Neštovice u manžela a případné otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 19.08.12 10:01
neštovice u manžela a případné otěhotnění

Ahoj děvčata mám dotaz, manžel prodělává neštovice a včera se mi ukázal na tt dušík a má obava je, jestli když jsem opravdu otěhotněla zda by to mělo vliv na mimi, spali jsme spolu když mu to ještě nevypuklo ale možná už je v sobě už měl, a ted mám strach zda to na to může mít nějaký vliv, na netu jsem nic nenašla. já sama jsem v dětství neštovice měla.

Reakce:
brouček123
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 19.08.12 10:12

Pokud jsi je měla tak se nic neděje já byla těhotná a náš první prcek měl taky neštovice a mimčo je zdravé. horší by byly zarděnky a příušnice ale u neštovic se nic nedějeto mi dr říkala. :mavam:

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 19.08.12 10:14

No víš co mě jde spíš o to jestli by se to jakoby těma nakaženýma spermiema nedostala dovnitř, a tím oplodnilo to vajíčko

renule2
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 19.08.12 10:14

Ahojky, pokud jsi neštovice už prodělala, tak žádné obavy!!! :kytka:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66916 příspěvků 19.08.12 10:34
@zanetka2712 píše:
No víš co mě jde spíš o to jestli by se to jakoby těma nakaženýma spermiema nedostala dovnitř, a tím oplodnilo to vajíčko

Hele, příroda není hloupá… a špatnou spermií buď vůbec k otěhotnění nedojde, nebo se zárodek prostě neudrží, takže to nemá smysl řešit, takhle v začátku, je to buď OK, nebo to není vůbec.

Maddlen
Závislačka 3240 příspěvků 19.08.12 10:36

Ahoj, myslím si, že pokud by manželovy spermie byly nějak oslabené vlivem neštovic, tak by k těhotenství nejspíš ani nedošlo, ale možná mi to někdo vyvrátí. Důležitější v tuto chvíli je, že Ty jsi je jako dítě prodělala, takže nemusíš mít obavy. Já jsem ale poseroutka, takže bych to určitě řekla na kontrole gynekologovi.

Přeju, ať je to opravdu miminko a ať je zdravé a Ty v pohodě! :kytka:

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 19.08.12 10:37

Holky děkuji, snažíme se skoro tři roky a byla bych opravdu šťastná a manžel taky, byla by to v tuto chvíli pro něj asi ta nejlepší zpráva v tý jeho nemoci, snad to dobře dopadne a mimi to opravdu bude :kytka:

BellinkaX
Kelišová 6809 příspěvků 19.08.12 11:55

Pokud jsi neštovice měla, tak buď v klídku, spíš chudák manžel, teda… v dospělém věku neštovice, děs…

zanetka2712
Echt Kelišová 8286 příspěvků 19.08.12 12:18
@BellinkaX píše:
Pokud jsi neštovice měla, tak buď v klídku, spíš chudák manžel, teda… v dospělém věku neštovice, děs…

děkuji, no to nejhorší má za sebou byl i dokonce v nemocnici ale už ho mám doma

SsláwčaS
Nováček 4 příspěvky 01.07.18 15:41

Ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Resim podobnou situaci. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama