Reklama

Nešťastnice, které nachází 1 čárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Schuso
Nováček 9 příspěvků 16.01.17 21:37
Nešťastnice které nachází 1/

Ahoj holky, nechci se pořád někde ptát, tak sem založila tuhle diskuzi, pro snažily které neustále nachází 1/. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Schuso
Nováček 9 příspěvků 16.01.17 21:39

Já mám problém s tím že zpoždění sice mám ale po 2/ ani stopy :-) :zed:

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 16.01.17 21:43

Ja nikdy nic jineho nenasla. Za chvili to budou dva roky…

Schuso
Nováček 9 příspěvků 16.01.17 21:46

To mě mrzí, snad se brzy zadaří, budu držet palečky :-) :hug:

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 17.01.17 07:07

@Schuso
Jestli || čekáš míň jak rok a jsi zdravá, tak sem raději nic o nešťastnicích nepiš. Jsou tu jiné opravdové čekatelky.

Schuso
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 07:15

@Russet fakt nepotřebujíu aby někdo hodnotil jestli sem nebo nejsem nešťastná :-) a jestli chceš jen rýpat tak si najdi někoho jinýho..

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 17.01.17 08:07

@Schuso Já si myslím, že to není rýpnutí:-) spíš je to myšleno tak, že pokud čekáš 8 měsíců, tak Tě vytáčí slečny, které si stěžují po 2 měsících, pokud čekáš 2 roky, tak tě vytočí ty co si stěžují po 8 měsících a tak to de podle mě dál a dál:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 08:24

Ženy já myslím, že pokud se snažíme o mimino tak je jedno jestli rok dva nebo teprve dva měsíce… Čekáme na ty // všechny stejně netrpělivě ne?.. já to teda od začátku neřešila, teď to je půl roku a taky ještě nic… :think: já bych byla potěšena podporou i od slečny co se snažit začíná… Vždyť je to tu o tom se podpořit a ne ohrnovat nos nad tím kdo dyl… A všem přeji aby se zadařilo co nejdřív.

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 17.01.17 08:30

Já to nemyslela tak, že se netěšíme všechny stejně:-) já se snažím rok a jsem z toho dost na nervy a stejně jsem byla po třech měsících, na druhou stranu chápu, že pokud se někdo snaží třeba tři roky, tak už mu to může být nepříjemné:-/ na druhou stranu pokud to tak je, tak to nemusí číst… je to každého volba:-)

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 17.01.17 08:56
@Snilek88 píše:
@Schuso Já si myslím, že to není rýpnutí:-) spíš je to myšleno tak, že pokud čekáš 8 měsíců, tak Tě vytáčí slečny, které si stěžují po 2 měsících, pokud čekáš 2 roky, tak tě vytočí ty co si stěžují po 8 měsících a tak to de podle mě dál a dál:-)

Rýpat jsem nechtěla. A nikdy jsem nebyla ta nešťastnice, ač jsem si taky nějakou dobu počkala na dvě čárky. Je tady toho plno, jak se někdo „snaží“ i deset let.

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 17.01.17 09:04
@Snilek88 píše:
@Schuso Já si myslím, že to není rýpnutí:-) spíš je to myšleno tak, že pokud čekáš 8 měsíců, tak Tě vytáčí slečny, které si stěžují po 2 měsících, pokud čekáš 2 roky, tak tě vytočí ty co si stěžují po 8 měsících a tak to de podle mě dál a dál:-)

Rýpat jsem nechtěla. A nikdy jsem nebyla ta nešťastnice, ač jsem si taky nějakou dobu počkala na dvě čárky. Je tady toho plno, jak se někdo „snaží“ i deset let.

@Anonymní píše: Ženy já myslím, že pokud se snažíme o mimino tak je jedno jestli rok dva nebo teprve dva měsíce… Čekáme na ty // všechny stejně netrpělivě ne?.. já to teda od začátku neřešila, teď to je půl roku a taky ještě nic… :think: já bych byla potěšena podporou i od slečny co se snažit začíná… Vždyť je to tu o tom se podpořit a ne ohrnovat nos nad tím kdo dyl… A všem přeji aby se zadařilo co nejdřív.

Všechny tady nejsou stejné. Já třeba vlastní početí před početím na emiminu neřešila. A vůbec to neberu jako soutěž. Miminko buď přijde nebo ne. Ani když si to budu sebevíc přát nebo někomu na netu „držet palečky“.

Jullinka9
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 17.01.17 09:06

Ahoj holky, my se s snažíme dva roky a stále se nám nedaří. Problém je u mě - mám PCO (syndrom polycystických vaječníků), manžel v pohodě.
Každopádně se říká, že pokud zdravému páru zadaří i za rok, tak je to v normě. Hlavu vzhůru, jednou se zadaří každé z nás. Jen někdo si bohužel musí na miminko počkat. Někdy to příroda chce trochu jinak než my

Schuso
Nováček 9 příspěvků 17.01.17 14:11

Přesně jak se píše výše..Je jedno jak dlouho se kdo snaží ;) já to založila hlavně jako podporu pro vsechny..Ať už se snaží měsíc nebo 10 let..Je to jedno…každá by si měla zasloužit mrňe :hug:

Schuso
Nováček 9 příspěvků 19.01.17 13:26

Holkyyyy je to taaaaaam :-)

kristyna5
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 19.01.17 14:26

@Schuso Gratuluji! :-) Evidentně stačilo založit diskuzi a je to tam :-D :-D Asi to taky zkusím :-P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama