Nestojí mu, když jsem nahoře

Anonymní
14.1.20 16:01

Nestojí mu když jsem nahoře

Ahoj holky a pánové, mám asi docela dost intimní téma, na které nemám odpověď :think:

Jsem s přítelem nebo málo přes rok. V intimní oblasti jsme střídali především klasiku misionáře a zezadu, občas jsem se pokusila o to být nahoře. No, příteli vždy klesl.

Dneska jsme na toto téma měli poprvé promluvu, protože už mi to bylo divné :think:

A jeho odpověď byla, že mu prostě stát nebude, když budu nahoře. Že prý neví proč. :zed:

Opravdu nevím jak to brát??? Víc jsem z něj nedostala a podpavde jsem se s tím nikdy nesetkala 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.1.20 16:11

Uz je tady podobna diskuse, ze priteli nestoji, jen pevne visi. A ze kdyz lezi na zadech, ma penis „prilepeny“ na stehne. :mrgreen: Kolik je priteli? Mozna je to zacatek zdravotniho problemu, ja mam odpozorovano, ze erekce na zadech je nejtezsi (nebo nevim, jak to vyjadrit, nejak to souvisi s tokem krve a gravitaci :nevim: ). Samozrejme jemu se to moc nebude chtit resit. Urcite to nesouvisi s tebou osobne. Snad se zdejsi panske osazenstvo vyjadri.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:12

Má jinou, je to hajzl, nepritahuješ ho, je homosexuál, neváží si tě. Musí bejt krásný mít s tebou rozmluvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 16:13

Ztratí erekci. O tom to je 8o Nejvíc, nejlíp mu vyhovuje klasika. Hluboko

• Nahlásit
  • Citovat
14335
14.1.20 16:14

Třeba ho nevzrušuješ z podhledu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23330
14.1.20 16:15
@Anonymní píše:
Ztratí erekci. O tom to je 8o Nejvíc, nejlíp mu vyhovuje klasika. Hluboko

Nemůže to být pohledem do obličeje? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5217
14.1.20 16:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky a pánové, mám asi docela dost intimní téma, na které nemám odpověď :think:

Jsem s přítelem nebo málo přes rok. V intimní oblasti jsme střídali především klasiku misionáře a zezadu, občas jsem se pokusila o to být nahoře. No, příteli vždy klesl.

Dneska jsme na toto téma měli poprvé promluvu, protože už mi to bylo divné :think:

A jeho odpověď byla, že mu prostě stát nebude, když budu nahoře. Že prý neví proč. :zed:

Opravdu nevím jak to brát??? Víc jsem z něj nedostala a podpavde jsem se s tím nikdy nesetkala 8o

Tak ho asi tato poloha nevzrusuje :nevim: Tak ji nedelejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:21
@pohledzdruhestrany píše:
Má jinou, je to hajzl, nepritahuješ ho, je homosexuál, neváží si tě. Musí bejt krásný mít s tebou rozmluvu.

Proc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5217
14.1.20 16:22
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:22
@Kriss Tina píše:
Třeba ho nevzrušuješ z podhledu :lol:

Mozna jsi na to kapla. Ja si celou dobu rikam gravitace a tok krve a kdesi cosi a ono to nakonec budou moje 3 brady. 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 16:32
@Annabela11 píše:
Tak ho asi tato poloha nevzrusuje :nevim: Tak ji nedelejte.

No jo ale co když to vzrušuje jí?

Co to zkusit obráceně? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 17:10

@free333 Ne, když je nade mnou dívá se skoro stále

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 17:11

@welovefashion Právě, je to jediná poloha pro, které mám orgasmus :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 17:18

Podle mě je to v tom, že on chce být ten chlap, ten dominantní, tedy ojíždět tebe. Ne abys ty ojížděla jeho :nevim: Pokud je orál vleže v pohodě tak to žádný gravitace a toky krve apod. fakt nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 17:25
@Anonymní píše:
Podle mě je to v tom, že on chce být ten chlap, ten dominantní, tedy ojíždět tebe. Ne abys ty ojížděla jeho :nevim: Pokud je orál vleže v pohodě tak to žádný gravitace a toky krve apod. fakt nebude.

To je. :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama