Neštovice po očkování priorixem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tyna82
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 20:43
Nestovice po ockovani priorixem

Dobry den, chci se zeptat, jestli nekdo nemate podobnou zkusenost. Nechala jsem naockovat mladsi dceru Priorixem a ten den se starsi syn osypal nestovicemi. Takze propuknuti nestovic vychazi zhruba v dobe vedlejsich ucinku ockovani Priorixem. Nemate nekdo podobnou zkusenost, jestli prubeh byl vyrazne horsi? dekuji za odpovedi.

Reakce:
Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 26.01.17 20:46

Mám úplně stejnou zkušenost, mladší dcera byla tehdy ve čtvrtek naočkovaná a starší se v neděli vyspala. V hlavě mi běžely ty nejhorší scénáře, psala jsem hned email i naší doktorce, ale nakonec měly neštovice u mladší velmi slabý průběh a reakce na priorix byla 0.

Tyna82
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 20:47

To jste me uklidnila!!!snad to bude u nas podobne. dekuju:-)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30283 příspěvků 26.01.17 21:08

U nas reakce na priorix nebyla žádná.. ( ale neměli jsme druhé nemocné dítě )

Tyna82
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 21:24

Me ani tak nestresuje samotna reakce na Priorix jako to, ze se to potka s tema nestovicema.

Tyna82
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 21:24

Me ani tak nestresuje samotna reakce na Priorix jako to, ze se to potka s tema nestovicema.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >