Neštovice po očkování priorixem

4
26.1.17 20:43

Nestovice po ockovani priorixem

Dobry den, chci se zeptat, jestli nekdo nemate podobnou zkusenost. Nechala jsem naockovat mladsi dceru Priorixem a ten den se starsi syn osypal nestovicemi. Takze propuknuti nestovic vychazi zhruba v dobe vedlejsich ucinku ockovani Priorixem. Nemate nekdo podobnou zkusenost, jestli prubeh byl vyrazne horsi? dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5996
26.1.17 20:46

Mám úplně stejnou zkušenost, mladší dcera byla tehdy ve čtvrtek naočkovaná a starší se v neděli vyspala. V hlavě mi běžely ty nejhorší scénáře, psala jsem hned email i naší doktorce, ale nakonec měly neštovice u mladší velmi slabý průběh a reakce na priorix byla 0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.1.17 20:47

To jste me uklidnila!!!snad to bude u nas podobne. dekuju:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32357
26.1.17 21:08

U nas reakce na priorix nebyla žádná.. ( ale neměli jsme druhé nemocné dítě )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.1.17 21:24

Me ani tak nestresuje samotna reakce na Priorix jako to, ze se to potka s tema nestovicema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.1.17 21:24

Me ani tak nestresuje samotna reakce na Priorix jako to, ze se to potka s tema nestovicema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.19 13:03

Obnovuji téma

Prosím, dcera (2) očkováná vakcínou Priorix, syn (6) se po 5 dnech osypal - neštovice (už je jenou prodělal, mírna forma, mel je zas). Dnes je to již 13. den po neštovicích a dcera 18. den po očku ( NÚ vidím u ní mírnou krupičku na stehnech, jinak bez teplot).
Co můžu čekat od neštovic u dcery v kombinaci z očkováním inkubačka dnes 13. den, máte zkušenosti prosím, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama