Nešťastná ve vztahu. Co dál??

Anonymní
4.1.21 22:29

Nešťastná ve vztahu. Co dál??

Dobrý večer všem, nacházím se nyní v situaci, která mě dost trápí. Přes 2 měsíce jsem doma, marodím se zády. Přítel je doma už skoro půl roku, měl v práci úraz. Tento týden nastupujeme oba.
Proč sem píšu.. Náš vztah se za tu dobu dost zhoršil. Častěji se hádáme a zdá se mi, že už si celkově moc nerozumíme. Začalo mi na něm vadit více věcí a naopak. Jsem z toho nešťastná. Kvůli všemu se hned rozlítí a začne křičet. Mně je to líto, i když se taky dokážu rozčílit.
Další věc je, že nechce nic řešit. Já jsem zase typ, co někdy se řeší až moc. Když se ho zeptám co mu vadí, tak řekne, že mu ráno nedám pusu a nepopřeju hezký den, ale hned prudím, že má na stole plechovky a bordel.
Je pravda, že mi to dost vadí a dokáže mi taková maličkost zkazit náladu, protože to denně uklízím jako blbec.
Jsme spolu 6 let. On je o 15 let starší, nejdelší vztah měl cca 2 roky. Já předchozí 7 let.
Má to tu někdo podobně? Nevím jestli je to ponorka, nebo už to opravdu nemá cenu.
Děkuji za reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3908
4.1.21 22:30

Protivnej dědek. Za mě bude hůř. Prchla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 22:32

@Amelie30 děkuji za reakci. No je mu 45 mně 30.

• Citovat
  • Nahlásit
291
4.1.21 22:34

Co je na tom, popřát dobre ráno a až pak řešit problémy? Pokud ti vadí ten úklid, tak prostě min uklizej, na úklidu svět nestojí. Takhle jsi frustrovaná zbytečně ty a prenasis to i na partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
4.1.21 22:35
@Anonymní píše:
@Amelie30 děkuji za reakci. No je mu 45 mně 30.

Ve 30 fakt nemáš za potřebí po někom po ránu uklízet plechovky od piva 8o A už vůbec ne po sobě nechat řvát kvůli blbostem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 22:46
@Amassakoul píše:
Co je na tom, popřát dobre ráno a až pak řešit problémy? Pokud ti vadí ten úklid, tak prostě min uklizej, na úklidu svět nestojí. Takhle jsi frustrovaná zbytečně ty a prenasis to i na partnera.

Já vím, tohle je má chyba. Ale jsem oproti němu dost chladnější. Není mi přirozené mluvit zdrobněle, dát pusu jen tak apod. On je pravý opak. Ale už to taky nedělá.
Jenže mně se tím pivem a třeba tím, že si nechce moc čistit zuby, znechutil. Je mi to proti srsti. I když ho mám ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
30
4.1.21 22:47

Dívej, podle toho, co píšeš, soudím, že jsi velmi pořádku-milovná a možná, že ti vadí i nějaké nepodstatné maličkosti :) Není to špatně, ani dobře…

Zkus na tom všem tak nelpět. Chlapi většinou nejsou pořádní a to mluvím z vlastních zkušeností… (pohozené trenky, zaprskané zrcadlo,…)

Popřej partnerovi ten hezký den, pošli mu pozitivní energii a nakopneš mu krásnější ráno, on si určitě toho všimne, pokud to vyžaduje a na oplátku ti to taky vrátí. Ty z toho budeš mít taky radost. Pokud tě ty plechovky opravdu trápí, hezky mu vysvětli, že to nemáš ráda a že bys byla ráda, kdyby ti pomohl to uklízet (fakt hezky, žádné jízlivosti).

Jste už spolu delší dobu, to znamená, že takové nepříjemné události se občas objevovat budou, jednejte oba v klidu, vyříkejte si, co vám vadí, co se vám nelíbí a mluvte spolu o kompromisech. Není třeba hned házet flintu do žita. Chápu, že občas jeden druhému asi hrajete na nervy, ale KOMUNIKUJTE :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 22:48
@PeBa12 píše:
Ve 30 fakt nemáš za potřebí po někom po ránu uklízet plechovky od piva 8o A už vůbec ne po sobě nechat řvát kvůli blbostem…

Děkuji. Mám ho ráda, myslela jsem, že už spolu zůstaneme. Dřív byl pozorný. Teď mi přijde, že mu je vše jedno.

• Citovat
  • Nahlásit
3908
4.1.21 22:48

To jsi fakt mladá. Předpokládám, že děti nemáte, možná ani nechcete, pokud ano, hodně bych si to rozmyslela. Pokud měl ve svém věku nejdelší vztah dva roky (když nepočítám 6 let s tebou) i to je vypovídající hodnota. Myslím, že on si už jede svoje. Nevidím nic pozitivního. Fakt bych prchla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
4.1.21 22:54
@Anonymní píše:
Děkuji. Mám ho ráda, myslela jsem, že už spolu zůstaneme. Dřív byl pozorný. Teď mi přijde, že mu je vše jedno.
@Anonymní píše:
Já vím, tohle je má chyba. Ale jsem oproti němu dost chladnější. Není mi přirozené mluvit zdrobněle, dát pusu jen tak apod. On je pravý opak. Ale už to taky nedělá.
Jenže mně se tím pivem a třeba tím, že si nechce moc čistit zuby, znechutil. Je mi to proti srsti. I když ho mám ráda.

No tak teď to jsou nevyčištěné zuby, pak se přestane sprchovat a nedej bože jak tu nedávno bylo začne vykonávat potřebu na dvoře :lol: Ne promiň, vím, že ti není do smíchu, ale zanedbávání hygieny bych nepřekousla. Si mladá, běž o dům dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
4.1.21 23:00

Můžu se zeptat jak dlouho spolu jste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:00
@Emmulee píše:
Dívej, podle toho, co píšeš, soudím, že jsi velmi pořádku-milovná a možná, že ti vadí i nějaké nepodstatné maličkosti :) Není to špatně, ani dobře…

Zkus na tom všem tak nelpět. Chlapi většinou nejsou pořádní a to mluvím z vlastních zkušeností… (pohozené trenky, zaprskané zrcadlo,…)

Popřej partnerovi ten hezký den, pošli mu pozitivní energii a nakopneš mu krásnější ráno, on si určitě toho všimne, pokud to vyžaduje a na oplátku ti to taky vrátí. Ty z toho budeš mít taky radost. Pokud tě ty plechovky opravdu trápí, hezky mu vysvětli, že to nemáš ráda a že bys byla ráda, kdyby ti pomohl to uklízet (fakt hezky, žádné jízlivosti).

Jste už spolu delší dobu, to znamená, že takové nepříjemné události se občas objevovat budou, jednejte oba v klidu, vyříkejte si, co vám vadí, co se vám nelíbí a mluvte spolu o kompromisech. Není třeba hned házet flintu do žita. Chápu, že občas jeden druhému asi hrajete na nervy, ale KOMUNIKUJTE :kytka:

Děkuji moc za krásná slova. Máš pravdu, asi bych si měla prostě zvyknout. Ale mám nejspíš blok z dětství, moje máma nevl. otci vyloženě posluhovala. Nikdy nepoprosil, nepoděkoval. Zařekla jsem se, že nechci dopadnout stejně. :?
Zkusím to tedy, hned zítra. Dnes jsme se pohádali a poté mi řekl, že by ráno chtěl tu pusu a pro mě je nepředstavitelné, dělat ráno jako by nic. Ale teď přišel a je milý. Tak to udělám.
Ano, zase další pravdivá slova, to bych si moc přála, komunikovat a řešit.. jenže on na to není a vždy mě odbude, tak to pak radši ani neřeším. Zkusím na tom zapracovat. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:01
@Barry1997 píše:
Můžu se zeptat jak dlouho spolu jste?

6 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:07
@Amelie30 píše:
To jsi fakt mladá. Předpokládám, že děti nemáte, možná ani nechcete, pokud ano, hodně bych si to rozmyslela. Pokud měl ve svém věku nejdelší vztah dva roky (když nepočítám 6 let s tebou) i to je vypovídající hodnota. Myslím, že on si už jede svoje. Nevidím nic pozitivního. Fakt bych prchla.

Já mám dceru z předchozího vztahu. 10 let. Má ji moc rád i ona jeho. On vlastní děti nemá. Já mám občas takové pohnutky, že bych dítě chtěla, ale říkám si zase ten věk.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:09
@PeBa12 píše:
No tak teď to jsou nevyčištěné zuby, pak se přestane sprchovat a nedej bože jak tu nedávno bylo začne vykonávat potřebu na dvoře :lol: Ne promiň, vím, že ti není do smíchu, ale zanedbávání hygieny bych nepřekousla. Si mladá, běž o dům dál…

Ne, náhodou jsem se zasmála. Dvorek nemáme, leda před bytovkou :mrgreen: a to by asi bylo moc i na něj :mrgreen:
Je to pro mě těžké, mám ho ráda, nedokážu si představit být s někým jiným. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat