Nestors Center/africký lékárník/léčba atopického ekzému

107
13.12.05 13:37

Nestors Center/africký lékárník/léčba atopického ekzému

Ahoj holky,nemate nektera zkusenosti s pripravky k lecbe AE od teto firmy?Diky predem za odpovedi.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
13.12.05 13:48

Bubo, zkoušela jsem, dokonce jsem dochýzela i na ambulatní kontroly,ale nebylo to u mě úspěšné. Pak jsem zkusila homeopatii a ta mi hodně moc pomohla.
ALe moje mamča chodila také a naopak - u ní došlo ke zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
13.12.05 14:15

Desty,a mohla bys mi prosim napsat,jak je tahle lecba financne narocna? Kolik stoji kremy a caje-aspon priblizne.Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
13.12.05 14:44

Bubo,

doporucovala bych ti upustit od nestors-center. Podivej se na www.rodina.cz. V diskuzich tam najdes dost prispevku k mastem tohoto doktora. Podle toho co jsem cetla, tak jeho masti obsahuji kortikoidy.
My tedy radeji zustali u osvedcene nekortikoidni lecby, modra indulona a kdyz je hur Infadolan a A-Derma Exomega krem. Ta A-Derma je bezvada, dcerce se po 3 tydnech pouzivani exem zacal hodne zlepsovat. Krem obsahuje vytazky z ovsa.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.12.05 16:13

Ahoj holky,
pocházím z kraje ,kde se před lety tato medicina velmi rozmohla.Byly u nás 2ordinace,kde pan „léčitel“ provozoval činnost.I když jste byly objednané,čekalo se i několik hodin.Sjížděli se sem pacienti z celé republiky a někdy to vypadalo,jako by pan doktor vyléčil všechny nemoci světa.Po každé návštěvě jste odcházeli lehčí s několika čaji a mastmi a také o několik tisíc lehčí.Výsledek=0.Pak najednou přišla informace,že „léčitel“ není doktor,tituly si před a za jméno pouze pujčil a masti jsou běžně dostupné přípravky z lékárny,jen v jiných obalech.Léčitel ze dne na den zmizel,nechal po sobě spoustu pacientů a dluhů.Dokonce ho hledala Policie.
Kdepak se najednou objevil?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama