Nešťastně zamilovaná - dali byste takového vztahu šanci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 08:10
Nešťastně zamilovaná

Ahoj holky,

chtela bych se s vami podelit o mou nynejsi situaci. Mozna mi pomuzete se rozhodnout. Omlouvam se za preklepy, pisu na mobilu.
V zari jsem byla na dovolene v Recku - kde jsem potkals sveho stareho ex. Chodili jsme spolu na dalku pred 4 roky (to mi bylo 20) asi 3 mesice, videli jsme se jednou, ale on me miloval a ja jsem mu pry zlomila srdce, kdyz jsem v tom nechtela pokracovat, jelikoz jsme oba studovali a nebyla zkratka sance se videt. Ted jsem ho videla po cele te dobe, byli jsme 3× vecer venku, vyspali jsme se spolu, posledni den prijel brzy rano pred svou praci za mnou k memu hotelu, asi me chtel videt. Ja uz pak vedela, ze v tom litam, on mi tvrdil, jak je zmateny a nevi co citi. Takhle mi to tvrdil mesic co jsem byla zde v Cr az jsem se nastvala a vzala osud do svych rukou a koupila sobe a sve kamaradce (ktera je shodou okolnosti jeho velice dobra kamaradka a v te dobe tam mela rozjety romanek) letenky s dlouhym prestupem v Athenach, pac tam nic primo neleta mimo sezonu. No, sice nas vyzvedl na letisti, vzal na kafe i s tim kamaradem a odvezl na hotel, ale pak odjel a ja se nudila. Psala jsem mu, co dela. A on, ze je v posteli. Tak jsem mu napsala, ze to preci muze i tady. A tak prijel a opravdu cele odpoledne jsme byli v posteli. Rikala jsem mu, ze chci s nim videt zapad Slunce z jednoho krasneho mista. No nevzal me tam. Jenom jsme tamtudy projeli… Takze suma sumarum jsme byli jen na pokoji, druhy den me nechal 4 hod samotnou az jsem se nastvala a sla se sama najist a posledni den sel do prace, kdy jsem tam byla sama od rana do odjezdu na letiste. Nevadi, ja byla rada, ze jsem byla s nim. Pred odletem jsem mu rekla, ze ho miluju a on ze me taky. Jenze pak to zacalo. On chtel jit do Mnichova pracovat a ja jsem shodou okolnosti dostala ve sve praci nabidku delat financniho kontrolora v kancelari primo u klienta v Mnichove. Nahodicka? Byla jsem nadsena a sdelovala mu to. On, ze to nechce, ze je brzo na to spolu zit a ze tam chce jit sam. To bylo jak kdyby me polili, ale rikala jsem si, ze mozna fakt tlacim. Donutila jsem ho priletet pak prelom listopad - prosinec, kdy bydlel u me doma a ja to z 90% cele tahla, ten jeho vylet tady (oni nepracuji mimo letni sezonu, proto mel tolika casu), brala jsem ho na Sumavu, do Prahy, do Nemecka…ale to me netrapilo, rada delam radost nekomu, koho mam rada. Jeden den jsem zjistila, ze psal ode me a z me postele kdyz jsem byla s nim sve ex co udelal spatne s ni a ze na ni cekal. To me bolelo. Rozesel se s ni nekdy na konci srpna a ja priletela v pulce zari. Chodil s ni dva mesice. A to tak, ze ona poprvy priletela, vidali se apod. a on ji pak 2× zaplatil letenky, jidlo a ubytoval ji u sebe na 2× 14 dni. Kazdy den ji nekam bral, na vylety, na vecere, na rodinne akce, jednou na zacatku vztahu mi rekl ze byla krasna, chytra a dobra v sexu (pry abych zarlila). Za celou dobu s ni spal ale jen jednou, protoze ona nechtela. A me tohle proste srazilo sebevedomi. Ta holka mi pak napsala, at si davam majzla, ze ji psal a ze nechce, abych se spalila. Popsala mi vsechno a i to, ze se k ni do Nemecka chtel nastehovat uz na konci srpna a zit s ni (chtel kvuli ni skoncit v praci a jit za ni) a ja se chtela nastehovat jen do stejneho mesta, kam mel jit po delsi dobe nez co byl s ni, ale to jsem ho tlacila… Pak mi lhal ve spouste veci - treba v tehle, rikal, ze za ni nechtel. Pak kapnul bozskou. A me proste trapi a boli, kdyz srovnam, co udelal pro ni a co pro me. Tvrdi, ze nikdy nikoho tak moc nemiloval jako me, ale to, co vidim… Ja nevim holky, daly byste takovemu vztahu sanci?
Btw. na Mnichov jsem kyvla, 1.3. nastupuji, svuj byt budu pronajimat. :-)
Diky za docteni a komentar
Preji hezky vikend!
Anonymka (je to pro me citlive a trochu se stydim)

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12162 příspěvků 09.02.19 08:19

Ne. A v zájmu vlastní sebeucty za chlapama příště takhle nedolejzej. Vždyť to je úplně zoufalý.

kve-tinka
Závislačka 4657 příspěvků 1 inzerát 09.02.19 08:24

Rozjed novy zivot v Mnichove, kdyz on bez natlaku bude chtit, at dojede, stravte spolu cas v posteli a pak ho posli opet smer Recko ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10434 příspěvků 09.02.19 08:25

Jezis ne, ten chlap je traga. Uzij si to v DE, chod se bavit a na takovyho obsournika nespolehlivyho se vyprdni.

Russet
Extra třída :D 13975 příspěvků 09.02.19 08:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky,chtela bych se s vami podelit o mou nynejsi situaci. Mozna mi pomuzete se rozhodnout. Omlouvam se za preklepy, pisu na mobilu.
V zari jsem byla na dovolene v Recku - kde jsem potkals sveho stareho ex. Chodili jsme spolu na dalku pred 4 roky (to mi bylo 20) asi 3 mesice, videli jsme se jednou, ale on me miloval a ja jsem mu pry zlomila srdce, kdyz jsem v tom nechtela pokracovat, jelikoz jsme oba studovali a nebyla zkratka sance se videt. Ted jsem ho videla po cele te dobe, byli jsme 3× vecer venku, vyspali jsme se spolu, posledni den prijel brzy rano pred svou praci za mnou k memu hotelu, asi me chtel videt. Ja uz pak vedela, ze v tom litam, on mi tvrdil, jak je zmateny a nevi co citi. Takhle mi to tvrdil mesic co jsem byla zde v Cr az jsem se nastvala a vzala osud do svych rukou a koupila sobe a sve kamaradce (ktera je shodou okolnosti jeho velice dobra kamaradka a v te dobe tam mela rozjety romanek) letenky s dlouhym prestupem v Athenach, pac tam nic primo neleta mimo sezonu. No, sice nas vyzvedl na letisti, vzal na kafe i s tim kamaradem a odvezl na hotel, ale pak odjel a ja se nudila. Psala jsem mu, co dela. A on, ze je v posteli. Tak jsem mu napsala, ze to preci muze i tady. A tak prijel a opravdu cele odpoledne jsme byli v posteli. Rikala jsem mu, ze chci s nim videt zapad Slunce z jednoho krasneho mista. No nevzal me tam. Jenom jsme tamtudy projeli… Takze suma sumarum jsme byli jen na pokoji, druhy den me nechal 4 hod samotnou az jsem se nastvala a sla se sama najist a posledni den sel do prace, kdy jsem tam byla sama od rana do odjezdu na letiste. Nevadi, ja byla rada, ze jsem byla s nim. Pred odletem jsem mu rekla, ze ho miluju a on ze me taky. Jenze pak to zacalo. On chtel jit do Mnichova pracovat a ja jsem shodou okolnosti dostala ve sve praci nabidku delat financniho kontrolora v kancelari primo u klienta v Mnichove. Nahodicka? Byla jsem nadsena a sdelovala mu to. On, ze to nechce, ze je brzo na to spolu zit a ze tam chce jit sam. To bylo jak kdyby me polili, ale rikala jsem si, ze mozna fakt tlacim. Donutila jsem ho priletet pak prelom listopad - prosinec, kdy bydlel u me doma a ja to z 90% cele tahla, ten jeho vylet tady (oni nepracuji mimo letni sezonu, proto mel tolika casu), brala jsem ho na Sumavu, do Prahy, do Nemecka…ale to me netrapilo, rada delam radost nekomu, koho mam rada. Jeden den jsem zjistila, ze psal ode me a z me postele kdyz jsem byla s nim sve ex co udelal spatne s ni a ze na ni cekal. To me bolelo. Rozesel se s ni nekdy na konci srpna a ja priletela v pulce zari. Chodil s ni dva mesice. A to tak, ze ona poprvy priletela, vidali se apod. a on ji pak 2× zaplatil letenky, jidlo a ubytoval ji u sebe na 2× 14 dni. Kazdy den ji nekam bral, na vylety, na vecere, na rodinne akce, jednou na zacatku vztahu mi rekl ze byla krasna, chytra a dobra v sexu (pry abych zarlila). Za celou dobu s ni spal ale jen jednou, protoze ona nechtela. A me tohle proste srazilo sebevedomi. Ta holka mi pak napsala, at si davam majzla, ze ji psal a ze nechce, abych se spalila. Popsala mi vsechno a i to, ze se k ni do Nemecka chtel nastehovat uz na konci srpna a zit s ni (chtel kvuli ni skoncit v praci a jit za ni) a ja se chtela nastehovat jen do stejneho mesta, kam mel jit po delsi dobe nez co byl s ni, ale to jsem ho tlacila… Pak mi lhal ve spouste veci - treba v tehle, rikal, ze za ni nechtel. Pak kapnul bozskou. A me proste trapi a boli, kdyz srovnam, co udelal pro ni a co pro me. Tvrdi, ze nikdy nikoho tak moc nemiloval jako me, ale to, co vidim… Ja nevim holky, daly byste takovemu vztahu sanci?
Preji hezky vikend!

Nedala bych mu už žádnou šanci. Být dírka a matrace na zavolání bych nechtěla. Říct miluju tě umí každý. Ale záleží i na tom, jak se chová :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19845 příspěvků 09.02.19 08:37

Jak jste spolu chodili na dálku 4 roky a viděli jste se jednou?
Kdyby ten chlap byl ze země mimo EU, řekla bych že tě má jen jako letenku do Německa. A on bude navíc ještě linej

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 08:40
@pikola píše:
Jak jste spolu chodili na dálku 4 roky a viděli jste se jednou?
Kdyby ten chlap byl ze země mimo EU, řekla bych že tě má jen jako letenku do Německa. A on bude navíc ještě linej

Chodili jsme spolu 3 mesice. Pak se rozesli a ted se po 4 letech zase videli …

pikola
Neúnavná pisatelka 19845 příspěvků 09.02.19 08:44
@Anonymní píše:
Chodili jsme spolu 3 mesice. Pak se rozesli a ted se po 4 letech zase videli …

Tak za 3 měsíce jednou? A po 4 letech to taky není buhvico.. prostě plážový chlapec a Letní láska. Tohle není žádný vztah

Micaella22
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.02.19 08:52

Uplnej idiot chlap. Jenze oni ty hajzlikove pritahujou kazdou vic, nez ty hodni kluci… neni lepsi nekdo, kdo by te na nejaky krasny misto pri zapadu slunce vzal? Kdo by te nikdy nikde nenechal cekat? Kdo by myslel na vas 2 jako celej a ne jen na sebe? Byli jste spolu chvili a to asi jen proto, ze si ho uhanela

Chytrak
Závislačka 3017 příspěvků 09.02.19 09:15
@Micaella22 píše:
Uplnej idiot chlap. Jenze oni ty hajzlikove pritahujou kazdou vic, nez ty hodni kluci… neni lepsi nekdo, kdo by te na nejaky krasny misto pri zapadu slunce vzal? Kdo by te nikdy nikde nenechal cekat? Kdo by myslel na vas 2 jako celej a ne jen na sebe? Byli jste spolu chvili a to asi jen proto, ze si ho uhanela

Tak emancipace uz u nekterych pokrocila, tak neni zadna ostuda, kdyz si zenska umi rict o sex. Ale je tady stale riziko, ze nektery chlap si toho nebude vazit a umet to ocenit. Takovy je proste zivot 8)

Teresa.p
Kecalka 394 příspěvků 09.02.19 09:35

Strasny. Najdi si v Mnichove chlapa na urovni. kolik mu je? chova se jak decko. nejmenuje se Rocco? zbav se ho. je to cely nejaky divny.

Ginella
Kecalka 179 příspěvků 09.02.19 09:51

Vykašli se na něj. Kdyby tě miloval, tak se takhle nechová. Jinak přeju hodně štěstí a úspěchů v nové práci. :kytka:

Uživatel je onlineNenapravitelný
Kecalka 175 příspěvků 09.02.19 09:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky,chtela bych se s vami podelit o mou nynejsi situaci. Mozna mi pomuzete se rozhodnout. Omlouvam se za preklepy, pisu na mobilu.
Preji hezky vikend!

Ty zamilovaná, romanticky založená, co pro lásku nevidí a mozek má zrovna vycházky.

On, vychcanej, ulhanej světoběžník se sezónní prací, kde vždy najde nějakou na zasun, pobavení se a zase o dům dál. Prostě budoucí otec roku.

Hodně úspěchů v nové práci a šťastnou ruku na budoucí partnery :kytka: ;)

Haftan
Nováček 5 příspěvků 09.02.19 10:01

@kve-tinka Naprostý souhlas - vubec bych se nevazal a pokud osud rozhodne, budete spolu, pokud ne, budes s nekym jinym, nebo sama, ale na silu to nema smysl tlacit…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >