Neštovice - kolik dní se dělají nové pupínky?

Anonymní
26.11.15 15:18

neštovice-kolik dní se dělají nové pupínky

Ahoj holky, náš malej má od včera neštovice, dnes se osypal hodně, kolik dní vznikají ještě nové pupínky, nebo když je už osypanej nové nevznikají?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4132
26.11.15 15:40

U nás velmi různé, první dceři se vysypavaly tuším jen asi 4 dny, druhé přibývaly nové celý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
26.11.15 15:41

U nás to bylo cca 4-5 dní. Přinesl je starší syn a dostali sme je od něj já a mladší syn(v tý době měl 3 měsíce).Já v pohodě, moc pupínku nepřibývalo, mladší syn komplet osypanej od hlavy až k patě :zed: starší syn jen 5 pupínků :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
26.11.15 15:48

Je to hodně různé. většinou tak max týden, ale každé dítě to prožívá jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
26.11.15 15:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, náš malej má od včera neštovice, dnes se osypal hodně, kolik dní vznikají ještě nové pupínky, nebo když je už osypanej nové nevznikají?

Slyšela jsem na to celkem brutální radu, aby se vysypaly všechny najednou. Na Moravě se to tak prý dělá…dát dítěti trochu alkoholu - myslim slivovice nebo něčeho takového. Fakt to fungovalo(já to nedělala), ale je to trochu na sociálku… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
26.11.15 16:58

Je to fakt individualní, já dávala parelen, aby se rychleji vysypaly pupeny. A končí to u nožiček, jak je měly holky i na nohou byl většinou konec výsevu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47731
26.11.15 17:38

Děckám se dělali nejak 4-6 dni. Nejvíc osypany byl syn.
Tomu i nejdyl mizí (dvoum že tři teď u nás nestovice konci, třetí měla skoro měsíc zpet).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.16 19:32

Holky, dcerka 6 let se v út osypala neštovicemi. K dnešnímu dni jich má přes 500 a další přibívají, ale jen pidi. Celou dobu byla bez teplot, teď přišla, že jí není dobře. Změřila jsem jí teplotu a má 38,4. Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.1.16 19:34
@Anonymní píše:

u nas trvalo tak 4 dny nez se vyrojily uplne všechny nestovice naplno 8)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama