Neštovice a horečka skoro po týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 26.12.16 21:15
Neštovice a horečka skoro po týdnu

Dobrý večer, dcera 5 let má neštovice, měla jednu na dlani minulou středu,,,oficiálně" naplno i potvrzené lékařkou ve čtvrtek 22.12. Ve školce to řádí už asi 2 měsíce, byla to otázka času. Doktorka i maminky dětí co je chytli před námi říkaly, že letos jsou prý neštovice mírnější a bez teplot. Skutečně teplotu neměla, ani ji nesvědí, nebýt pupínků ani o tom nevíme. Ale dnes odpoledne najednou že je unavená, pak že jí je zima tak jsem změřila teplotu a měla 38,3. Nesrážela jsem, posadila ji k televizi s dekou ať je v klidu. V 8 večer už horečka 39,8. Dostala Panadol, spí. Může to být ještě od neštovic? Nebo do toho ještě chytla chřipku? Ona je doma, ale já nebo partner chodíme na nákup, s mladší na vzduch atd tak jsme mohli nějaký bacil přinést a ona jak je oslabená tak to mohla dostat, i když nám nic není. Teď prý chřipka dost řádí. Mám v plánu jít hned ráno k dr.,ale je u nás vítr, déšť, mám strach aby nenasydla ještě víc. Řidičák nemám takže budem muset pěšky. Jestli bude mít i ráno takové horečky tak nevím jak tam dojde :( co myslíte, jít s ní, nebo počkat do večera až se vrátí partner z práce a pak autem na pohotovost pokud by to trvalo? Aby zas tam nekoukali blbě že jsem nešla už ráno k praktické…

Reakce:

jaaaanina
Echt Kelišová 8624 příspěvků 26.12.16 21:25

U nás průběh neštovic byl také velmi klidný bez teplot, ale po týdnu začak kašlat a měl zánět průdušek. Podle mudry mu neštovice srazily imunitu a dostal ty průdušky.:( :?

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 26.12.16 21:31

Zavolala bych si taxika. Ale jen pokud by zacala vykazovat nejake prznaky, bolesti na prsou, bricha, kasel, zchvacenost. Jinak bych jen primerene srazela horecku a cekala, co se z tho vyvrbi.

iziwolvie
Kecalka 386 příspěvků 26.12.16 21:44

U nás měl teplotu u neštovic jen nejmladší. Měl ji teda od začátku, ale asi po týdnu dostal kašel a začalo mu téct z očí. Díky oslabené imunitě chytnul zánět průdušek a zánět spojivek. A to měli neštovice před ním dva starší sourozenci, takže jsme minimálně 14 dní nebyli venku. :nevim: Ale pěšky bych ji k doktorce určitě netahala, určitě je z nemoci unavená, imunita je v čudu. Pokud nebude mít velký kašel nebo opravdu šílené horečky, léčila bych ji v doma, v klidu odpočinkem a Panadolem.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 26.12.16 22:09

To mi přijde an teplotu k neštovicím už pozdě. asi bych k dr zašla, zítra nebo pozítří. jak daleko to máte pěšky? nedal by se u soused půjčit nějakej starej, nepoužívanej kočár, aby nemusela pěšky?

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 26.12.16 22:27

@slavuska1 K dr to máme asi 10 minut. Ráno jí zkusím zavolat, jestli by se u nás doma nestavila, pokud bude dcera stále v horečce. Nebo ať nás aspoň objedná, ať nemusíme čekat a vezmu taxík nebo zkusím kámošku. Před chvílí dost kašlala, asi to taky budou průdušky jak psaly @jaaaanina a @iziwolvie

jaaaanina
Echt Kelišová 8624 příspěvků 26.12.16 23:16

@luloinka Držím palce, ať to zvládnete co nejlépe a aťje brzo dobře :hug:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 27.12.16 00:29
@luloinka píše:
@slavuska1 K dr to máme asi 10 minut. Ráno jí zkusím zavolat, jestli by se u nás doma nestavila, pokud bude dcera stále v horečce. Nebo ať nás aspoň objedná, ať nemusíme čekat a vezmu taxík nebo zkusím kámošku. Před chvílí dost kašlala, asi to taky budou průdušky jak psaly @jaaaanina a @iziwolvie

tak dr domů by byla ideální..pokud ne, tak 1é minut bych asi neřešila, dala bych paralen, ať jí není moc zle, a šla bych. já si pod tím že t máte kus pěšky představovala tak 2 a více kilometrů :oops: samozřejmě pořádně oblíknout. držím palce, at je to do rána ok :hug:

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 28.12.16 13:24

Tak nakonec jsme k dr zašly, říkala že od neštovic se jí to nezdá že by až takhle vysoká horečka. Ale nic na ni nezjistila, ani v krku, ani poslech, vše ok, dokonce vzala i crp, taky ukázkové. Tak prý že se jí může ještě projevit viróza a kdyby horečka byla i večer, tqk ráno jsme měli jít opět k ní a že by ji nejspíš asi poslala na vyšteření do nemocnice. Naštěstí horečka už nebyla, včera vypadala že na ni opravdu sedla viróza, skleněné oči, rýma a dnes tady řádí u kinectu jak by jí nic nebylo. Tak snad už to bude dobré. Děkuji všem za odpovědi :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >