Neštovice - kolikátý den byl u vás nejhorší?

Liz
2054
19.5.16 09:56

Neštovice - kolikátý den byl u Vás nejhorší?

Synovi se včera udělaly tři neštovičky, dnes má osypaný hrudník a záda. Má trochu teplotu, ale zatím nic šílenýho. Čekám kdy se to rozjede. Kolikátý den byl u Vás nejhorší? Říkám si, že kdyby syn měl průběh jako doposud, tak by to bylo fajn, ale nedělám si iluze. Jak jste to měli vy? Četla jsem v diskusích o různém průběhu, ale nikde se nepsalo kolikátý den se to nejvíc rozjelo. Moc díky za zkušenosti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17567
19.5.16 09:59

U nás cca 3-5. den, to kulminoval výsev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
19.5.16 10:01

@Etcetera78 děkuji, tak vidím, že se máme ještě opravdu na co těšit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
19.5.16 10:07

Cca 4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
19.5.16 10:08

4-6 den nejhorší, pak se začalo zklidňovat a poslední pupínek se vysel ještě desátý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
19.5.16 10:08

U nás taky cca od třetího dne (řekněmě první puntíky v úterý, krize čt večer-pátek-sobota). Při prvních puntících ještě dobrý, ale jak výsev vrcholil, tak bída. Starší nemohl skoro chodit (bolest kloubů), malej se chtěl pořád chovat a nosit a ječel. Hodně pomáhal fakt přísně klidový režim, ležet, ležet, odpočívat. Paralen a fenistil jsme dávali hlavněna noc, líp spali a tak je to nebolelo a nesvědilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21662
19.5.16 10:15

U nás první pupínek ve středu večer (to jsem ještě netušila, co to je), ve čtvrtek dalších pár, v pátek už se osypávala, ale šlo to a největší krize nastala v sobotu (takže taky cca 4. den), to mi tu probrečela skoro celej den. Ale v neděli už bylo zas o fous líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2197
19.5.16 10:19

U nás nebyl žádný hrozný, vysypal se, bez horečky, celkem v klidu. Byl až ve 4-té vlně školkového předávání, třeba to mělo na průbeh vliv, že to byla už byla slabá mutace?? nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
19.5.16 10:20

@krtek93 díky, tak to nám přesně sedí i dnama. Koukám, že budem mít super víkend :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58960
19.5.16 10:22

4.den byl osypaný celý, ale teplota vůbec žádná
Na to že to měl v létě, venku 40 tak to bylo v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11229
19.5.16 10:23

U nás první pupínek někdy ve středu - vůbec mě nenapadli neštovice. Dalších pár přibylo v sobotu a v neděli. V pondělí ráno už horečka 39 a pupínky prakticky všude a nakonec nejhorší bylo úterý. Pak už poměrně rychlá úleva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
19.5.16 10:27
@dalimil píše:
U nás nebyl žádný hrozný, vysypal se, bez horečky, celkem v klidu. Byl až ve 4-té vlně školkového předávání, třeba to mělo na průbeh vliv, že to byla už byla slabá mutace?? nevím

A ha, to jsem netušila, že to na to má vliv. U nád ve školce už to taky téměř všichni měli. Tak uvidim, ale u nás to nude asi horší. Každou hodinou se osypává víc a víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
19.5.16 10:30

@ivašot. Tak to je teda taky průběh viď. U nás už teď vidim, že žádný mezery na oddech nebudou. Včera pár ťupek a momentálně už je osypanej téměř celej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
19.5.16 10:30

Neštovice jsme měli poprvé letos, syn 20 a já 44…bylo to příšerné, víc jak týden přes 40 horečky a celkem měsíc doma…nejhorší byl 5-12 den :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Liz
2054
19.5.16 10:32

@ivvet ježiš, to je strašný. Vyhojili jste se bez následků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat