Neštovice v 8 TT máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 07:21
Neštovice v 8 TT máte zkušenost?

Ahoj maminky, nemáte zkušenost s neštovicema v 8.TT jak to dopadlo?

Reakce:
Essi_1
Povídálka 36 příspěvků 08.10.18 07:41

Mám v 7tt. Dopadlo to dobře, leze mi tu 11 měsíční zdravá holčička. Více kdyžtak napíšu,až usne :)
Každopádně případně doporučuji kontaktovat MUDr. Markétu Geleneky z Bulovky. Specializuje se na infekce v těhotenství a detailně to se mnou probírala. (Myslím, že má na internetu veřejně email.)

Essi_1
Povídálka 36 příspěvků 08.10.18 07:43

Určitě to chce zajít k doktorovi pro antivirotika, abys měla co nejlehčí průběh.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >