Neštovice a zubní pohotovost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkatarinka
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 21.12.18 20:47
neštovice a zubní pohotovost

Dobrý den, syn má třetí den neštovice a dnes ho začal strašně bolet zub…prvně jsem myslela, že má v puse ty pupínky a bolí ho to, ale opravdu ho bolí stolička a to dost. Vůbec nevím, jak v takovém případě postupovat. Máte s tím někdo zkušenost? Vezmou nás vůbec na pohotovosti? Jeli bysme teda nejspíš asi až ráno. Syn 6 let.Brno. Jinak horečku nemá a zatím i ty neštovice snáší velice dobře

Reakce:
Halamka
Závislačka 3795 příspěvků 21.12.18 20:57

Tak můžete si zavolat a poptat se, ale třeba nás zubař nevezme ani s rýmou. A nestovive- no nevím. Nemůže to mít podrážděné od nich? Zkusila jste dát třeba nurofen? Pokud by se zub po něm zklidnil, asi bych zubaře odložila. Osobně tedy nemám u dcery zkušenost, že by ji bolel zub, chodí na preventivní a bez problému. I proto mě to vede k tomu, že by to mohlo být jen podrážděné. Bolí ho to když skousne? Nebo když mu na něj poklepete lžičkou?

Jana206
Nadpozemská drbna 26776 příspěvků 21.12.18 20:57

Tak nejlepší bude si tam zavolat,tak bych to udelala já. Netahla bych nikam infekcni dite,mohou tam být oslabení jedinci,které může ohrozit. Treba starší lidé mohou mít po kontaktu s nestovicemi pasovy opar,může tam mít nekdo mimino-taky jsem si brala na zubní pohotovost tehdy tříměsíční dceru,nemela jsem ji kam dát. Pri trose dobré vůle se řešení najde. Ideálně i pro synka,abyste nemuseli čekat :kytka:

kkatarinka
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 21.12.18 21:01

Tak jasně, že bych tam předem zavolala…jen mě zajímá, jestli s tím má někdo zkušenost. A na preventivní kontroly taky chodíme 2× ročně, jenže synovi se bohužel ty mléčňáky hrozně rychle kazí… Uvidíme, odpoledne mi připadlo, že mu paralen zabral. Nerada bych ale měla na štědrý den doma uplakané dítě, kterýmu už nic nezabírá

kkatarinka
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 21.12.18 21:03

jinak díky za rady, snad se to nezhorší, za týden už bysme mohli zajít k naší zubařce, to už by bylo 10 dní od prvního pupínku

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34418 příspěvků 21.12.18 22:28

Na pohotovosti ho vzit musi, preci nebude 14 dni v bolestech, nez se vyloupa, to je blbost. samozrejme muzes zkusit Ibuprofen, jestli pak nebude v pohode.

Nestovice musi prodelat kazdej, na zubni pohotovosti ani moc decek nebyva - kdz uz, tak ne uplne malejch, neresila bych. Mozna maximalne bych tam predem cinkla, treba vas vezmou prednostne :mrgreen:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 2 inzeráty 21.12.18 22:58

Tak to tak vidím jako @Pudloslava, pokud ho fakt bolí zub, s tim nemůže čekat týden. Vždyť to je šílená bolest. Blbý to samozřejmě je, no ale co se dá dělat. Mohli by vzít přednostně. Bylo by to logické.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >