Neštastná ve vztahu

Anonymní
21.11.15 08:34

neštastná ve vztahu

Ahojky, pokusím se tu tak nějak shrnout všechno podstatné ve vztahu, nevím ani, co očekávám, jestli radu, pochopení, odsouzení..možná se jen potřebuji vypsat aznát váš názor..
Mám rok a půl přítele, jsem rozvedená se dvěmi holčičkami..mě je 30, jemu 26..bydlím v nájmu, přítel je tu téměř pořád, ale na nájem nijak nepřispívá, přišel totiž o práci..jo, sem tam dělá nákupy a natankuje, ale to je vše..já platím vše sama, což mi až tak nevadí, nemám nedostatek financí, mám dobrou práci i alimenty…kdyby bylo vše ostatní v pořádku, tak by mi to dočasně nevadilo, ale jsou i jiné problémy..je to ten věk..přítel je prostě mladoch a rád se baví, sem tam při tom bavení i nějaký ten flirt..asi se ptáte, jak to vím a já se tedy přiznám - lezu mu do telefonu..jo, stydím se, ale když máte vedle sebe mladýho kluka, je ten mobil veliký lákadlo..jsem si jistá, že mě nepodvádí tím stylem, že by měl někde paralerní vztah, ale prostě pak jde s kamarády pařit (cca 1× týdně) a myslím, že někdy se něco semele..něvím teda, kam až to zachází..jinak je pořád s námi doma, do práce nechodí a hlídá menší dceru když nechodí do práce, takže s myslím, že vyjma to vím o každém jeho kroku..strašně mě to trápí, vím, jak to vyzní všem přítomným, že mám tady kluka, který mě jen využívá a já blbka ho ještě živím..jenže já opravdu myslím, že mě má rád, chová se jinak skvěle, se vším mi pomáhá, s hlčičkama na prosto super, rozumíme si a některý okamžiky jsou naprosto úžasný..už dvakrát jsme se rozešli, iniciátor jsem byla já, kvůli tomuto..jenže on pak po pár dnech-týdnech přileze a prosí a slibuje atd..dokonce naposledy po druhém rozchodu když jsme se po pár dnech viděli se totálně zhroutil a rozbrečel jak malý kluk, že beze mě nedokáže žít, že mě šíleně miluje..prostě šílená scéna a nemyslím si, že by to bylo neupřímný..řekl, že udělá naprosto cokoli..jenže já nejsem ten typ, co by mu chtěl dávat ultimáta a zákazy, dopadlo by to špatně, v jeho věku kamarády a zábavu prostě občas potřebuje..občas s nima jdu, ale hodně málo, přece jen jde spíš sám a vyhovuje nám to asi oběma..nevím si rady, vím, že 99% poradí, ať ho kopnu do zadku, ale je to pro mě těžký, ikdyž to všechno vidím, bojím se, že to dopadne asi tak, že se mi po čase bude zase stýskat a bude mi smutno a vyměknu a tyhle komedie už nechci..jak se odhodlat? necítím, že jsem připravena udělat tenhle definitivní krok a stála si za svým. nechci aby to byla zase jen nějaká fraška..je to pro mě těžký, protože stejně jako se s ním trápím, tak jsem často i hodně šťastná s ním..nevím, co mám dělat, jak z toho kruhu ven..píšu to zrovna teď, prtože přišel k ránu po oslavě dokopné, já tu ležela a doléčovala angínu..a přišla mu zpráva, kterou jsem ani nemusela otevřít, objevila se celá na obrazovce - bylo tam Kam jsi utekl? Už máš asi dost viď :) Tak dobrou a sbohem :)..je mi jasný, že to je přinejmenší flirt, hůř si představovat nechci..spíš jde z baru než z postele, ale člověk nikdy neví..nevím, co mám dělat, jestli ho dokážu vypakovat..vím, jak se bude přesně chovat až se vyspí, on pak už nereaguje na žádná zprávy, nic, všechno smaže, neodepisuje a hraje si na slušnýho..dělaá to tedy spíš pod nátlakem alkoholu, ale vím, že to ho neomlouvá..já nevím, co dělat, já mám svůj život ráda, vím, že bez něj přežiju, nejsem na něj závislá po žádné stránce, mám krásný skvělý děti, pár kamarádek, pěknou práci, koníčky..ale vím, že by mi prostě láska chyběla a vím, že to není žádná prča s mými závazky najít někoho, koho bych milovala..objektivně vím, co bych měla udělat, ale asi jsem slabá..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10655
21.11.15 08:58

Klíííd…toho, že by jsi nikoho nenašla ve svý situaci a se závazkama se bát nemusíš…takovýhle výrostků, co se nechaj rádi vydržovat je všude hafo :palec: Mohla by jsi směle zabrousit klidně i do mladších kategorií :mrgreen:
Počje až se ti rozválí doma…s tim, že by si našel novou práci už moc nepočítej hlavně…užij si to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
21.11.15 08:59

Takovy vztah budoucnost nema. Ale to asi vis :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
21.11.15 09:01

Proč hned všechno vidět černě a pálit mosty, když se evidentně máte rádi? Myslím, že citů by si měl člověk vážit, chce to kompromisy z obou stran a zamyslet se, co je důležitější. Místo prolézání mobilu a přemýšlení co kdy kde dělal bych doma vyčistila atmosféru, obula se do pomoci sehnat mu definitivně práci, čas na zábavu po dohodě rozdělit mezi večery s rodinou a s kamarády a hlavně, urovnala si to sama v sobě. Přijde mi, že jste trochu moc přecitlivělá a řešící, třeba by z toho utíkal i šedesátiletý chlap ;) Takže bych si trochu víc věřila, pracovala na vašem vztahu a neřešila, ooo bože musím mému dalšímu dítěti projet mobil, abych mohla mít zase deprese, že mě určitě podvádí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
21.11.15 09:01

Dle toho jak píšeš, jsi chytrá, rozumná, zdáš se inteligentní. Povznes se nad to, máš vlastně vše co by sis mohla přát. Nepotřebuješ honit chlapa, svatbu a děti, aby Ti neujel vlak.
Vem to pragmaticky, chlap Ti nezahýbá, víc netřeba řešit.
Užívej si lásky, dětí, mladýho kluka.
Nic neřeš, užívej si.
Pokud to má skončit, skončí to. Vše má svůj čas.
Až pohár přeteče, poznáš to a půjde to samo víceméně bez bolesti.
Násilím nic neřeš, jen s budete oba trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
21.11.15 09:04
@Anonymní píše:
Ahojky, pokusím se tu tak nějak shrnout všechno podstatné ve vztahu, nevím ani, co očekávám, jestli radu, pochopení, odsouzení..možná se jen potřebuji vypsat aznát váš názor..
Mám rok a půl přítele, jsem rozvedená se dvěmi holčičkami..mě je 30, jemu 26..bydlím v nájmu, přítel je tu téměř pořád, ale na nájem nijak nepřispívá, přišel totiž o práci..jo, sem tam dělá nákupy a natankuje, ale to je vše..já platím vše sama, což mi až tak nevadí, nemám nedostatek financí, mám dobrou práci i alimenty…kdyby bylo vše ostatní v pořádku, tak by mi to dočasně nevadilo, ale jsou i jiné problémy..je to ten věk..přítel je prostě mladoch a rád se baví, sem tam při tom bavení i nějaký ten flirt..asi se ptáte, jak to vím a já se tedy přiznám - lezu mu do telefonu..jo, stydím se, ale když máte vedle sebe mladýho kluka, je ten mobil veliký lákadlo..jsem si jistá, že mě nepodvádí tím stylem, že by měl někde paralerní vztah, ale prostě pak jde s kamarády pařit (cca 1× týdně) a myslím, že někdy se něco semele..něvím teda, kam až to zachází..jinak je pořád s námi doma, do práce nechodí a hlídá menší dceru když nechodí do práce, takže s myslím, že vyjma to vím o každém jeho kroku..strašně mě to trápí, vím, jak to vyzní všem přítomným, že mám tady kluka, který mě jen využívá a já blbka ho ještě živím..jenže já opravdu myslím, že mě má rád, chová se jinak skvěle, se vším mi pomáhá, s hlčičkama na prosto super, rozumíme si a některý okamžiky jsou naprosto úžasný..už dvakrát jsme se rozešli, iniciátor jsem byla já, kvůli tomuto..jenže on pak po pár dnech-týdnech přileze a prosí a slibuje atd..dokonce naposledy po druhém rozchodu když jsme se po pár dnech viděli se totálně zhroutil a rozbrečel jak malý kluk, že beze mě nedokáže žít, že mě šíleně miluje..prostě šílená scéna a nemyslím si, že by to bylo neupřímný..řekl, že udělá naprosto cokoli..jenže já nejsem ten typ, co by mu chtěl dávat ultimáta a zákazy, dopadlo by to špatně, v jeho věku kamarády a zábavu prostě občas potřebuje..občas s nima jdu, ale hodně málo, přece jen jde spíš sám a vyhovuje nám to asi oběma..nevím si rady, vím, že 99% poradí, ať ho kopnu do zadku, ale je to pro mě těžký, ikdyž to všechno vidím, bojím se, že to dopadne asi tak, že se mi po čase bude zase stýskat a bude mi smutno a vyměknu a tyhle komedie už nechci..jak se odhodlat? necítím, že jsem připravena udělat tenhle definitivní krok a stála si za svým. nechci aby to byla zase jen nějaká fraška..je to pro mě těžký, protože stejně jako se s ním trápím, tak jsem často i hodně šťastná s ním..nevím, co mám dělat, jak z toho kruhu ven..píšu to zrovna teď, prtože přišel k ránu po oslavě dokopné, já tu ležela a doléčovala angínu..a přišla mu zpráva, kterou jsem ani nemusela otevřít, objevila se celá na obrazovce - bylo tam Kam jsi utekl? Už máš asi dost viď :) Tak dobrou a sbohem :)..je mi jasný, že to je přinejmenší flirt, hůř si představovat nechci..spíš jde z baru než z postele, ale člověk nikdy neví..nevím, co mám dělat, jestli ho dokážu vypakovat..vím, jak se bude přesně chovat až se vyspí, on pak už nereaguje na žádná zprávy, nic, všechno smaže, neodepisuje a hraje si na slušnýho..dělaá to tedy spíš pod nátlakem alkoholu, ale vím, že to ho neomlouvá..já nevím, co dělat, já mám svůj život ráda, vím, že bez něj přežiju, nejsem na něj závislá po žádné stránce, mám krásný skvělý děti, pár kamarádek, pěknou práci, koníčky..ale vím, že by mi prostě láska chyběla a vím, že to není žádná prča s mými závazky najít někoho, koho bych milovala..objektivně vím, co bych měla udělat, ale asi jsem slabá..

Příspěvek je celkem dlouhý - nejvíc ti vadí co?
Asi bych to moc nehrotila, třeba se objeví někdo další, kdo to pomůže rozseknout…A jak píšeš ke konci s těma závazkama - nemyslím si, že bys měla problém se zamilovat, ale ne každý chlap ustojí 2 děti (i když ono je to problém i pro některé ženy, takže to není otázka pohlaví)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 09:07
@Malaga píše:
Příspěvek je celkem dlouhý - nejvíc ti vadí co?
Asi bych to moc nehrotila, třeba se objeví někdo další, kdo to pomůže rozseknout…A jak píšeš ke konci s těma závazkama - nemyslím si, že bys měla problém se zamilovat, ale ne každý chlap ustojí 2 děti (i když ono je to problém i pro některé ženy, takže to není otázka pohlaví)…

nejvíc mi vadí to, že je to prostě zřejmě koketa, proutník, nebo tak něco..slibuje hory doly a pak přijde z nějaké akce a jeho mobil nestíhá přijímat zprávy, zatím co on tady vyspává..když to teda přeženu..nedělam si iluze celkově o mužské věrnosti, natož o jeho v jeho věku :(

• Nahlásit
  • Citovat
7473
21.11.15 09:09

Co na to říct…mě by tohle vadilo taky, a pokud bych se trápila, zřejmě bych se toho, co je příčinou chtěla zbavit…
2× jste se kvůli tomu rozešli, on se nepolepšil, ty ho omlouváš tím, že je mladý.. I ty jsi mladá, proto ti nestojí za trápení..
Jednu zkušenost ze vztahu, který skončil rozvodem máš, tak proč to opakovat. Užívej života, však nikde není dáno, že musíš mít hned po boku nějakého partnera, zkrátka vyčkej, třeba se objeví ten pravý, který bude pro rodinný život a ty s ním budeš štastná.
Hlavně by jste si měli promluvit, říct mu přesně to, co jsi tu napsala a příště nedej na jeho sliby a pláč, když to neumí stejně dodržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 09:16
@Opicová píše:
Dle toho jak píšeš, jsi chytrá, rozumná, zdáš se inteligentní. Povznes se nad to, máš vlastně vše co by sis mohla přát. Nepotřebuješ honit chlapa, svatbu a děti, aby Ti neujel vlak.
Vem to pragmaticky, chlap Ti nezahýbá, víc netřeba řešit.
Užívej si lásky, dětí, mladýho kluka.
Nic neřeš, užívej si.
Pokud to má skončit, skončí to. Vše má svůj čas.
Až pohár přeteče, poznáš to a půjde to samo víceméně bez bolesti.
Násilím nic neřeš, jen s budete oba trápit.

ty jo, to je zajímavý názor.. ;) já nevím, jestli si umím takhle užívat a dělat, že nějaké věci nevidím..já si ho nechci hned brát a mít s ním děti, to je to poslední, já sama asi zřejmě nejsem ten pravý rodinný typ, co bych těl trávit čas jen doma a s rodinou, ikdyž své děti smaozřejmě miluji a věnuji se jim na 100%..ale na druhou stranu takové přežívání bez vidiny lepší budoucnosti se mi nelíbí..jedna věc je jasná, z obou stran si myslím, jsou tam hodně silné city, ale z mé strany i hodně silné trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
9123
21.11.15 09:19

Pokud mas pocit, ze ti bude lepe, tak se s nim rozejdi.
Ja bych to asi tak nehrotila, jen bych si dala pozor, abych ho nezivila. Protoze je jasne, ze jemu se pak nechce z prijemneho hotelu se sluzbami navic, kde bydli zadarmo, chodit do prace nemusi a muze se bavit po barech. Takze nutit do prace, chtit od nej penize na najem a jidlo.
A tu SMS, ktera se mu objevila na displeji bych chtela vysvetlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28857
21.11.15 09:19

Je u tebe skoro pořád. Nepřispívá, občas jen natankuje, nákupy…
Přišel o práci a na bary a večírky má?
Já ti nevim. Mám vedle sebe chlapa mladšího dokonce o 14 let, ale tohle by si nikdy dovolit nesměl.
Jednou je s ženskou s dětma, tak bud´bude klapat jako partner, nebo co? Nebo se budeš takhle trápit?
Stojí ti ten sex a občasný krásný chvilky za to?
Co děti? Zatím to klape pro ně, ale co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
21.11.15 09:21
@Anonymní píše:
ty jo, to je zajímavý názor.. ;) já nevím, jestli si umím takhle užívat a dělat, že nějaké věci nevidím..já si ho nechci hned brát a mít s ním děti, to je to poslední, já sama asi zřejmě nejsem ten pravý rodinný typ, co bych těl trávit čas jen doma a s rodinou, ikdyž své děti smaozřejmě miluji a věnuji se jim na 100%..ale na druhou stranu takové přežívání bez vidiny lepší budoucnosti se mi nelíbí..jedna věc je jasná, z obou stran si myslím, jsou tam hodně silné city, ale z mé strany i hodně silné trápení.

Přežívání bez budoucnosti je k ničemu. Proč se spokojit s přežíváním, když s někým jiným můžeš žít?
Myslím, že máš na víc :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
358
21.11.15 09:35

Ale sama píšeš, že chlap Ti nezahýbá. To, že jde na pivo, a líbí se tam pár ženským, za to přece nemůže ;) Třeba to je přesně takhle, přiznejme si, ženská ve Tvé situaci to může vidět černěji než je to ve skutečnosti. Důležitější přece je, že nikomu neodepisuje a je s vámi.
Pokud Tě to tak moc trápí, promluvte si, tohle mu řekni přesně v té chvíli, kdy mu ty esemesky pípají. Ať toho prostě nechá nebo ať si sbalí saky paky.

Po pravdě, trošku mě zaráží termín „vidina lepší budoucnosti“. Co očekáváš? Máš děti, práci, lásku, mladýho chlapa, rodinný typ nejsi… :think:

@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 09:36

Myslím, že by stálo za to pouvažovat nad tím, z jakého důvodu vlastně v tomhle vztahu setrváváš. Píšeš, že bys život bez přítele určitě zvládla - což je jistě zdravý přístup, na druhou stranu mě napadá, jestli tě v takovém vztahu nedrží spíš než láska touha a obava. Touha je totiž pěkná mrcha, zvlášť ve chvíli, kdy z chování přítele cítíš permanentní nejistotu, podezříváš ho z nevěry atd. Obava, že bys ve 30 se dvěma dětmi nenašla lásku, je myslím zbytečná, a rozhodně by neměla být důvodem, proč s ním jsi. Jak vlastně vidíš společnou budoucnost? Nebude chtít přítel taky vlastní děti? Co když se ani časem nic nezmění? Jinak - nepíšeš, jak dlouho už přítel nemá práci, popř. zda ji aspoň hledá, nicméně za sebe můžu říct, že bych tenhle stav asi neskousla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 09:39

Nevím, jestli můžu říct nezahýbá..sem tam taky odepisuje a koketuje, ale jak říkám, většinou pod vlivem alkoholu, a zaručit jen psaní taky nemohu, nechci být hnusná, ale v opilosti je hodně jednoduché se s někým políbit a to nemluvím o jiných věcěch..a to já samozřejmě už zjistit nemůžu..za střízila se to myslím nestalo..tak nevím, co mám dělat..když mu řeknu, že si nepřeju, ab tyhle jeho večírky a psaníčka skončily, nevím, jestli vydržía bude štastný, když bude se mnou sedět každý večer u televize..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama