme se neviděli a letos v lednu si začali psát a vídat se, to by bylo v pohodě ale máte někdo zkusenost s chovanim chlapa ktery pise ze me miluje, chce deti, spolecne bydleni, ze si me vazi, ze si me jednou vezme, a spoustu hezkych veci, ale po tom co dojde k sexu me zacne ignorovat a je na me zly…tohle se strida uz cele mesice, je to jako na horske draze a uz jsem z toho vycerpana, pritom je to normalni chlap, neni agresivni, je pracovity, ale jeho zachvaty lasky stridajici se s totalnim nezajmem a opovrzenim, nedokazu pochopit, snazila jsem se to nekolikrat ukoncit, ale pokazdy kdyz se ozval jsem zase zblbla :,( nevim jak z toho ven…

Jsi vcerejsi? Mam zakazano mluvit o hlouposti, tak dale rec nerozvinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
23.4.21 06:19
@Anonymní píše:

Děláš mu jen matraci. Nic víc. Že jsi tak naivní to mě až bolí do očí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat