Neštovice - bolest břicha a hlavy

12.3.17 19:46

Nestovice bolest bricha a hlavy

Ahoj. Dcera bude mit 5let ma nestovice. Dnes je to 7my den jednou denne ji davam nurofen na bolest i teplotu ale to jen kolem 38'3 vic nemela.
Chci se zeptat jestli je normalni ze si stezuje place ze ji boli za. krkem a hlava jako zatylek a brisko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3190
12.3.17 19:59

@vendelinecek Jeď na pohotovost! Nemusí to nic být, ale může, takto ti nikdo nemůže poradit nic pořádného, měl by jí vidět doktor! Co nejdříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13164
12.3.17 20:00

@vendelinecek bříško klidně může být, neštovice napadají i vnitřní orgány. spíš by mě znervozňovala ta hlava. Radši bych to na tvém místě konzultovala zítra a dětskou doktorkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:05

Byla jsem rano na pohotovosti a pry encefalitida to neni. Je mozne ze je zesllabla a olezena.rano jedu k dr akorat jsem nervozni. Uz se ji odlupuji a svedi ji to davam i fenistil kapky. No jen ta hlava zadni část

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
12.3.17 20:11

Tak bříško bolet může ze zvětšených uzlin, některé děti na to trpívají u různých infekcí ne jen u neštovic. Hlava je otázka, bolet může z teploty, nicméně komplikací neštovic může být zánět mozečku (cerebelitida), lokalizace odpovídá, dalším příznakem je opilecká chůze o široké bazi, špatná koordinace pohybů. Pokud si na tu hlavu stěžuje opakovaně, tak bych zavolala dětské doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:14

Kazdy den 1× az 2× krici ze ji boli ta hlava vzadu ze to nevydrzi atd ale treba za 2h uz rika ze je to lepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
12.3.17 20:17

Jak jsem psala, zánět mozečku člověk pozná podle toho, že nemocný vypadá jako opilý. Alkohol má na mozeček stejné účinky jako zánět. Jinak by jí třeba mohly bolet i uzliny vzadu na hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 20:26

No na zachod sem ji nesla takze nevim. Jinak chodi normalne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie