Nešťastná milenecká láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Handa222
Povídálka 12 příspěvků 22.08.19 10:03
Nešťastná milenecká láska

Zdravím. Jsem tu poprvé a zajímají mě, jestli někdo neprožil něco podobného a jak se s tím vyrovnal. Byla jsem milenkou ženatého muže (ano, vím, nebylo to moc morální). Takhle to nějakou dobu fungovalo a samozřejmě tu byly řeči toho typu, že není doma šťastný atd. Chlapi toho nakecaj. Udělali jsme si k sobě časem vztah a začalo nám na sobě záležet. Neřešila jsem to hodně dlouho, protože jsem měla dvě práce a ještě dodělávala školu, takže nebyl ani moc prostor se tím trápit. Pak ale přišlo něco nečekanýho. Jeho manželka si našla přítele a teprve pak začal ten pravý kolotoč. Handrkování se, hádky, smutek, vracení se k sobě kvůli dítěti atd. Fakt něco šílenýho. I přes to všechno jsme zůstali v kontaktu a teď už je to rok, co spolu nebydlí a ani si nemyslím, že by se k sobě chtěli vracet. Jenže o to teď už ani nejde. On není schopný vztahu a vlastně pořádně nikdy nebyl od doby, kdy ho podvedla jeho první láska. Od tý doby jakoby nedokázal být někomu oddaný. Prostě abych to shrnula, nejde už teď o žádnou manželku, ale o to, že nedokáže s někým normálně být a pořád volí cestu úniku. Před dvěma dny jsem mu řekla, že už to takhle nechci. Teď mi je hrozně. Vím, že jsem to musela udělat, je mi už 32 let a takhle bych mohla ztratit další léta a nikdy nemít rodinu. Je tu někdo, kdo má podobnou zkušenost? Třeba ne ani se ženatým chlapem, ale měl takový vztah nevztah? Jak jste se s tím vyrovnali? Přijde mi, že je to daleko těžší tohle opustit, protože ten vztah byl vlastně nenaplněný. Díky :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
truelly
Závislačka 3516 příspěvků 22.08.19 10:09

Ve tvém věku nechápu, žes do toho šla, už dávno jsi měla usilovat o normální vztah s mladým klukem, co chce taky rodinu. :zed: Promarněné roky, co na to říct. Snad jen, ujasnit si priority a vyraž na seznamky nebo mezi přáteli rozhoď sítě, jestli někoho vhodného neznají.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 22.08.19 10:12

Víš co, tak to prostě bývá… :? ženáč si najde milenku, i je mu s ní celkem dobře, ale to je všechno. Ženská si staví vzdušný zámky o lásce, zatímco on je spokojený tak jak to je. A to se nezměnilo ani rozvodem…Prostě byla si fajn společnice na osamělé večery a tajné schůzky, ale vážný vztah v tom neviděl nikdy :nevim:
Jediné, co jde poradit, je to, aby ses z toho poučila, oklepala se a poohlédla se po chlapovi, který bude chtít víc než jen občasnou romantiku…

Kačus82
Echt Kelišová 7785 příspěvků 22.08.19 10:15

Ne, takovy vztah jsem nikdy nemela, ponevadz bych nesnesla, kdyby muj partner spal a vubec vsechno dalsi s nekym jinym. Navic chapu, ze jsi byla vytizena, ale ta devcata jsou sama na svatky, na dovcu musi s kamaradkama atd. Takze bez ohledu na moralni hledisko (na to jsou tu jine expertky, ty ti to vysvetli), tak mi tento typ vztahu pripada dost nekonfortni. Dobre jsi udelala ;)

Azeretereza
Závislačka 3018 příspěvků 22.08.19 10:23

Napiš mi SZ, měla jsem vztah se zenatym víc jak dva roky. Víc to veřejně rozepisovat nechci, už tak jsem tady toho napsala víc než dost :mrgreen:

Handa222
Povídálka 12 příspěvků 22.08.19 10:25

Děkuju za reakce, ani jsem asi jiné nečekala. V podstatě jsem se už poohlédla po někom jiném, ale on o tomhle celém věděl a stejně do toho šel. Ale nakonec vycouval. Pár hezkých dnů a pak jsme si něco napsali a teď odjel na dovču a nemůžu se s nim ani spojit. Asi si mě zablokoval nebo nevím, nemáme na sebe ani číslo. Říkala jsem mu, že to všechno vyřeším a taky vyřešila, ale už mi nedal šanci mu to sdělit. Nevím, možná začal už něco cítit a nechtěl, aby ho to nakonec bolelo. Ale v podstatě mi ukázal správný směr a to, že to může vypadat i jinak. Snažily byste se s ním ještě nějak spojit?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19183 příspěvků 22.08.19 10:35

Tady vidis holka, jak mel manzelstvi na prd a jak byl nestastny, kdyz po rozvodu se porad s tim nemuze vyporadat.Nech ho byt, nechce s tebou vztah.Ses v super veku, ale biologicky hodiny ti tikaji. Najdes si lepsiho urcite.

Lainaire8
Závislačka 2984 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 10:40
@Handa222 píše:
Děkuju za reakce, ani jsem asi jiné nečekala. V podstatě jsem se už poohlédla po někom jiném, ale on o tomhle celém věděl a stejně do toho šel. Ale nakonec vycouval. Pár hezkých dnů a pak jsme si něco napsali a teď odjel na dovču a nemůžu se s nim ani spojit. Asi si mě zablokoval nebo nevím, nemáme na sebe ani číslo. Říkala jsem mu, že to všechno vyřeším a taky vyřešila, ale už mi nedal šanci mu to sdělit. Nevím, možná začal už něco cítit a nechtěl, aby ho to nakonec bolelo. Ale v podstatě mi ukázal správný směr a to, že to může vypadat i jinak. Snažily byste se s ním ještě nějak spojit?

Ale houby, namlouváš si pěkný kecy :mrgreen: nikdy nemiloval a necítil nic k nikomu, proto vede život jaký vede a možná tak ze sebe udělá chudáka, že je to kvůli jeho první lásce atd.. To ti ostatně řekl on, ne? Jak jinak bys tenhle srdceryvnej příběh znala. Pěkně si tě omotal řečičkama a ty teď akorát chceš dolejzat tam, kde o tebe stejně není zájem. Tleskám mu :potlesk:

Prosím tě žij život a neuhanej někoho, kdo s tebou nikdy nebyl, nebude a nechce být.

Handa222
Povídálka 12 příspěvků 22.08.19 10:41

Jo, nechce vztah vůbec s nikým, neumí to. Došlo mi to a chci to jinak, vážně. Ale samozřejmě mám to teď nahoru, dolů. Ale fakt děkuju za podporu, je to hezký slyšet, že to bude lepší :). Já už to v sobě řešila dlouho, nebylo to ze dne na den. Proto mě i lákala vidina někoho jiného, bohužel asi nechce. No co, tak snad bude ještě nekdo jiný :srdce:

Meredithx
Kecalka 320 příspěvků 22.08.19 10:43
@Handa222 píše:

Určitě ne. Prosimte, neříkej, že jsi tak naivní, fakt si myslíš, že chlap ti nepíše a nechce s tebou komunikovat z důvodu, že po x peripetiích začal snad něco cítit a teď nechce, aby to bolelo a ublížit ti? Proboha. :zed: Takhle žádnej chlap nepřemýšlí. Ty si myslíš, že když jsi ho teď opustila, tak najednou si uvědomil co v tobě má a otočil? :lol: Vybodni se na tohle přemýšlení a vyraz hledat někoho vhodného.

Handa222
Povídálka 12 příspěvků 22.08.19 10:45

To jsem psala ale o tom potencionálním novém…

cecetka
Echt Kelišová 8752 příspěvků 22.08.19 10:46

Zhroutil se z toho, ze si manzelka nasla milence, kdyz on milenku mel uz delsi dobu pred tim? Hihi to je fakt vyzraly chlap :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Za toho stoji bojovat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cecetka
Echt Kelišová 8752 příspěvků 22.08.19 10:47
@Handa222 píše:
To jsem psala ale o tom potencionálním novém…

Proc rozebiras s potencionalnim partnerem svuj predchozi milenecky pomer? Nechapu :nevim:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 22.08.19 10:53
@Handa222 píše:
Nevím, možná začal už něco cítit a nechtěl, aby ho to nakonec bolelo. Ale v podstatě mi ukázal správný směr a to, že to může vypadat i jinak. Snažily byste se s ním ještě nějak spojit?

Promiň, že to napíšu natvrdo, ale tohle jsou od něj kecy v kleci.
Prostě si byla dobrá bokovka. Nic víc nic míň. Bohužel, tohle je častý úděl milenek, představují si, jak se rozvede a všechno bude krásný…a ono prd, bylas mu dobrá jen k pobavení…
Spojit bych se nesnažila. Tvůj telefon zná, asi i ví, kde bydlíš. Já bych možná měla ještě potřebu mu napsat něco ve stylu: „Když už si měl potřebu mě po použití odhodit, mohl si to aspoň dát vědět, a já se nemusela tejden strachovat, jestli si se na tý dovolený třeba neutopil“ :cert: :cert:

EDIT: jo počkat, to jsou dva různí chlapi…
No nicméně výsledek je stejný. Jestli tě ten druhý odhodil jako papír od sekaný, zablokoval si tě, tak řešení je stejné, jako jsem napsala výše.

Handa222
Povídálka 12 příspěvků 22.08.19 10:58

On to věděl, žiju v menším městě a hodně lidí to vědělo. Jenže to ještě nebylo uzavřený, jako že jsem to tomu svýmu ženáčovi ještě naplno neřekla, že už to fakt nechci. A když už jsem to udělala, tak už jsem mu to ani nemohla sdělit. Nevím, možná až se vrátí z dovči, tak se třeba ozve. Uvidíme

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama