Neštastná ve vztahu a těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:10
neštastná ve vztahu a těhotná

Momentálně jsem těhotná s přítelem. Před rokem jsem se rozvedla po krizi ve vztahu. Tehdy jsem se zamilovala do přítele, kvůli kterému rozchos i nastal. Vztah s bývalím trval skoro 9 let a kromě posledních pár měsíců jsme byli vždycky štastní a nikdy jsem nepochybovala, že s ním chci být do konce života. Bohužel přišla krize a mě se v hlavě všechno splašilo. Od té doby i když jsem s přítelem, kterého mám ráda, ale necítím to co v bývalém vztahu a nejsem štastná. Vím, že jsem udělala chybu a často na něj myslím a mám pocit smutku, že takto to nemělo dopadnout. Už před tím jsem ho chtěla několikrát kontaktovat, ale měla jsem strach, náš rozchod byl velmi emotivní.
Ted jsem těhotná, což jsem si velice přála. Vím, že jsem v situaci, která už pro mě nemá řešení. Nevím, co mám dělat, abych se netrápila a neubližovala tím i miminku a byla znovu štastná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBarušKAhap
Kecalka 330 příspěvků 29.07.19 21:13

No holka :think: proč miminko, když jsi si nebyla jistá a zjevně ve vztahu nespokojená? 8o

Amelie30
Závislačka 3210 příspěvků 29.07.19 21:17

A myslíš, že by tě bývalý ještě chtěl? Osobně bych se soustředila na současný vztah, když už je tam to dítě.

unuděná
Echt Kelišová 8518 příspěvků 29.07.19 21:17
@Anonymní píše:
Momentálně jsem těhotná s přítelem. Před rokem jsem se rozvedla po krizi ve vztahu. Tehdy jsem se zamilovala do přítele, kvůli kterému rozchos i nastal. Vztah s bývalím trval skoro 9 let a kromě posledních pár měsíců jsme byli vždycky štastní a nikdy jsem nepochybovala, že s ním chci být do konce života. Bohužel přišla krize a mě se v hlavě všechno splašilo. Od té doby i když jsem s přítelem, kterého mám ráda, ale necítím to co v bývalém vztahu a nejsem štastná. Vím, že jsem udělala chybu a často na něj myslím a mám pocit smutku, že takto to nemělo dopadnout. Už před tím jsem ho chtěla několikrát kontaktovat, ale měla jsem strach, náš rozchod byl velmi emotivní.
Ted jsem těhotná, což jsem si velice přála. Vím, že jsem v situaci, která už pro mě nemá řešení. Nevím, co mám dělat, abych se netrápila a neubližovala tím i miminku a byla znovu štastná.

Nevim, co chces slyset :nevim: Soucasneho pritele mas jen jako naplast na nevydarene manzelstvi a darce spermatu :nevim: Mas bud moznost zustat tam, kde jsi, a dost mozna se pak dlouhodobe trapit v neuspokojivem vztahu. Muzes se s nim rozejit a pokusit se vratit k exmanzelovi, ale sance, ze te tehotnou vezme zpet se limitne blizi nule.Nebo muzes odejit od pritele a zit sama, s ditetem, s moznosti nalezeni noveho partnera do budoucna.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 29.07.19 21:19

Neukončené city k předchozímu příteli a hned dítě s jiným a teď nejistota… Nooo nevím co říct aby ses netrápila.. Zkus si říct že třeba bude nynější přítel lepší než předchozí.. to nevíš, když to nezjistíš..

Leni_2019
Kecalka 208 příspěvků 29.07.19 21:36

Proc jsi ve stavajicim vztahu nestastna?

lachtanice86
Echt Kelišová 8726 příspěvků 29.07.19 21:36

A proč jste si udělali dítě, když nejsi ve vztahu šťastná?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 29.07.19 21:53

Tak hlavne ze cekas mininko, ktere sis prala ne? Nechci byt jizliva, ale moc mi to nejde. Prijde mi na palicu si poridit planovane dite s milencem do roko od ukonceni vztahu.Co si od toho vlastne cekela :think:?Lasku az za hrob? Toto by si mely kazdy den precist holky co zakladaji diskuse, ze je svrbi. Byvaleho pritele bych nekontaktovala, protoze ja mu preji fajn zivot.Co by si mu vlastne nabidla ted? Cizi dite? :roll:

Uživatel je onlineLeviatan
Závislačka 3183 příspěvků 29.07.19 21:54

NJ měli jste krizi a místo překonání jsi to utla. Když to přešlo tak litujes… Vždy se tak divím že se to umí tak rychle po… Ale taky jsme měli krize… Myslím si že se stávajícím to nebude jako předtím. Možná převozník. Možná si vyměnila chybějících 30 za 70… Těžko říct jestli by tě manžel ještě chtěl, těhotnou… A co nový partner, těší se na miminko?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 29.07.19 21:56

Jako vzdyt ted mas preci to, co sis tak moc prala. Z milence pritele a s nim dite.Ja byt tvuj ex a ty me kontaktovat, tak se ti s hrdosti vysmeju a popreji ti,,hodne stesti,,

Netopirek
Extra třída :D 10234 příspěvků 29.07.19 22:07

A to dítě je plánované?
Bývalého nech nepokoji. Vážně si myslíš, že by tě chtěl, když čekáš dítě s chlapem. Kvůli kterému si ho opustila. A s kterým jsi ho podváděla, jestli to chápu dobře

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 29.07.19 22:11
@Netopirek píše:
A to dítě je plánované?
Bývalého nech nepokoji. Vážně si myslíš, že by tě chtěl, když čekáš dítě s chlapem. Kvůli kterému si ho opustila. A s kterým jsi ho podváděla, jestli to chápu dobře

Pise, ze to dite si velmi prala.Tak minimalne ho planovala sama :mrgreen:

Netopirek
Extra třída :D 10234 příspěvků 29.07.19 22:15
@wildcherry píše:
Pise, ze to dite si velmi prala.Tak minimalne ho planovala sama :mrgreen:

Ti jsem přehlídla, diky

BaMaK
Závislačka 3093 příspěvků 17 inzerátů 29.07.19 22:19
@Anonymní píše:

Poradím ti, co delat. Už nejsi rozmazlena pubertacka, které se plasi hormony a tím si omlouvá svoji nedospelost a preletavost. Teď jsi máma, dospělá, máš zodpovědnost za svoje dítě, za to, že bude šťastné a bude mít rodinu. Vzpamatuj se, začni se chovat jako dospělá, vztah není o zamilované vzdychani a růžových brýlích. Takže na nem začni pořádně makat, třeba si pak začneš věci více vážit, když tě budou stát prochu námahy.

hello.dolly01
Kecalka 190 příspěvků 29.07.19 22:26

Smiř se s tím, že bývalý manžel už není. Nech minulost být, už to nikdy nevrátíš. Píšeš, že přítele máš ráda, čekáte spolu dítě, tak na vztahu zapracuj.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama